ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
معجون آموزشی رایگان در کلش

نحوه دریافت معجون آموزشی رایگان در کلش اف کلنز

چگونه Training Potion رایگان در کلش اف کلنز دریافت کنیم؟

این مقاله لینک و مراحل دریافت معجون آموزشی رایگان در کلش اف کلنز را ارائه می دهد.

خرید جم کلش و خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را از معتبرترین سایت خرید جم ، ارزان جم تجربه کنید. با جم  می توانید از دوستان خود پیشی بگیرید و قدرت های قدرتمندتری برای خود ایجاد کنید.

معجون آموزشی در کلش اف کلنز یک تقویت موقتی را فراهم می کند که سرعت تولید و بازسازی را در دهکده خانگی تسریع می کند. در صورت استفاده، کارایی پادگان ها، کارخانه های طلسم و بازسازی قهرمان را چهار برابر به مدت یک ساعت افزایش می دهد. روند آموزش نیروها و جادوها و بازیابی قهرمانان پس از نبردها را سرعت می بخشد. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که با کاهش مدت زمان معجون آموزشی، شتاب به تدریج کاهش می یابد تا زمانی که معجون منقضی شود.

مقالات مرتبط »     چگونه یک Shadow scenery کلش اف کلنز رایگان دریافت کنیم؟

پیچیدگی های معجون آموزشی در کلش اف کلنز

در کلش آف کلنز، بازیکنان می‌توانند همزمان تا پنج معجون آموزشی ذخیره کنند. و هر معجون اضافی که از طریق کوپن‌ها یا ارز واقعی به دست می‌آید، برای حفظ عدالت در بین بازیکنان به سنگ‌های قیمتی تبدیل می‌شود.

قابل ذکر است، استفاده از چند معجون آموزشی به طور همزمان به جای تشدید اثر، مدت زمان را افزایش می دهد. به عنوان مثال، فعال کردن دو معجون باعث افزایش 4 برابری برای دو ساعت به جای تقویت 8 برابری برای یک ساعت می شود.

دریافت معجون آموزشی رایگان در کلش اف کلنز

در رویداد جاری Rubble Rumble کلش اف کلنز، بازیکنان باید سه نقطه عطف را برای باز کردن جوایز مختلف در بازی انجام دهند. اولین مورد، جامعه را ملزم به تخریب 100 میلیون تاون هال به طور جمعی می کرد و اخیراً با تلاش های ترکیبی بازیکنان در سطح جهانی به دست آمد.

مقالات مرتبط »    رویداد Rubble Rumble کلش اف کلنز : تاریخ ها، جوایز و موارد دیگر

به عنوان یک جایزه، توسعه دهندگان به هر بازیکن معجون آموزشی رایگان در کلش اف کلنز می دهند. در اینجا مراحل لازم برای دریافت پاداش مورد نظر وجود دارد:

  1. برای دسترسی به صفحه بازخرید روی این لینک کلیک کنید.
  2. روی دکمه Claim Reward در صفحه باز شده کلیک کنید تا به یک درخواست در صفحه اصلی کلش آف کلنز هدایت شوید.
  3. برای دریافت معجون آموزشی مورد نظر در کلش اف کلنز، روی دکمه Claim در اعلان کلیک کنید.

ذکر این نکته ضروری است که این جوایز کوپن معمولاً برای مدت محدودی ارائه می شوند و به زودی منقضی می شوند. پس از انقضا، بازیکنان نمی توانند این پاداش را دریافت کنند و از این رو باید منتظر پاداش بعدی باشند.

در خاتمه، Training Potion یک آیتم جادویی ارزشمند در کلش اف کلنز است. و به بازیکنان کمک می کند تا خود را برای حمله های آینده در بازی آماده کنند. با پیروی از مراحل ارائه شده، بازیکنان می توانند پاداش مورد نظر خود را دریافت کنند که می تواند پیشرفت زیادی در بازی آنها داشته باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت