ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Queen Walk کلش

راهنمای Queen Walk کلش اف کلنز : نحوه استفاده و ترکیبات ارتش

نحوه راه رفتن ملکه : در کلش اف کلنز: نحوه استفاده، ترکیبات ارتش و …

تاون هال خود را به سطح 9 ارتقاء دادید و آرچر کویین را باز کردید؟ در این راهنمای Queen Walk کلش اف کلنز بیاموزید که چگونه کویین واک و پایگاه های حریف را سه ستاره کنید.

Queen Walk یک استراتژی حمله محبوب در بین بازیکنان کلش اف کلنز است که به تاون هال 9 و بالاتر رسیده اند. از الزامات نیرو گرفته تا قرارگیری مناسب ملکه آرچر، در این راهنمای Queen Walk کلش اف کلنز همه چیز آورده شده است.

اگر شما هم قصد خرید جم کلش اف کلنز را دارید می توانید از طریق صفحه فروش ارزان جم اقدام به خرید کنید و در کمترین زمان ممکن جم های کلش اف کلنز خود را دریافت کنید.

کلش آف کلنز بیش از یک دهه است که وجود دارد و هنوز هم یکی از پربازیگرترین بازی های موبایل در جهان است. اکنون می توانید تاون هال خود را به سطح 15 ارتقا دهید و از مکانیک های بی شماری که در ده سال گذشته معرفی شده اند استفاده کنید.

در حالی که بازیکنان کلش آف کلنز دوست دارند با پیشرفت خود به استراتژی‌های حمله جدید روی بیاورند، ملکه واک برای سال‌ها یک انتخاب محبوب بوده است. حتی امروزه، این یک استراتژی است که می‌تواند به شما کمک کند ستاره‌های تضمینی دریافت کنید، و تسلط بر آن به هر کسی که بالاتر از تاون هال 9 باشد برتری می‌دهد.

این راهنمای Queen Walk کلش اف کلنز هر آنچه را که باید در مورد حمله Queen Walk/Queen Charge در بازی بدانید توضیح می دهد.

مقالات مرتبط »    حل مشکل موقعیت مکانی کلش اف کلنز

کویین واک در کلش اف کلنز چیست؟

حمله Queen Walk کلش اف کلنز در بازی به این صورت است که کوئین آرچر شما را بیرون از دیوارها قرار می دهد و 4 تا 5 شفا دهنده را به او اختصاص می دهد. این باید ملکه شما را عملاً شکست ناپذیر کند و بتوانید حداقل یک ستاره از آن بگیرید.

Queen Walk کلش اف کلنز یک استراتژی پیش از حمله است. که برای پاکسازی بیرونی یک پایگاه و ایجاد مسیری برای ارتش اصلی استفاده می شود. یک حمله ایده آل کویین واک در کلش اف کلنز باید حدود 60 تا 90 ثانیه قبل از استقرار نیروهای باقی مانده ادامه داشته باشد و تا این زمان، حداقل 25 تا 30 درصد از پایگاه باید نابود شود.

هنگامی که برای پاکسازی ساختارهای محافظت نشده در خارج از یک پایگاه استفاده می شود، این حمله Walk Queen نامیده می شود. با این حال، هنگامی که برای پاکسازی دفاع ها و ساختارهای داخل پایگاه استفاده می شود، این حمله را Queen Charge می نامند.

برای یک راهپیمایی موفق ملکه در کلش اف کلنز، آرچر کویین شما در چه سطحی باید باشد/

طبق گفته YouTuber برجسته Judo Sloth Gaming، برای حمله مؤثر Queen Walk کلش اف کلنز باید آرچر ملکه خود را به این سطوح ارتقاء دهید:

 • سطح 20 آرچر کوئین برای حمله به پایگاه حداکثر تاون هال 9
 • سطح 30 آرچر کوئین برای حمله به پایگاه حداکثر تاون هال 10
 • سطح 40 آرچر کویین برای حمله به یک پایگاه حداکثر تاون هال 11
 • سطح 50 آرچر کویین برای حمله به پایگاه حداکثر تاون هال 12
 • سطح 65 آرچر کویین برای حمله به پایگاه حداکثر تاون هال 13

چند healer برای یک Queen Walk کلش اف کلنز لازم است؟

برای یک راهپیمایی موفق ملکه در کلش اف کلنز باید حداکثر پنج هیلر را پشت یک آرچر کوئین قرار دهید. این به این دلیل است که اثربخشی Healer ها هنگامی که آنها همان هدف را درمان می کنند کاهش می یابد.

از نظر آماری، نحوه کار در بازی به این صورت است :

تعداد کل شفادهنده ها اثربخشی شفادهنده اضافی راندمان شفای کلی
1 100% 100%
2 100% 100%
3 90% 96.7%
4 90% 95%
5 70% 90%
6 40% 81.7%
7 10% 71.4%
8 0% 62.5%

از نمودار مشخص است که ششمین هیلر به طور قابل توجهی بر کارایی کلی درمان تأثیر می گذارد و اکسیر هدر می دهد. از این رو، حداکثر ۴ تا ۵ نیرو را برای یک Queen Walk کلش اف کلنز آموزش دهید.

نیروهای مورد نیاز برای انجام کویین واک در کلش اف کلنز

این نیروها را آموزش دهید و این طلسم ها را برای پیاده روی موفق ملکه در کلش اف کلنز آماده کنید :

 • ملکه کماندار
 • 5 شفا دهنده
 • 5-6 وال شکن یا Super Wall Breakers اگر می خواهید ملکه به پایه نفوذ کند.
 • طلسم خشم
 • 1-2 واحد هوا مانند بالون یا بیبی اژدها

نحوه اجرای کویین واک در کلش اف کلنز

برای اجرای موفقیت آمیز یک Queen Walk کلش اف کلنز مراحل زیر را دنبال کنید :

 1. نیروهای Clan Castle را با هاگ رایدر یا بالون بیرون بیاورید و آنها را پاک کنید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، یک طلسم Poison داشته باشید تا آنها را از بین ببرید.
 2. منطقه‌ای را انتخاب کنید که می‌خواهید ملکه آرچر آن را پاک کند و همچنین باید محلی باشد که بقیه ارتش شما از آنجا وارد پایگاه می‌شوند. از قرار دادن او روی لبه ها خودداری کنید و در عوض، سعی کنید حمله را از وسط یکی از طرفین شروع کنید.
 3. ملکه کماندار و همه شفا دهنده ها را به کار ببندید. یک واحد هوایی مانند بچه اژدها یا یک بالون را با او قرار دهید زیرا به راه اندازی مین های هوایی کمک می کند که می توانند فوراً شفا دهنده ها را از بین ببرند.
 4. برای قیف کردن، نیروهای هوایی را در اطراف ملکه آرچر در دو طرف قرار دهید. به این ترتیب، ملکه روی میانه تمرکز می کند و مسیری را برای بقیه اعضای تیم ایجاد می کند.
 5. هنگامی که آرچر ملکه نزدیک دیوار است، از یک دیوار شکن برای بررسی تله استفاده کنید. پس از آن، از بقیه برای شکستن دیوار استفاده کنید و Queen Walk را به شارژ ملکه تبدیل کنید. طلسم پرش و طلسم زلزله جایگزینی برای این هستند. می‌توانید از دومی برای شکستن دیوارها و برج دوزخی استفاده کنید، اگر یکی در نزدیکی آن باشد.
 6. هنگامی که ملکه آرچر به وسط رسید، از طلسم خشم بر روی او و هیلرها برای حداکثر سود استفاده کنید. این زمانی که چندین دفاع ملکه را هدف قرار می دهند بسیار مهم است.
 7. طلسم Freeze هنگام مقابله با برج‌های دوزخ و ملکه آرچر حریف بسیار مفید است.

از قرار دادن نیروها در کنار ملکه کماندار برای این حمله خودداری کنید. زیرا این امر می تواند حواس شفا دهنده ها را پرت کند و آنها ممکن است از شفا دادن او دست بردارند.

در این تصویر می بینیم که چگونه همه شفا دهنده ها ملکه آرچر را نادیده می گیرند و یک جادوگر را شفا می دهند :

کدام ساختمان‌ها را با کویین واک در کلش اف کلنز در اولویت قرار دهیم؟

هر پایگاه در کلش اف کلنز منحصر به فرد است. در نتیجه باید روی پاکسازی این ساختمان ها با کوئین واک در سطوح مختلف تاون هال تمرکز کنید :

 • تاون هال 9 – Opponent’s Archer Queen > Clan Castle > Wizard Tower.
 • تاون هال 10 – آرچر کوئین > قلعه کلن > برج اینفرنو > ایکس بوو
 • تاون هال 11 – توپخانه ایگل > آرچر کوئین > قلعه کلن > برج اینفرنو > ایکس بو
 • تاون هال 12 – تاون هال (گیگا تسلا) > توپخانه عقاب > آرچر کوئین > قلعه کلن > برج اینفرنو
 • تاون هال 13 – تاون هال (Giga Inferno) > Scattershot > سپس Eagle Artillery و غیره..

خب، این همه آن چیزی بود که باید در مورد Queen Charge/Queen Walk کلش اف کلنز بدانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت