ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نحوه انتخاب بهترین تجهیزات قهرمان

نحوه انتخاب بهترین تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز

Clash of Clans : چگونه بهترین Hero equipment را انتخاب کنیم؟

این راهنما در مورد نحوه انتخاب بهترین تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز بحث خواهد کرد. که به بهترین وجه با مهارت های تهاجمی شما مطابقت دارد.

کلش آف کلنز تجهیزات قهرمانی را در آپدیت اخیر TH16 معرفی کرد و پویایی جدیدی برای مهارت های قهرمانان ایجاد کرد. این به گیمرها اجازه می‌دهد تا توانایی‌های منحصربه‌فرد قهرمانان خود را مطابق با استراتژی‌های حمله خود انتخاب کنند. قبل از اضافه شدن این مکانیک ها، قهرمانان COC دارای قابلیت های پیش فرضی بودند که بازیکنان نمی توانستند آنها را تغییر دهند.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

بسیاری از علاقه مندان به کلش آف کلنز، Hero Equipment را به عنوان یکی از بهترین افزودنی هایی که توسعه دهنده، سوپرسل، در بازی گنجانده است، نامیده اند و مکانیک حمله را گسترش داده است. با این حال، بسیاری آن را گیج کننده می دانند، زیرا انتخاب بهترین ابزار برای Heroes آسان نیست.

توجه داشته باشید:
هیچ تجهیزات قهرمانی را نمی توان بهترین در نظر گرفت! زیرا هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که با استراتژی های حمله متفاوت سازگار هستند.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت روزانه سنگ معدن رایگان در کلش اف کلنز

راهنمای نحوه انتخاب بهترین تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز

با دیدن گزینه های مختلف در اختیار شما، ممکن است در مورد نحوه انتخاب بهترین تجهیزات قهرمان که کاملاً با استراتژی های حمله شما مطابقت دارد گیج شوید. برای روشن کردن این موضوع، ابتدا به برنامه عمل و ترکیب ارتش خود نگاه کنید.

به عنوان مثال، اگر نیروهایی با امتیازهای ضربه پایین (HP) نقش مهمی در حملات شما ایفا کنند، ممکن است به یک سرباز تانک یا یک قهرمان برای مقاومت در برابر حملات دریافتی نیاز داشته باشید و در نتیجه ارتش خود را نجات دهید. بر این اساس، تلاش کنید تا قهرمان خود را تا زمانی که ممکن است زنده نگه دارید و برای این منظور، پادشاه بربر مجهز به Vampstache و Earthquake Boot یک انتخاب عالی است.

این به این دلیل است که تجهیزات Vampstache در هر ضربه پادشاه را شفا می‌دهد. و چکمه‌های زلزله راه را برای او باز می‌کنند تا با شکستن دیوارها به دهکده حمله کند. بنابراین، این ترکیب پادشاه شما را زنده نگه می دارد. همچنین راهی برای نفوذ ارتش شما به پایگاه ایجاد می کند.

به طور مشابه، اگر عاشق حملات هوایی هستید و از نیروهای هوایی مانند اژدهای الکتریکی یا سگ‌های گدازه استفاده می‌کنید، اولویت شما در هنگام حمله باید نابود کردن دفاع هوایی مانند موشک‌های مرگبار و برج‌های دوزخی باشد. برای این کار، می توانید آرچر کوئین خود را به تجهیزات Giant Arrow مجهز کنید که کل دهکده را پوشش می دهد و تمام دفاع های سر راه خود را از بین می برد.

این چند نمونه بود تا نحوه انتخاب بهترین تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز متناسب با استراتژی حمله شما روشن شود. یافتن گزینه عالی به روزها آزمایش و حدس و گمان در مورد حمله شما نیاز دارد. از این رو، به طور مداوم با تجهیزات مختلف آزمایش کنید و مشاهده کنید که کدامیک به بهترین وجه نقش قهرمان شما را در حملات شما افزایش می دهد.

نحوه انتخاب تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز

در زیر مراحل گام به گام انتخاب تجهیزات قهرمان برای قهرمان خود در کلش اف کلنز ارائه شده است:

  • مرحله 1: به Blacksmith Building (ساختمان آهنگر) در دهکده خود بروید.
  • مرحله 2: ابزاری را که می خواهید قهرمان خود را به آن مجهز کنید انتخاب کنید.
  • مرحله 3: روی دکمه “Equip” ضربه بزنید.

توجه داشته باشید:
شما می توانید قهرمان خود را به دو چرخ دنده مختلف مجهز کنید. همچنین، می‌توانید تجهیزات Hero را در ساختمان Blacksmith با استفاده از Ores، یک ارز جدید درون بازی برای ارتقا تجهیزات کلش آف کلنز، ارتقا دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت