ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استراتژی حمله تاون هال 9

3 بهترین استراتژی حمله تاون هال 9 در کلش اف کلنز (ژانویه 2023)

سه بهترین استراتژی حمله Town Hall 9 در Clash of Clans (ژانویه 2023)

سه بهترین استراتژی حمله تاون هال 9 در کلش اف کلنز در بخش زیر ذکر شده است.

تاون هال 9 (TH9) نشان دهنده یک مقطع حساس در بازی استراتژی موبایل، کلش اف کلنز است. این نشان دهنده تغییر قابل توجهی در گیم پلی است. زیرا بازیکنان با بسیاری از دفاع ها، نیروها، قهرمانان و موارد دیگر جدید و قدرتمند آشنا می شوند. که اساساً نحوه انجام بازی را تغییر می دهند.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

اساساً، حمله در تاون هال 9 با اضافه شدن X-Bow و دفاع های بهبود یافته به طور قابل ملاحظه ای چالش برانگیزتر می شود. با این حال، چندین سرباز قدرتمند مانند Baby Dragon، Witch و Lava Hound در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند. تا این سختی را کاهش دهند و آنها را قادر به تطبیق با این تغییر کنند.

گیمرهایی که می خواهند در هنر به دست آوردن سه ستاره تسلط پیدا کنند، باید یک ترکیب ارتشی موثر بسازند تا حملات خود موفق شوند. اگر به دنبال موثرترین استراتژی های حمله برای کلش اف کلن تاون هال 9 هستید، به مقصد مناسب رسیده اید.

مقالات مرتبط »     3 بهترین استراتژی حمله تاون هال 7 در کلش اف کلنز (ژانویه 2023)

توجه داشته باشید:
لیست زیر از استراتژی های حمله کلش اف کلنز تاون هال 9 بیانگر نظر نویسنده است. باید اذعان داشت که انتخاب استراتژی مناسب ممکن است بر اساس ترجیحات فردی و سبک بازی متفاوت باشد.

کلش اف کلنز : 3 استراتژی حمله تاون هال 9

3) Mass Dragons

  • نیروها: 4 Balloons, 10 Dragons
  • طلسم: 7 Lightning
  • تقویت کننده های کلن کستل: 1 Electro Dragon، 1 Lightning

Mass Dragons یک استراتژی حمله تاون هال 9 عالی در کلش اف کلنز است. اکثر کاربران از همین موضوع آگاه خواهند بود زیرا نسبتاً شناخته شده است و در پست TH7 اغلب مورد استفاده قرار می گیرد.

برای شروع، بازیکنان ابتدا باید از طلسم های رعد و برق برای از بین بردن دفاع هوایی استفاده کنند. سپس آنها ممکن است اژدهای خود را از سمت دفاع هوایی باقی مانده مستقر کنند. تقویت‌کننده‌های بالون و Clan Castle می‌توانند آنها را دنبال کنند.

به زودی، اژدها می توانند به داخل پایگاه قیف کنند و آن را به طور کامل نابود کنند. با این وجود، افراد باید احتیاط کنند و اطمینان حاصل کنند که هیچ Builder Huts در گوشه ای وجود ندارد، زیرا گاهی اوقات به دلیل کمبود زمان منجر به حمله 2 ستاره می شود.

2) GoWiPe

  • نیروها: 2 Golems, 3 Pekkas, 15 Wizards, 5 Wall Breakers, 10 Archers, و 1 Hog Rider
  • طلسم: 2 Heal, 1 Rage, 1 Jump, and 1 Poison
  • تقویت کننده های کلن کستل: 1 Pekka، Poison، و نیروهای پرکننده (5 فاصله)

GoWiPe یکی دیگر از استراتژی های حمله عالی است که بازیکنان در کلش اف کلنز در اختیار دارند. این استراتژی حمله تاون هال 9 بسیار مؤثر است. و کسانی که در حمله با این نوع ترکیب ارتش تسلط داشته باشند در تاون هال 9 سود زیادی خواهند برد.

گولم ها به عنوان مخزن عمل می کنند که قادر به جذب مقدار قابل توجهی آسیب هستند. برای شروع حمله، بازیکنان باید به صورت استراتژیک آنها را مستقر کنند و سپس دیوار شکن ها را قبل از آنها بفرستند تا ورود آنها به پایگاه را تسهیل کند.

پس از آن، نیروهای باقی مانده، مانند Pekkas، Wizards و Heroes، باید در پشت گولم ها مستقر شوند تا دفاع ها را از بین ببرند. هنگامی که نیروها به داخل پایگاه قیف می شوند، باید از جادوها نیز به درستی استفاده شود تا حمله موفقیت آمیز باشد.

1) LavaLoon

  • نیروها: 3 Lava Hounds, 24 Balloons, و 10 Archers
  • طلسم: 4 Rage و 1 Poison
  • تقویت کننده های کلن کستل: 6 بالون و 1 طلسم سمی

استراتژی LavaLoon به طور گسترده به عنوان یکی از موثرترین روش های حمله در تاون هال 9 کلش اف کلنز در نظر گرفته می شود. این به ویژه برای بازیکنانی که حملات هوایی را ترجیح می دهند بسیار مناسب است، زیرا از ترکیبی قدرتمند از سگ های گدازه، بالون ها و نیروهای پشتیبانی استفاده می کند.

هنگام استفاده از استراتژی LavaLoon، گیمرها باید با استقرار Lava Hounds، که به طور خاص برای هدف قرار دادن دفاع هوایی طراحی شده اند، شروع کنند. در مرحله بعد، آنها می توانند بالن هایی را مستقر کنند که در از بین بردن دفاع باقی مانده بسیار موثر هستند.

توجه زیادی باید به استفاده استراتژیک Rage Spells شود. اینها پتانسیل افزایش قابل توجهی کارایی بالون ها را در هنگام ورود به پایگاه دارند. با این حال، استفاده نادرست از طلسم ممکن است منجر به شکست کل حمله شود.

بازیکنان همچنین ممکن است به حملات محبوب دیگری مانند Witch Slap و GoVaHo متوسل شوند تا یک حمله موفق در کلش اف کلنز داشته باشند. آنها همچنین بسیار مؤثر هستند و می توانند در روند گرفتن سه ستاره کمک کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت