ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
وارزون موبایل

کالاف دیوتی وارزون موبایل در مناطق بیشتری منتشر می شود

Activision مناطق انتشار محدود بعدی را برای COD Warzone Mobile افشا می کند

در 16 مارس، Activision اعلام کرد که مناطق بعدی با انتشار محدود برای وارزون موبایل جایی در اروپا و آمریکای جنوبی خواهند بود. کریس پلامر، SVP و رئیس مشترک Mobile – Activision، چندین جزئیات مهم مانند اولویت‌های توسعه فعلی، تغییرات آتی و موارد دیگر را مورد بحث قرار داد. او از جامعه برای حمایت فوق‌العاده‌شان از بازی آینده تشکر کرد، چرا که این عنوان موبایلی با استقبال باورنکردنی طرفداران و دریافت بیش از ۳۵ میلیون پیش‌ثبت‌نام مواجه شد.

با خرید cp کالاف دی.تی موبایل از ارزان جم از پشتیبانی آنلاین در 7 روز هفته و پاسخگویی سریع بهره مند شوید.

پلامر با صحبت بیشتر در مورد فاز انتشار محدود، اظهار داشت:

“ما (اولین نسخه محدود) را در استرالیا شروع کردیم. شگفت انگیز بود و بازخوردهای باورنکردنی دریافت کردیم. این توانسته بازی را بهتر کند. دو کشور بعدی که قرار است وارد شوند احتمالاً خواهند بود. در اروپا و آمریکای جنوبی، و کاری که انجام خواهد داد این است که به ما امکان می دهد تا اندازه مخاطبان خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم، اما همچنان نسبتاً قابل مدیریت باقی می مانند، زیرا ما به بزرگترین کشورها نمی رویم.”

مقالات مرتبط »   5 اسلحه برتر وارزون که قبل از ورود به بازی باید بشناسید

علاوه بر این، او اظهار داشت که آنها در روزهای آینده کشورهای بیشتری را با عرضه محدود شامل خواهند شد و قرار است تعداد بازیکنان را نیز افزایش دهند. در عین حال، نسخه محدود وارزون موبایل در بزرگترین کشورهای مبتنی بر کاربر برگزار نخواهد شد زیرا اکتیویژن قصد دارد تا زمانی که بازی به طور روان و درست کار نکند، این مقیاس را ذخیره کند:

احتمالاً به دنبال مکان‌هایی در سایر نقاط جهان خواهیم بود، اما آنها هرگز بزرگ‌ترین کشورها نخواهند بود، زیرا می‌خواهیم این مقیاس را حفظ کنیم تا زمانی که احساس کنیم همه چیز درست کار می‌کند و آن‌طور که می‌خواهیم تأیید شود. و ما آماده ایم که این دکمه رفتن را در سطح جهانی فشار دهیم.”

اکتیویژن به طرفداران توصیه می کند که شایعات مربوط به عرضه جهانی وارزون موبایل را باور نکنند

کریس پلامر اعلام کرد که تاریخ عرضه جهانی عنوان آینده هنوز به طور رسمی مشخص نشده است و تنها توسط خود شرکت فاش خواهد شد. وی در ادامه به جامعه توصیه کرد که هیچ شایعه ای در این مورد را باور نکنند.

توسعه دهندگان با در نظر گرفتن بازخوردهایی که از کاربران در تست های Live-Release و Alpha دریافت کرده اند، دائماً تلاش و تلاش زیادی برای بهبود ویژگی های درون بازی انجام می دهند. به این ترتیب، بهبود پایداری وارزون موبایل یک هدف حیاتی برای این شرکت است.

پلامر در مورد بهبودهای آتی گفت:

“اکنون، برای یک چیز، ما ثبات را بسیار بهبود بخشیده ایم، هنوز کار برای انجام دادن وجود دارد، مطمئناً ما توانسته ایم تلاش زیادی برای بهبود گیم پلی انجام دهیم و بسیاری از آن ها بر اساس بازخورد شما است.”

وقتی نسخه محدود اولیه بازی و نسخه فعلی آن را مقایسه می کنیم، اکتیویژن به وضوح گام های قابل توجهی در بهبود گرافیک، بهینه سازی و سایر جنبه های مهم آن برداشته است. پلامر همچنین اشاره کرد که وارزون موبایل در آینده نزدیک از دستگاه‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند و حالت‌های بیشتر و چالش‌های جدید را ارائه می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت