ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حیوان خانگی جدید Spirit Fox

حیوان خانگی جدید Spirit Fox در آپدیت تاون هال 16 کلش اف کلنز

حیوان خانگی جدید Spirit Fox در به روز رسانی کلش اف کلنز TH16 : تاریخ انتشار مورد انتظار، ویژگی‌ها و …

سوپرسل هنوز تاریخ انتشار تاون هال 16 را اعلام نکرده است. اما جامعه برای ملاقات با حیوان خانگی جدید Spirit Fox در کلش اف کلنز هیجان زده است. طبق گزارش‌ها، کلشرزها یک موجود آبی جدید را دیده‌اند که در بوته‌های روستای خانگی خود می‌پرد. که برای اولین بار گمانه‌زنی‌ها درباره یک حیوان خانگی قهرمان جدید را برانگیخت. خوشبختانه اخیراً با یک پست در وب سایت رسمی در تاریخ 8 دسامبر 2023 تأیید شد.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

Spirit Fox زمانی در دسترس خواهد بود که تاون هال خود را به سطح 16 و خانه حیوانات خانگی به سطح 9 ارتقاء دهید. بازی هنوز تاریخ انتشار تأیید شده TH16 را ندارد. اما ورود حیوان خانگی Spirit Fox در کلش آف کلنز مطمئناً جامعه را خوشحال می کند.

مقالات مرتبط »     آپدیت تاون هال 16 کلش اف کلنز : ارتقاء، تنظیمات و موارد دیگر

این مقاله تاریخ مورد انتظار راه اندازی، ویژگی های تایید شده برای حیوان خانگی جدید Spirit Fox و موارد دیگر را برای شما به ارمغان می آورد.

حیوان خانگی جدید Spirit Fox در کلش اف کلنز TH16

تاریخ انتشار مورد انتظار

رویداد اخیر Hammer Jam و آخرین چالش TH15 در نقشه راه دسامبر، ابتدا به‌روزرسانی آینده تاون هال 16 را در عنوان استراتژی آنلاین تلفن همراه نشان داد. در حالی که سوپرسل هنوز تاریخ انتشار را تایید نکرده است، انتظار می‌رود که تاون هال جدید پس از پایان رویداد Hammer Jam وارد شود.

تمام به‌روزرسانی‌های قبلی  تاون هال در COC حول رویدادهای سالانه Hammer Jam منتشر شد. پس انتظار می‌رود که تاون هال 16 با حیوان خانگی جدید Spirit Fox در 11 دسامبر 2023 وارد کلش اف کلنز شود.

تمامی ویژگی ها و توانایی های ویژه حیوان خانگی جدید Spirit Fox در کلش اف کلنز

پست رسمی X سوپرسل در 8 دسامبر 2023، فقط ورود حیوان خانگی قهرمان جدید را اعلام کرد. با این حال، وب سایت رسمی قبلاً ویژگی ها و توانایی های خاص این روباه خجالتی و در عین حال تندرو را فاش کرده است.

همانطور که در سایت آمده است، حیوان خانگی جدید Spirit Fox در به‌روزرسانی آینده کلش آف کلنز، به‌طور باورنکردنی به قهرمان وفادار است. و وقتی احضار شود، می‌تواند قهرمانان را برای چند ثانیه نامرئی کند.

 • هدف مورد علاقه: هر چیزی که در فاصله 4.5 کاشی قهرمان قرار دارد
 • نوع آسیب: هدف واحد
 • اهداف: اهداف زمینی
 • فضای مسکن: 20
 • سرعت حرکت: 24

حیوان خانگی جدید Spirit Fox در کلش اف کلنز تا سطح 10 قابل ارتقا است. با این حال، ابتدا باید خانه حیوان خانگی خود را به سطح 9 ارتقا دهید تا قفل روباه را باز کنید. که 21 میلیون اکسیر هزینه دارد. در اینجا هزینه ارتقا، DPS، HP و هر جزئیات دیگری که باید بدانید آمده است:

 • این حیوان خانگی 108 DPS و 1900 اسب بخار در سطح یک خواهد داشت. توانایی آن در این سطح به مدت سه ثانیه ادامه خواهد داشت.
 • با 225K Dark Elixir به مدت سه روز آن را به سطح 2 ارتقا دهید. در حالی که توانایی آن در این سطح تنها برای سه ثانیه دوام خواهد آورد، DPS و HP به ترتیب به 116 و 2000 افزایش خواهند یافت.
 • هزینه و زمان ارتقا سطح 3 برای حیوان خانگی 235 هزار تاریک اکسیر (DE) و چهار روز است. DPS در این سطح 124 و HP 2100 خواهد بود. این توانایی تا سه ثانیه ادامه خواهد داشت.
 • 245K DE برای ارتقاء حیوان خانگی به سطح چهار برای 132 DPS و 2200 اسب بخار نیاز است. تکمیل به روز رسانی پنج روز طول می کشد.
 • از 255K DE برای ارتقاء آن به سطح 5 در مدت پنج روز و 12 ساعت استفاده کنید. DPS و HP آن به ترتیب به 140 و 2300 افزایش خواهند یافت. توانایی آن برای اولین بار در سطح 5 افزایش می یابد و اکنون 3.5 ثانیه دوام می آورد. این دوباره در سطح 10 افزایش می یابد، حداکثر برای حیوان خانگی تا کنون.
 • 265K DE و شش روز حیوان خانگی را به سطح 6 ارتقا می دهد. DPS اکنون به 148 و HP به 2400 افزایش می یابد.
 • ارتقاء حیوان خانگی به سطح 7 275 هزار DE هزینه دارد و تکمیل آن شش روز و 12 ساعت طول می کشد. DPS به 156 افزایش می یابد و HP در این سطح به 2500 تبدیل می شود.
 • ارتقاء سطح 8 285 هزار DE هزینه دارد و هفت روز طول می کشد. DPS و HP به ترتیب به 164 و 2600 افزایش خواهند یافت.
 • شما می توانید حیوان خانگی را به سطح 9 ارتقا دهید، که DPS را به 172 و HP را به 2700 می برد. این ارتقا 295K DE و هفت روز و 12 ساعت طول می کشد تا تکمیل شود.
 • ارتقاء سطح 10 هشت روز طول می کشد و 315 هزار DE تکمیل می شود. طبق اعلامیه، این سطح نهایی برای این حیوان خانگی جدید است. در این سطح، DPS به 180 می رسد، HP به 2800 می رسد و مدت زمان توانایی از 3.5 ثانیه به 4 ثانیه افزایش می یابد.

 

حیوان خانگی جدید Spirit Fox در کلش آف کلنز، آخرین نگاهی پنهانی از به روز رسانی آینده است. با این حال، وب سایت رسمی اطمینان می دهد که این آخرین نخواهد بود. وقتی منتظر سورپرایزهای آتی هستید که سوپرسل برای جامعه برنامه ریزی کرده است، به راحتی می توانید سایر راهنماهای مربوط به بازی ما را بررسی کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت