ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اکسیر ترش در کلش

نحوه دریافت 3000 اکسیر ترش در کلش اف کلنز به صورت رایگان

چگونه در کلش اف کلنز 3000 Sour Elixir را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

سوپرسل یک رویداد Mashup Madness را برای کلشرزها با نیروهای جدید، اکسیر ترش در کلش اف کلنز و جوایز شگفت انگیز فراوانی برای جشن گرفتن کلش او وین آورده است. سازنده در دهکده شما تعدادی از نیروهای مورد علاقه شما را گرد هم آورده است تا نیروهای جدیدی ایجاد کند که می توانند به شما کمک کنند تا برنده شوید. شما می‌توانید با پرورش اکسیرهای جدید و کسب جوایز شگفت‌انگیز، این سربازان منحصر به فرد را آموزش دهید.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

از آنجایی که پرورش این اکسیر خاص می تواند پاداش های زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد، سوال مهم در جامعه این است که چگونه آنها را سریعتر پرورش دهید. در حالی که سوپرسل می گوید تنها راه برای انجام این کار این است که بیشتر بازی کنید، یک حساب قابل اعتماد X (توئیتر سابق) ادعا می کند که 3000 اکسیر ترش را در کلش آف کلنز به صورت رایگان اهدا می کند. در اینجا راهنمای گام به گام استفاده از این پیشنهاد است.

مقالات مرتبط »     بهترین تروپ کلن کپیتال در کلش اف کلنز بعد از آپدیت اکتبر 2023

برای کسب 150 مدال ماشوپ و 3000 اکسیر ترش در کلش اف کلنز این راهنما را دنبال کنید

یک حساب X به نام Clash Ninja پیوندی را در 17 اکتبر 2023 ارسال کرد که می تواند به شما در افزایش پیشرفت رویداد کمک کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی این لینک کلیک کنید و اکسیر ترش را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید مدال های Mashup را به دست آورید که می توانید آنها را در Trader معامله کنید تا آیتم های جادویی، پوسته های قهرمان و موارد دیگر را بدست آورید.

شایان ذکر است که این رویداد تا 1 نوامبر 2023 در بازی زنده خواهد بود. با این حال، می توانید مدال ها را برای دو روز دیگر، یعنی تا 3 نوامبر 2023، با جوایز معاوضه کنید. می توانید درباره رویداد Mashup Madness اطلاعات بیشتری کسب کنید. در کلش اف کلنز در این لینک.

نیروهایی که می توانید با اکسیر ترش در کلش اف کلنز آموزش دهید

چهار سرباز جدید انحصاری رویداد وجود دارد که می توانید به صورت رایگان برای نبرد با اکسیر ترش در کلش اف کلنز آموزش دهید. اینها Barcher، Lavaloon، Hog Wizard و Golem Witch هستند. سازنده اینها را با ترکیب دو نوع مختلف از نیروها ایجاد کرده است، و آنها توانایی های ترکیبی دارند و آنها را در نبردهای چند نفره بسیار موثر می کند.

با این حال، شایان ذکر است که شما باید آنها را باز کنید تا آنها را برای نبردها آموزش دهید. آنها به عنوان جوایز اکسیر ترش در دسترس هستند که مسیری مشابه چالش های فصلی را دنبال می کنند.

این بازی مبتنی بر استراتژی یکی از محبوب ترین عناوین سوپرسل است. اکسیر ترش در کلش اف کلنز را به صورت رایگان دریافت کنید تا در رویداد Mashup Madness که درست پس از آپدیت اکتبر وارد بازی شد، جوایز بیشتری کسب کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت