ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
عضویت در یک کلن

آموزش عضویت در یک کلن در کلش اف کلنز – راهنمای گام به گام

چگونه در کلش اف کلنز به clan ها بپیوندیم؟

برای عضویت در یک کلن در کلش اف کلنز می‌توانید در نبردهای خود کمک بگیرید و در حالت‌های جدیدی مانند جنگ‌های قبیله و بازی‌های قبیله شرکت کنید.

شما می توانید در کلش اف کلنز به کلن ها بپیوندید و با انجام این کار، نیروهای تقویتی به دست خواهید آورد. همچنین می‌توانید به حالت‌های مختلف Clan Wars و Clan Games بپیوندید. در اینجا نحوه پیوستن به کلن ها در کلش اف کلنز آورده شده است تا بتوانید با دوستان یا افراد کاملا غریبه بازی کنید.

چگونه تاون هال را در کلش اف کلنز ارتقاء دهیم؟

برای عضویت در یک کلن در کلش اف کلنز، ابتدا باید تاون هال خود را به سطح 3 ارتقاء دهید. و هنگام تلاش برای ارتقای تاون هال، ساختمان های مناسب لیست شده را بسازید. برای مشاهده این منوها روی تاون هال کلیک کنید.

خواهید دید که قبل از شروع روند ارتقای تاون هال، دو کلکسیونر اکسیر و دو معدن طلا در زمین شما می خواهد. روی فروشگاه ضربه بزنید و سپس آن ساختمان ها را به زمین خود بیاورید.

این فرآیند حدود 30 دقیقه تا یک ساعت طول خواهد کشید. برای ساختن 4000 طلایی که برای ارتقای تاون هال خود نیاز دارید، باید کوئست ها را در برگه «Attack» به پایان برسانید.

آموزش عضویت در یک کلن در کلش اف کلنز

اکنون که تاون هال روی سطح 3 تنظیم شده است، می توانید به کلش اف کلنز بپیوندید. اما ابتدا باید یک قلعه قبیله ای در شهرک شما وجود داشته باشد. به سمت راست پایین منطقه خود نگاه کنید. ساختمان ویران شده ای را خواهید دید که درختان و صخره ها در آن ازدحام کرده اند. روی “Rebuild” کلیک کنید. شما می توانید با پرداخت 10000 اکسیر، قلعه کلن را به شکوه سابق خود بازگردانید.

در بالا سمت چپ، یک نشان آبی را خواهید دید که سطح شما به آن متصل است. روی آن ضربه بزنید. سپس، تب Join Clan را در بالای صفحه انتخاب کنید.

از اینجا برای عضویت در یک کلن در کلش اف کلنز، قبیله ای را که می خواهید به آن بپیوندید جستجو کنید. مثلاً اگر علاقه کلی دارید یا نشان می‌دهید که دوست دارید تماشا کنید، وارد آن شوید. همچنین می توانید با نام آن به قبیله یک دوست بپیوندید. من “Kingdom Hearts” را جستجو کردم زیرا این مجموعه بازی های ویدیویی مورد علاقه من است. وقتی این کار را انجام دادید، سعی کنید گروهی را پیدا کنید که می‌گوید «هر کسی می‌تواند بپیوندد». روی آن ضربه بزنید. سپس «پیوستن» را انتخاب کنید.

مقالات مرتبط »   آموزش کامل نحوه ساخت اکانت دوم در کلش اف کلنز

توجه داشته باشید

ممکن است برای پیوستن به یک قبیله نیاز به کسب تروفی در جنگ های قبیله ای داشته باشید. خوشبختانه، برخی از قبیله ها وجود دارند که به آنها نیاز ندارند زیرا کاملاً باز هستند. پیوستن به یک قبیله در کلش آف کلنز به آسانی Overwatch نیست.

اگر می خواهید یک قبیله ایجاد کنید، آسان است. نماد آبی در بالا سمت چپ را دوباره فشار دهید. “ایجاد قبیله” را انتخاب کنید. سپس می‌توانید نام آن را انتخاب کنید، توضیحاتی بدهید، و هر محیطی را که می‌خواهید بازیکنان قبل از پیوستن داشته باشند، تنظیم کنید. همچنین اگر می‌خواهید فقط دوستانتان به آن ملحق شوند، می‌توانید این قبیله را روی «Invite Only» در «Clan Type» تنظیم کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت