ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آیتم های جادویی رایگان در کلش

نحوه دریافت آیتم های جادویی رایگان در کلش اف کلنز

Clash of Clans : چگونه کتاب قهرمانان و سوپر معجون را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

در این راهنما، شما را با مراحل دریافت آیتم های جادویی رایگان در کلش اف کلنز بدون صرف یک پنی آشنا می‌کنیم.

خرید جم کلش و خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را از معتبرترین سایت خرید جم ، ارزان جم تجربه کنید. با جم  می توانید از دوستان خود پیشی بگیرید و قدرت های قدرتمندتری برای خود ایجاد کنید.

کلش آف کلنز پیشنهادی با زمان محدود به نام Zero to Hero را در فروشگاه درون بازی خود معرفی کرده است. این ترکیب ارزشمندی از کتاب قهرمانان و سوپر معجون است. این آیتم‌های جادویی ضروری را ارائه می‌کند که می‌توانند تجربه گیم‌پلی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. قیمت رسمی این بسته 0.99 دلار است. اما می توانید با استفاده از Google Play Games آن را به صورت رایگان خریداری کنید.

مقالات مرتبط »    چگونه چالش پادشاه شمال کلش اف کلنز را 3 ستاره کنیم؟

مراحل به دست آوردن آیتم های جادویی رایگان در کلش اف کلنز (کتاب قهرمانان و سوپر معجون) به همراه نکات عیب یابی

Google Play Games در حال حاضر تا 1.33 دلار تخفیف می دهد. اما از آنجایی که هزینه پیشنهاد فوق 0.99 دلار است، می توانید آن را به صورت رایگان از فروشگاه درون بازی خریداری کنید.

مراحل باز کردن قفل پیشنهاد “صفر تا قهرمان” به صورت رایگان

مراحل مورد نیاز برای خرید این پیشنهاد در زیر آمده است:

  1. با دانلود نسخه بتای Google Play Games در رایانه شخصی یا لپ تاپ خود شروع کنید. این اغلب دارای تبلیغات و تخفیف های انحصاری است که در نسخه استاندارد موجود نیست.
  2. پس از نصب بتای Google Play Games، با حساب گوگل خود وارد شوید. پس از ورود به سیستم، به رابط پلتفرم بروید و کلش اف کلنز را در رایانه شخصی خود دانلود کنید.
  3. کلش اف کلنز را راه اندازی کنید. به حساب بازی خود وارد شوید و به فروشگاه درون بازی بروید. پیشنهاد “Zero to Hero” باید به طور برجسته نمایش داده شود. که هم کتاب قهرمانان و هم سوپر معجون را در خود دارد.
  4. روی بسته “صفر تا قهرمان” در فروشگاه کلیک کنید که با برچسب “0x value” مشخص شده است. این بسته شامل یک مقدار کتاب قهرمانان و سوپر معجون است.
  5. در اینجا مرحله کلیدی برای به دست آوردن این آیتم های جادویی رایگان در کلش اف کلنز است. بازی‌های Google Play اغلب برای خریدهای درون‌برنامه‌ای تخفیف ارائه می‌کنند. در طول فرآیند خرید، گوگل به طور خودکار کل هزینه را از صورتحساب کم می کند و در نتیجه هزینه نهایی 0 دلار خواهد بود.
  6. پس از کاهش هزینه، پرداخت را تأیید کنید تا تراکنش کامل شود. این یک واحد از هر دو مورد جادویی را به شما می دهد.

نکته اضافی: عیب یابی پیشنهادات از دست رفته

اگر در ابتدا نمی‌توانید پیشنهاد را پیدا کنید، سعی کنید با یک حساب گوگل دیگر در بازی‌های گوگل پلی وارد شوید و بازی را مجدداً راه‌اندازی کنید.

تا زمانی که پیشنهاد را پیدا کنید، همه حساب‌های گوگل خود را آزمایش کنید. اگر با وجود تلاش شما، پیشنهاد دست نیافتنی باقی بماند، نشان دهنده پایان یافتن دوره زمانی است. در چنین مواردی، صبور باشید و منتظر رسیدن معامله فریبنده بعدی باشید.

از این فرصت استفاده کنید و با به دست آوردن کتاب قهرمانان و سوپر معجون به صورت رایگان، سفر کلش اف کلنز خود را از «صفر به قهرمان» پیش ببرید. از این آیتم‌های جادویی برای تکمیل فوری هر قهرمانی استفاده کنید. نیروها را به مدت سه روز به Super Troops تبدیل کنید. و به خود در حملات کلش اف کلنز کمک کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت