ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تاون هال 16 در کلش

تاون هال 16 در کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، ویژگی‌های لو رفته، ارتقاء و موارد دیگر

Town Hall 16 در Clash of Clans : تاریخ انتشار، ویژگی‌های لو رفته، ارتقاء و …

این مقاله تمام اطلاعاتی را که تاکنون در مورد مورد انتظارترین تاون هال 16 در کلش اف کلنز می دانیم، بررسی می کند.

کلش آف کلنز با تیزرهای جدید و اشاره به انتشار تاون هال 16، جامعه خود را هیجان زده کرد. تریلر رویداد Hammer Jam در حال انجام با ریختن دانه ها به آتش شعله ور شد، که به راحتی می توان از آن چشم پوشی کرد و تاریخ انتشار تاون هال جدید را نشان می دهد.

از خرید جم کلش اف کلنز برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

در این تیزرها تعداد زیادی تخم مرغ عید پاک منتشر شد که گیمر محبوب “جودو اسلات” چند روز پیش در کانال یوتیوب خود از آنها رونمایی کرد.

مقالات مرتبط »    فینال های جهانی Clash of Clans 2023 : برندگان، توزیع استخر جوایز و …

اطلاعات نشت، ظاهر و تاریخ انتشار احتمالی تاون هال 16 در کلش اف کلنز بررسی شد

در یک پخش زنده رسمی اخیر، کلش آف کلنز طراح خود را با تی شرتی به نمایش گذاشت. که کل ترکیب تاون هال را نشان می داد. و تی شرت شانزدهم به شکل شبح بود. یک بررسی کوچک، طراحی بیرونی تالار شهر آینده را نشان خواهد داد که دارای نوعی گلدسته است.

پست رسمی اپ استور ساختمانی را در پس‌زمینه نشان می‌دهد که شبیه تاون هال 16 در کلش اف کلنز آینده است. اگر نقطه‌ها را به هم وصل کنیم، این ساختمان دارای مناره‌هایی است که در تی‌شرت طراح در پخش زنده اخیر کلش اف کلنز دیده‌ایم.

اگر به نسخه های قبلی تاون هال در کلش اف کلنز نگاه کنیم، در رویدادهای سالانه Hammer Jam به همه آنها اشاره شده است. امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست.

همانطور که در تریلر رویداد Hammer Jam امسال اشاره شد، بارها به ما نشان داده شده است که نیروهای بربر با ساعتی که یک سوزن آن به یکی و دیگری شش سوزن را نشان می دهد. این اشاره به انتشار احتمالی تاون هال 16 در کلش اف کلنز اشاره می کند. علاوه بر این، این ساعت دارای علامت ساعت به 14 است که می تواند تاریخ انتشار آن در دسامبر باشد.

همانطور که در نسخه‌های قبلی دیده شد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این تالار در نزدیکی رویداد سالانه Hammer Jam COC برسد. با این حال، بعید است که سوپرسل از تاون هال جدید در میان رویداد جاری رونمایی کند. بنابراین می توانیم پس از بسته شدن آن منتظر آن باشیم.

علاوه بر این، تیزر رسمی COC در YouTube اشاره کرد که ارتقای تاون هال شما از سطح 15 به 16 18 میلیون طلای درون بازی هزینه خواهد داشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت