ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
افزایش سطح تاون هال

افزایش سطح تاون هال در کلش اف کلنز با این 5 نکته مخصوص مبتدیان

5 بهترین نکته برای مبتدیان برای افزایش سطح Town Hall آنها در Clash of Clans

این مقاله به بررسی پنج نکته برتر برای افزایش سطح تاون هال در کلش اف کلنز برای مبتدیان می پردازد.

کلش آف کلنز یکی از بهترین عناوین بازی در سبک استراتژی چند نفره است. این بازی با بیش از 500 میلیون دانلود در فروشگاه Google Play در جامعه بازی محبوب بوده است. این عنوان یک تجربه پایه‌سازی قابل توجه با پویایی‌های همه جانبه مختلف مانند توانایی بازی با سایر بازیکنان، حمله و رسیدن به رتبه‌بندی برتر در سرورهای جهانی و محلی ارائه می‌دهد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

تاون هال بخشی ضروری از هر پایگاه در عنوان است و به بازیکنان کمک می کند تا قفل نیروها، جادوها، ساختمان ها و موارد دیگر را بهتر باز کنند. گیمرها اغلب به دنبال ارتقای تاون هال خود به سطوح بالاتر برای باز کردن تمام این عناصر هستند.

توجه داشته باشید:
نظرات بیان شده در این مقاله صرفاً نظر نویسنده است.

مقالات مرتبط »     گلد پس ژوئن 2023 کلش اف کلنز : پاداش ها، طلا و اسکین ملکه گابلین

پنج نکته مهم برای مبتدیان برای افزایش سطح تاون هال در کلش اف کلنز

5) داشتن غارت کافی

لوت بخشی حیاتی از کلش آف کلنز است و برای ارتقای تمامی آیتم های موجود لازم است. می توانید از نبردهای چندنفره، جنگ قبیله ها، معادن طلا و کلکسیونرهای اکسیر غارت دریافت کنید.

وقتی لوت کافی دارید و تمام ساختمان‌ها، نیروها و طلسم‌ها را به حداکثر رسانده‌اید، می‌توانید از لوت به‌دست‌آمده برای ارتقای سطح تاون هال خود استفاده کنید و ساختارها و نیروهای چشم‌گیر دیگری را باز کنید. پس از آن، می‌توانید قفل نیروها و جادوهای قدرتمندتری را باز کنید تا ارتش‌های بهتری را آموزش دهید و غارت بیشتری از حریفان دریافت کنید.

4) از آیتم های جادویی هوشمندانه استفاده کنید

توسعه دهندگان با آخرین به روز رسانی ها آیتم های جادویی زیادی را به عنوان اضافه کرده اند. این آیتم‌های جادویی بسیار راحت هستند. زیرا می‌توانید از آن‌ها برای تکمیل تایمرهای ارتقاء ساختمان‌ها و نیروها و همچنین پر کردن فوری انبارهای طلا و اکسیر استفاده کنید.

Book of Building یکی از بهترین آیتم های جادویی برای افزایش سطح تاون هال در کلش اف کلنز برای مبتدیان است. این آیتم به بازیکنان کمک می‌کند فوراً هر گونه ارتقاء ساختمان، از جمله تاون هال را تکمیل کنند. شما می توانید این آیتم های جادویی را از رویدادها، League Shop و Clan Games دریافت کنید.

3) سعی کنید در تاون هال خود عجله نکنید

یکی از مواردی که در کلش اف کلنز برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر باید اجتناب کرد، اجتناب از عجله در سطوح تاون هال است. این می تواند بسیار وسوسه انگیز باشد! زیرا ارتقای تاون هال تعداد زیادی ساختمان جدید، نیروها و موارد دیگر را باز می کند. بیشتر بازیکنان سعی می‌کنند سطوح تاون هال خود را با سرعت بالا ببرند و در نهایت علاقه خود را به بازی از دست می‌دهند.

از این رو، باید از عجله در سطح تاون هال خود اجتناب کنید. سعی کنید تالار شهر موجود و تمام ساختمان ها و موارد دیگر را به حداکثر برسانید. شما می توانید به قبیله های خوب بپیوندید، در جنگ های قبیله ای شرکت کنید و در نبردهای شدیدی که در آن مهارت های درگیری شما آزمایش می شود، زیاده روی کنید.

2) فضای ذخیره سازی خود را ارتقا دهید

دومین نکته ای که می توانید برای افزایش سطح تاون هال در کلش اف کلنز دنبال کنید، ارتقای فضای ذخیره سازی است. شما می توانید تاون هال خود را با کمک طلا ارتقا دهید که می توانید از دیگر بازیکنان، معادن طلا و مسابقات تک نفره غارت کنید.

با این حال، برای ارتقای تاون هال خود، باید انبار طلای خود را به بالاترین سطح ارتقا دهید. پس از آن می توانید تاون هال خود را با مقدار طلای مورد نیاز ارتقا دهید.

1) ارتقاء تمام ساختمان ها و نیروها

یکی از حیاتی ترین نکات برای افراد مبتدی برای افزایش سطح تاون هال در کلش اف کلنز، ارتقاء تمام ساختمان ها و نیروهای آنهاست. این به شما کمک می کند تا طرح های پایه بهتری را با تمام ساختمان های ارتقا یافته طراحی کنید و مساحت بیشتری را در پایه پوشش دهید.

با ارتقای نیروها، می‌توانید استراتژی‌های حمله قدرتمندی ایجاد کنید و ستاره‌های بیشتری را در جنگ‌های قبیله‌ای و نبردهای چند نفره به دست آورید. در نتیجه، همیشه توصیه می شود قبل از ارتقای سطح تاون هال، تمام ساختارهای دفاعی، اردوگاه های ارتش و نیروها را به حداکثر برسانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت