ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سایت طرفداران کلش

سایت طرفداران کلش اف کلنز پس از 10 سال تعطیل می شود

سایت طرفداران Clash of Clans با عنوان House of Clashers پس از 10 سال تعطیل می شود

سایت طرفداران کلش اف کلنز ، “House of Clashers” پس از یک دهه فعالیت درهای خود را می بندد و در حال تعطیل شدن است. این تصمیم سازنده به عوامل زیادی از جمله هزینه های سرور و هزینه های سایت نسبت داده شده است.

مقالات مرتبط »    کلش فست 2023 : نحوه کسب جوایز رایگان درون بازی در CoC و CR

House of Clashers : سایت طرفداران کلش اف کلنز مخورد علاقه بسیاری از بازیکنان بود

House of Clashers در سال 2013 افتتاح شد. این یک وب سایت محبوب ساخته شده توسط طرفداران است. که به بازی استراتژی موبایل سوپرسل در خط مقدم اختصاص داده شده است. این سایت طی سال‌ها منابع و اطلاعات مختلفی در مورد بازی، از جمله استراتژی‌ها، نکات، طرح‌بندی پایه و به‌روزرسانی‌ها ارائه کرده است. و همچنین تعداد زیادی مقاله به هر جنبه از بازی اختصاص داده شده است.

برای خرید جم کلش آف کلنز تنها به ایمیل سوپرسل آیدی نیاز است و سپس همکاران ما کدی که به ایمیل شما ارسال شده را از شما میگیرند و بدون اطلاعات دیگری جم به اکانت شما در کمتر از 30 دقیقه واریز می شود.

در پست به اشتراک گذاشته شده توسط صاحب سایت در X، تصمیم به تعطیلی سایت طرفداران کلش اف کلنز به دلیل چالش هایی در پوشش هزینه های سرور، هزینه های توسعه و به روز رسانی محتوا بدون پشتیبانی بود. خالق، سایت را به عنوان یک شغل جانبی با انگیزه سرگرمی و اشتیاق به این بازی اداره می کرد. او دستاوردهایی مانند ارائه آمار ۱ میلیارد از طریق یک API را برجسته می کند.

با این حال، یک واقعیت قابل توجه دیگر این است که با توجه به بزرگی سایت، مالک هرگز به یک سازنده محتوا رسمی تبدیل نشد. و به طور شگفت انگیزی با وجود اجرای یک سایت بزرگ مانند این، با حدود بیش از 20 رد مواجه شد. با این وجود، خالق تجربیات مثبت و رضایت حرفه ای به دست آمده از پروژه را گرامی می دارد. برنامه تعطیلی هنوز اطلاع رسانی نشده است.

من شخصاً خاطرات زیادی به سایت پیوسته‌ام. به لطف این سایت شروع به جستجوی راهنماها و گیم‌پلی کردم. و بسیاری از سؤالات کلش آف کلنز را آسان کردم. همچنین، تیم کلش آف کلنز باید به دنبال چنین منابعی می بود. زیرا این وضعیت غم انگیزی است که سایت طرفدارانی مانند این در حالی که ما افراد زیادی برای گرامی داشتن نداریم، از بین می رود.

خالق سایت طرفداران کلش اف کلنز “House of Clashers” افکار خود را در مورد سایت خود به اشتراک می گذارد. از اینکه خالق سوپرسل باشد و برنامه های آینده خود را از دست داده است.

این مصاحبه را می توانید در اینجا بخوانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت