ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دریافت گلد پس در کلش

نحوه دریافت گلد پس در کلش اف کلنز : کل فرآیند در 3 گام توضیح داده شد

چگونه در کلش اف کلنز Gold Pass بگیریم ؟ کل فرآیند توضیح داده شد

این مقاله به نحوه دریافت گلد پس در کلش اف کلنز برای به دست آوردن جوایز اضافی در مسیر پاداش فصلی و همچنین مزایای متعدد دیگر بازی می پردازد.

خرید جم کلش و خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را از معتبرترین سایت خرید جم ، ارزان جم تجربه کنید. با جم  می توانید از دوستان خود پیشی بگیرید و قدرت های قدرتمندتری برای خود ایجاد کنید.

پاس گلد دسامبر (GP) مورد انتظار کلش آف کلنز، به همراه تقویم رویدادهای ماهانه پر شده است. . شامل Clan War League و چالش شیرینی زنجفیلی است. برای کسانی که نمی‌دانند، Gold Pass یک اشتراک ممتاز فصلی است. که به بازیکنان کمک می‌کند تا جوایز اضافی را ببرند – مانند آیتم‌های جادویی کمیاب، پوسته‌های قهرمان افسانه‌ای، و بسیاری موارد دیگر.

مقالات مرتبط »    گلد پس دسامبر 2023 کلش اف کلنز : تاریخ شروع، زمان و موارد دیگر

نحوه دریافت گلد پس در کلش اف کلنز

خرید و دریافت گلد پس در کلش اف کلنز 6.99 دلار آمریکا یا 599 روپیه هزینه دارد. در زیر روش خرید مشابه آورده شده است:

  • مرحله 1: کلش آف کلنز را در دستگاهتان باز کنید.
  • مرحله 2: به مسیر جایزه چالش فصل بروید.
  • مرحله 3: روی نماد Get Gold Pass کلیک کنید.
  • مرحله 4: مراحل پرداخت را تکمیل کنید.

علاوه بر این روش، می‌توانید از وب‌سایت رسمی سوپرسل دیدن کنید تا فرصتی برای خرید پاس با نرخ تخفیفی داشته باشید. در زیر روش مربوطه آمده است:

  • مرحله 1: به مرورگر خود بروید و «store.supercell.com» را جستجو کنید یا اینجا را کلیک کنید.
  • مرحله 2: روی نماد کلش آف کلنز که در بالای رابط نمایش داده می‌شود، کلیک کنید.
  • مرحله 3: روی Gold Pass کلیک کنید.
  • مرحله 4: اعتبارنامه مرتبط با حساب COC خود را ارائه دهید.
  • مرحله 5: مراحل پرداخت را تکمیل کنید.

برای به دست آوردن اشتراک فصلی Gold Pass، مراحل بالا را دنبال کنید. توجه داشته باشید که در آینده نمی توان آن را به هیچ بازیکن یا فصل دیگری منتقل کرد. علاوه بر این، نمی توان آن را قبل از پایان یک فصل خریداری کرد.

چگونه گلد پس دسامبر 2023 کلش آف کلنز را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

پلی استور یکی از بهترین برنامه‌ها برای به دست آوردن موارد رایگان در هر عنوانی است. و COC نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما می‌توانید در این فروشگاه آنلاین با انجام کارهایی که محول می‌کند، امتیاز Play کسب کنید. اینها شامل نصب یک برنامه و استفاده از آن برای چند روز برای ارسال نظر خود در مورد برنامه است. می توانید این امتیازها را نقد کنید یا با آنها در COC کارت طلایی بخرید.

مزایای خرید گلد پس گلد در کلش اف کلنز

دریافت گلد پس در کلش اف کلنز به شما این امکان را می دهد که در یک فصل جوایز انحصاری مختلفی را دریافت کنید. و همچنین یک سیزن و بیلدر بانک بزرگتر به شما اعطا می کند. این پاداش‌های انحصاری اغلب شامل یک پوسته قهرمان افسانه‌ای می‌شود. که تنها در یک مسیر پاداش فصلی برتر موجود است. به این معنی که می‌توان آن را منحصراً از طریق Gold Pass دریافت کرد.

مسیر پاداش فصلی رایگان نیز آیتم‌های جادویی مختلفی را ارائه می‌کند. اما نمی‌توان پاداش‌های اضافی و کمیاب را از دست داد. مانند Book of Heroes، Book of Fighting، Book of Spells، Wall Rings، Season and Builder Bank، و Rune of Gold برای نام بردن چند مورد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت