ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مدال Mashup کلش

با مدال Mashup کلش اف کلنز در رویداد جدید این 5 آیتم را بخرید !

پنج بهترین آیتم برای معامله با مدال Mashup در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز

این مقاله بهترین آیتم هایی را که باید با مدال Mashup کلش اف کلنز خود در رویداد Mashup Madness بازخرید کنید، فهرست کرده است.

کلش آف کلنز رویداد جدید Mashup Madness را به مناسبت جشن هالووین معرفی کرد. چند تغییر موقت اما هیجان‌انگیز در بازی ایجاد می‌کند. از جمله نیروهای فوق‌العاده، ارزهای جدید درون بازی مانند Mashup Medals و Sour Elixir، یک مسیر پاداش و موارد دیگر. همچنین دیگ جدیدی را معرفی کرد که اکسیر ترش را تولید می کند. جمع آوری بیشتر این ارزها شما را در مسیر پاداش رویداد پیش می برد و مدال های Mashup را به ارمغان می آورد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

در کنار تمام این تغییرات، این رویداد کلش آف کلنز مجموعه‌های مختلفی را نیز با محدودیت زمانی ارائه می‌کند. که می‌توانید از طریق Mashup Medals رویداد خریداری کنید. ترجیح برای بازخرید اقلام با مدال های Mashup ممکن است در بین بازیکنان متفاوت باشد. با این حال، چند مورد در این صورت وجود دارد که مطمئناً باید آنها را امتحان کنید.

مقالات مرتبط »     سه روش برتر برای پرورش Sour Elixir در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز

5 بهترین آیتم برای خرید از طریق مدال Mashup کلش اف کلنز در ایونت Mashup Madness

1) Research Potion

معجون تحقیقاتی ممکن است یک مورد انحصاری نباشد! اما یکی از مفیدترین معجون های موجود با قیمت مناسب در رویداد جاری است. فقط در Home Village کار می کند و سرعت کار آزمایشگاه را برای یک ساعت 24 برابر افزایش می دهد.

شما می توانید این آیتم جادویی را با صرف 220 مدال Mashup کلش اف کلنز خریداری کنید. علاوه بر این، می‌توانید تا ۹ معجون تحقیقاتی را در بخش Event Deal در بازی خریداری کنید.

بر اساس نیاز خود، می توانید به تعداد دلخواه اقلام جادویی بخرید. با این حال، باید اطمینان حاصل کنید که تمام مدال های Mashup خود را صرف یک کالا در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز نکنید تا بتوانید موارد دیگر را نیز خریداری کنید.

2) Book of Heroes

کتاب قهرمانان یک آیتم جادویی کمیاب برای بازیکنان رایگان بازی است. برای تکمیل فوراً ارتقاء مداوم هر قهرمان یا حیوان خانگی استفاده می شود و در هر دو روستا کار می کند. شما فقط می توانید آن را با تکمیل مسیر پاداش فصلی یا خرید مستقیم آنها با پول واقعی بدست آورید. خوشبختانه رویداد Mashup Madness این آیتم را با قیمت نسبتاً کمتری در دسترس قرار داده است.

شما باید 980 مدال Mashup را برای به دست آوردن Book of Heroes خرج کنید. و می توانید حداکثر سه مورد از آنها را در بخش معاملات رویدادهای بازی خریداری کنید.

3) Ghost Queen

پوسته ملکه افسانه ای به طور انحصاری در این رویداد موجود است. این بر اساس تم هالووین است، که باعث ایجاد حس شبح وار نمی شود. با این حال، پوسته، 4650 مدال Mashup هزینه دارد. به همین دلیل، پس از تکمیل مسیر پاداش Mashup Madness کلش اف کلنز، با خرید آن، تنها تعداد انگشت شماری مدال Mashup برای شما باقی خواهد ماند.

این لوازم آرایشی برای کسانی که پوستی برای آرچر ملکه خود ندارند، انتخابی ایده آل است. در غیر این صورت می توانید از خرید این کالا خودداری کنید.

4) Builder Potion

معجون ساز یکی دیگر از آیتم های جادویی در کلش اف کلنز است. که بازیکنان اغلب به سختی می توانند آن را درک کنند. این برای افزایش سرعت کار سازنده شما به مدت یک ساعت به میزان 10 برابر سرعت معمول آنها استفاده می شود. این فقط در پیست جوایز فصلی و فروشگاه درون بازی موجود است و برای خرید به پول واقعی نیاز دارد.

رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز این آیتم را در دسترس قرار داده است. 560 مدال Mashup برای شما هزینه دارد. و می توانید تا 9 مورد از این موارد را در بخش رویدادهای بازی خریداری کنید.

5) تزیینات Mashup Madness Event

خرج کردن مدال های Mashup شما برای یکی از این تزئینات منحصر به فرد رویداد می تواند انتخاب خوبی باشد. همچنین می تواند به عنوان سوغاتی برای رویداد Mashup Madness عمل کند و در عین حال به پایه شما دکور خوبی بدهد.

این تزئینات منحصر به فرد عبارتند از:

  • Cozy Coffin،
  • Spooky Spa،
  • Pumpkin Scarecrow
  • و “Friendly” Clown.

سه دکور اول هر کدام 1025 مدال Mashup کلش اف کلنز برای شما هزینه دارد. در حالی که آخری 825 مدال Mashup برای شما هزینه دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت