ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کمک سرباز برای کلن وار

5 بهترین کمک سرباز برای کلن وار CC در کلش اف کلنز

5 سرباز برتر برای اهدا در Clan War CC در کلش اف کلنز

این مقاله به 5 بهترین کمک سرباز برای کلن وار CC در کلش اف کلنزمی پردازد.

جنگ قبیله ای بخش مهمی از کلش آف کلنز است و به بازیکنان کمک می کند تا به عنوان یک تیم در برابر سایر قبیله ها رقابت کنند. هر بازیکن در یک جنگ قبیله ای دو حمله دریافت می کند که در آن می تواند از هر استراتژی حمله ای استفاده کند.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

با این حال، دفاع از یک پایگاه دوستانه به اندازه حمله مهم است. بنابراین بازیکنان این گزینه را دارند که از هم قبیله‌های خود کمک بخواهند. برخلاف کمک های معمولی، کمک های نیروهای جنگ قبیله ای تا پایان جنگ باقی می ماند.

مقالات مرتبط »   چگونه دو اکانت کلش اف کلنز در یک دستگاه داشته باشیم؟

لیست بهترین کمک سرباز برای کلن وار CC در Clash of Clans

5. Lava Hound

هزینه: 750 تاریک اکسیر
امتیاز: 8000
خسارت: 20

Lava Hound بهترین کمک سرباز برای کلن وار CC در کلش اف کلنز است. این بالاترین نقطه ضربه در کلش آف کلنز و در دفاع از جنگ قبیله ای بسیار مؤثر است. زیرا می تواند نیروهای دشمن را متوقف کند و حواس او را پرت کند. از آنجایی که این یک سرباز Dark Elixir است، بازیکنان می توانند با ارتقاء Dark Elixir Barracks به سطح 6 قفل آن را باز کنند.

زمانی که لاوا هاند کشته می شود، منفجر می شود و کمترین آسیب را به منطقه اطراف وارد می کند. و در عین حال تعداد زیادی توله گدازه تولید می کند که به نزدیک ترین دشمنان حمله می کنند. این به خنثی کردن نیروهای دشمن، به ویژه نیروهای زمینی مانند Pekka، Golem و Valkyrie کمک می کند.

4. Witch

هزینه: 275 تاریک اکسیر
امتیاز: 480
خسارت: 180

هنگامی که Dark Elixir Barracks به سطح 5 ارتقاء می یابد، که به سطح 9 تاون هال نیاز دارد. Witch، یک واحد Dark Elixir آسیب رسان در Home Village، در دسترس قرار می گیرد. با توجه به توانایی ویچ در احضار اسکلت ها که در بازدارندگی نیروهای دشمن عالی هستند، می تواند بهترین کمک سرباز برای کلن وار CC در کلش اف کلنز است.

دفاع ها به راحتی توسط اسکلت های جادوگر غلبه می کنند، به ویژه سازه های دفاعی تک هدف مانند برج های اینفرنو و برج های آرچر. در قلعه قبیله جنگ، بازیکنان باید ویچ را با نیروهایی مانند جادوگران، والکیری ها، اژدها، سوپر مینیون ها و غیره اهدا کنند.

3. Dragon

هزینه: 26000 اکسیر
امتیاز: 4500
خسارت: 350

در کلش آف کلنز، دراگون یکی از بزرگترین نیروهای اکسیر هوایی است. و در از بین بردن نیروهای حریف قوی مانند پکا، الکترو دراگون، لاوا هاند و دیگران بسیار مؤثر است. با ارتقاء Elixir Barracks به سطح 9 که به سطح 7 تاون هال نیاز دارد، بازیکنان می توانند به نیروهای Dragon دسترسی داشته باشند.

این بهترین کمک سرباز برای کلن وار CC در کلش اف کلنز است. که باید توسط نیروهایی مانند Super Minions، Wizards، Minions، Balloons و غیره به دلیل آسیب و هیت پوینت های بالا پشتیبانی شود. آنها نمی توانند مورد هدف نیروهای زمینی دشمن مانند Valkyries، Pekkas و غیره قرار گیرند.

2. Super Minion

زینه: 78 تاریک اکسیر
امتیاز: 1700
خسارت: 350

با ارتقاء سرباز Minion به سطح 8 یا بالاتر، بازیکنان می توانند قفل Super Minion را باز کنند، که یک ارتقاء سوپرشارژ مینیون است. برای تقویت Minion به 25000 دارک اکسیر یا یک سوپر معجون نیاز است و این ارتقا به مدت سه روز ادامه دارد.

سوپر مینیون یک مینیون بسیار بزرگتر است که با پرتاب موشک از راه دور حمله می کند. ویژگی Long Shot این امکان را به آن می دهد تا پنج شلیک اول خود را از فاصله دور شلیک کند. Super Minion یکی از بهترین نیروهای قلعه جنگی است که به دلیل آسیب زیاد و توانایی های شلیک ویژه به راحتی با Dragon، Super Dragon، Electro Dragon و … مقابله می کند.

1. Super Dragon

هزینه: 52000 اکسیر
امتیاز: 6700
خسارت: 4480

زمانی که اژدها به سطح 7 رسید، می توان آن را به Super Dragon ارتقا داد. برای تقویت اژدها به مدت سه روز، یک Super Potion یا 25000 Dark Elixir مورد نیاز است. با توجه به آسیب و هیت پوینت های زیادی که دارد، یکی از بهترین نیروهای قلعه کلن برای کمک های مالی جنگ قبیله ای در کلش اف کلنز است.

با انفجارهای شعله ای حمله می کند که در از بین بردن نیروهای دشمن به ویژه نیروهای زمینی کاملاً مؤثر است. هر یک از ده انفجار شعله آن به منطقه اطراف و ساختمان های مجاور آسیب می زند. برای حمایت از آنها، بازیکنان باید Super Dragon را با کمک‌های بالون یا جادوگر ترکیب کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت