ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استراتژی حمله تاون هال 7

3 بهترین استراتژی حمله تاون هال 7 در کلش اف کلنز (ژانویه 2023)

سه بهترین استراتژی حمله Town Hall 7 در Clash of Clans (ژانویه 2023)

بخش زیر سه استراتژی استراتژی حمله تاون هال 7 بسیار مؤثر را تشریح می‌کند. که بازیکنان می‌توانند رای دستیابی به حملات 3 ستاره مورد استفاده قرار دهند.

تاون هال 7 (TH7) یکی از سطوح اولیه تاون هال موجود در کلش اف کلنز است. این یک نقطه عطف قابل توجه برای بازیکنان است زیرا تعداد زیادی ساختمان جدید، دفاع، سربازان و یک قهرمان قدرتمند – پادشاه بربرها را به ارمغان می آورد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

علاوه بر این، با رسیدن به تاون هال 7، استراتژی‌های حمله به شدت تغییر می‌کنند. زیرا گیمرها به Dark Elixir دسترسی پیدا می‌کنند، که آنها را قادر می‌سازد تا نیروهای قدرتمندی را در Dark Barracks آموزش دهند. بر این اساس، آنها باید یک ترکیب جدید نیرو و برنامه حمله برای موفقیت اتخاذ کنند.

انطباق با روش های جدید می تواند برای کاربران تازه کار چالش برانگیز باشد. و بسیاری ممکن است به دنبال بهینه ترین استراتژی هایی باشند که می توانند در TH7 کلش آف کلنز استفاده کنند.

مقالات مرتبط »    انتخاب بهترین مگا تروپ در کلش اف کلنز بعد از آپدیت اکتبر 2023

توجه داشته باشید:
فهرست استراتژی های حمله زیر نظر نویسنده را نشان می دهد. انتخاب کاربر ممکن است بر اساس ترجیحات آنها متفاوت باشد.

کلش اف کلنز : 3 استراتژی حمله تاون هال 7

3) Mix combination (Giants + Wizards)

  • نیروهای مورد استفاده در بازی: 15 Giants + 4 Wall Breakers + 17 Wizards + 7 Archers + 3 Healers
  • طلسم هایی که باید در بازی استفاده کنید: 3 Heal
  • تقویت‌کننده‌های کلن کستل: 4 Giants

ترکیبی از جاینت ها و جادوگران یکی از متعادل ترین استراتژی های حمله برای کسانی است که به تازگی به تاون هال 7 در کلش اف کلنز رسیده اند. این استراتژی در نبردهای چند نفره و همچنین جنگ قبیله به خوبی کار می کند.

غول ها به عنوان تانک عمل می کنند و آسیب های دفاعی دشمن را جذب می کنند. بازیکنان باید به طور استراتژیک دیوار شکن ها را در کنار خود مستقر کنند تا ورود آنها به پایگاه را تسهیل کند. به طور همزمان، جادوگران باید از نزدیک پشت جاینت ها دنبال کنند تا آسیب قابل توجهی وارد کنند.

استفاده مناسب از طلسم های شفابخش و شفا دهنده ها نیز یکی از جنبه های جدایی ناپذیر این استراتژی حمله است. آنها برای اطمینان از بهبودی مناسب نیروها ضروری هستند، بنابراین طول عمر آنها را در حمله طولانی می کنند و اثربخشی آنها را به حداکثر می رساند.

2) Mass Hogs

  • نیروهای مورد استفاده در بازی: 26 Hogs + 10 Wizards + 4 Giants + 6 Archers + 2 Wall Breakers
  • طلسم هایی که باید در بازی استفاده کنید: 3 Heal
  • تقویت‌کننده‌های کلن کستل: 4 Hogs

این یک ترکیب عالی دیگر برای به دست آوردن حملات 3 ستاره در کلش اف کلنز است. با این حال، برای اینکه این امر به طور مداوم مؤثر باشد، افراد باید اطمینان حاصل کنند که هاگ آنها سطح 2 است، که حداکثر برای تاون هال 7 است.

برای شروع، گیمرها باید قبل از اینکه غول‌ها و بربر کینگ را به پایگاه هدایت کنند، نیروهای مخالف Clan Castle را از بین ببرند. بلافاصله پس از آن، آنها می توانند Hogs را برای پاکسازی دفاعی پایگاه مستقر کنند.

سپس بازیکنان باید به درستی طلسم Healing را برای شفای Hogs هر زمان که HP کم هستند قرار دهند. قرار دادن نادرست جادوها می تواند به هزینه حمله تمام شود.

1) Mass Dragons

  • نیروهای مورد استفاده در بازی: 10 Dragons or 8 Dragons + 8 Balloons
  • طلسم هایی برای استفاده در بازی: 3 Rage
  • تقویت‌کننده‌های کلن کستل: 1 Dragon یا 4 Balloons

Mass Dragons بهترین استراتژی حمله تاون هال 7 است. که بازیکنان می‌توانند زمانی که در کلش آف کلنز هستند استفاده کنند. بسیار مؤثر است و در حملات جنگی به آنها کمک زیادی خواهد کرد.

در اصل، آنها می توانند با انداختن اژدها از هر گوشه ای از پایگاه حریف شروع کنند. هنگامی که نیروها وارد پایگاه شدند، گیمرها باید جادوهای Rage را به طور مناسب برای افزایش آسیب و سرعت قرار دهند. اژدها به زودی کل پایگاه را پاک می کند.

کاربران همچنین می توانند به جای طلسم های Rage از طلسم های Lightning استفاده کنند. این به آنها در پاکسازی مستقیم دفاع هوایی، که تهدید اصلی برای اژدها هستند، کمک خواهد کرد.

علاوه بر این، اگر افراد بالون را انتخاب کنند، باید آنها را با دقت پشت اژدها قرار دهند.

جدا از بهترین استراتژی حمله تاون هال 7 کلش اف کلنز، بازیکنان می‌توانند ترکیب‌های متعدد دیگری را امتحان کنند.

برخی از محبوب‌ترین آنها عبارتند از: Mass Balloons ، Hogs + Giants ، و غیره.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت