ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مدال Raid در کلش

آموزش کامل نحوه دریافت مدال Raid در کلش اف کلنز

چگونه در کلش اف کلنز مدال های Raid بدست آوریم؟

اگر درباره نحوه دریافت مدال Raid در کلش اف کلنز مطمئن نیستید، نترسید. ما به شما می گوییم که چگونه می توانید مدال های Raid و همچنین تعداد مدال هایی را که می توانید در هر فصل به دست آورید، دریافت کنید، بنابراین به این زودی ها در بازی به حداکثر ظرفیت خود نزدیک نشوید.

بنابراین، بیایید به نحوه به دست آوردن مدال های Raid در کلش اف کلنز بپردازیم.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

نحوه دریافت مدال Raid در کلش اف کلنز

مدال Raid در کلش اف کلنز زمانی به شما داده می شود که به دهکده دیگری حمله کنید و در انجام آن موفق باشید. داشتن مدال‌های Raid فراوان، به شما این امکان را می‌دهد تا نشان دهید که در PvP چقدر خوب هستید. و به سایر بازیکنان این امکان را می‌دهد که بدانند شما یک تهدید هستید.

نه تنها این، بلکه می‌توانید بعداً از مدال‌های Raid برای جوایزی استفاده کنید که می‌تواند زمان بهتری را از نظر گیم‌پلی در هنگام بازی Clash of Clans به شما بدهد.

شما فقط می‌توانید مدال‌های Raid را در آخر هفته‌های Raid دریافت کنید. بنابراین مطمئن شوید که در طول هفته‌های Raid به بازیکنان حمله می‌کنید، اگر مصمم هستید که مدال‌های Raid را به دست آورید. سپس می‌توانید منابع و اقلام جادویی را که ممکن است برای تهیه Clan Castle خود به آن نیاز داشته باشید، از Trader’s Shop خریداری کنید.

در هر فصل، شما می توانید حداکثر 3000 مدال Raid را با انجام حملات موفقیت آمیز به دهکده های بازیکنان دیگر دریافت کنید. هنگام حمله حتماً این عدد را در نظر داشته باشید، زیرا پس از رسیدن به مدال هیچ فایده ای ندارد که به حمله ادامه دهید، زیرا هیچ پاداش اضافی برای پیروزی های خود دریافت نمی کنید.

این همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه دریافت مدال Raid در کلش اف کلنز و حداکثر ظرفیت آن ها در بازی بدانید.

مقالات مرتبط »    5 بهترین استراتژی حمله Town Hall 12 در Clash of Clans

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت