ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استفاده درست از بیلدرها

3 نکته برتر کلش اف کلنز برای استفاده درست از بیلدرها

3 نکته برتر کلش اف کلنز (COC) برای استفاده درست از builder های دهکده اصلی

در اینجا نکاتی وجود دارد که برای استفاده درست از بیلدرها برای انجام کارآمدتر ساخت و سازها به بازیکنان کلش آف کلنز کمک می‌کند.

کلش آف کلنز (COC) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین چندنفره (MMO) در جامعه بازی‌های موبایلی است. محبوب‌ترین عنوان استراتژی سوپرسل با به‌روزرسانی‌های پچ شگفت‌انگیز خود ارتقاهای جدیدی را برای ساختمان‌های مختلف و تغییرات سودآوری در گیم‌پلی به ارمغان می‌آورد. و همیشه گیمرهای موبایل در سراسر جهان را به خود جذب کرده است. با این حال، بازیکنان باید از تمام سازندگان خود به طور موثر استفاده کنند تا قبل از رفتن به مرحله بعدی، به حداکثر سطوح این ساختمان ها برسند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

برخی از بازیکنان سعی می کنند با ارتقاء مکرر تاون هال در کلش آف کلنز عجله کنند، زیرا انتظار برای تکمیل تمام ارتقاء ساختمان گاهی اوقات خسته کننده می شود. با این حال، با رعایت نکات صحیح، می توان آنها را سریعتر تکمیل کرد.

مقالات مرتبط »    5 بهترین راه برای دریافت اکسیر بیشتر در کلش اف کلنز

سه نکته برتر کلش آف کلنز برای استفاده درست از بیلدرها

1) در اسرع وقت سازنده ششم را دریافت کنید

شما باید در اسرع وقت ششمین سازنده را در روستای خود تهیه کنید. سوپرسل اکنون به شما این امکان را می دهد که پس از ارتقاء O.T.T.O خود، ششمین سازنده را در روستای خود دریافت کنید. کلبه به سطح 9. با این حال، این آسان نخواهد بود. حتی اگر زمان یا منابعی را صرف نمی‌کند، چند پیش‌نیاز وجود دارد که باید هر بار برای ارتقای آن رعایت کنید.

پس از ارتقاء O.T.T.O. کلبه تا سطح پنج، دو سازنده در پایه بیلدر موجود خواهند بود. سپس می توانید استاد ساز را به عنوان سازنده ششم به Home Village بفرستید. روی O.T.T.O ضربه بزنید. کلبه کنید و سفر را انتخاب کنید تا استاد سازنده خود را به سراسر دریا بفرستید.

2) یاد بگیرید که سازندگان خود را مدیریت کنید

برای استفاده درست از بیلدرها شما باید بدانید که چگونه سازندگان خود را مدیریت کنید تا پایگاه آنها را سریعتر ارتقا دهید. مشغول نگه داشتن تمام سازندگان خود به طور همزمان یکی از بهترین روش ها برای ارتقا سریعتر پایگاه کلش اف کلنز است.

با این حال، ممکن است کارآمدترین راه نباشد. آزاد نگه داشتن یکی از سازندگان برای حذف موانع و ارتقاء دیوارها نیز می تواند زمانی موثر باشد که ارتقاء زیادی برای شما باقی نمانده باشد و ذخیره منابع شما سریعتر پر شود.

شما باید ارتقاهای خود را به درستی برای مدیریت موثرترین سازندگان در کلش اف کلنز برنامه ریزی کنید. اگر پنج سازنده دارید و همه آنها مشغول هستند، طوری برنامه ریزی کنید که هر زمان که یکی از سازنده های شما یک ارتقا را به پایان رساند، منابع کافی برای درگیر کردن آنها با دیگری داشته باشید.

3) یاد بگیرید که اولویت های ارتقای خود را مدیریت کنید

همیشه باید ارتقاء خود را در کلش اف کلنز با حفظ اولویت های درست برنامه ریزی کنید. اکثر بازیکنان اغلب ارتقاء دفاعی را در اولویت قرار می دهند تا حدی که دائماً ساختمان های دفاعی را ارتقا می دهند.

با این حال، اگر به دنبال استفاده درست از بیلدرها هستید و می‌خواهید کارایی سازندگان خود را افزایش دهید، باید ساختمان‌های دفاعی را همراه با کمپ‌های ارتش/پادگان/ساختمان‌های منابع ارتقا دهید. مشغول نگه داشتن تمام سازندگان خود با ارتقاء دفاعی، پایگاه شما را به میزان قابل توجهی ضعیف می کند.

علاوه بر این، هرگز نباید چندین دفاع از یک نوع را ارتقا دهید. در غیر این صورت، پایگاه در برابر نوع خاصی از حمله ضعیف تر می شود.

از سوی دیگر، ارتقاء تمامی منابع، پادگان ها یا کمپ های ارتش مانع از دستیابی شما به پتانسیل کشاورزی کامل می شود. به این ترتیب، ممکن است منابع برای ارتقای بعدی خود تمام شود. بنابراین، برای استفاده کارآمد از سازندگان در کلش اف کلنز، باید ارتقاء ساختمان و قهرمان خود را به خوبی مدیریت کنید.

این نکات را برای استفاده درست از بیلدرها دنبال کنید تا بیشترین بهره را از سازندگان خود در دهکده اصلی کلش آف کلنز ببرید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت