ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
300 اکسیر شیرین در کلش

نحوه دریافت 300 اکسیر شیرین در کلش اف کلنز به صورت رایگان

چگونه 300 Sweet Elixir را در کلش اف کلنز به صورت رایگان دریافت کنیم؟

امروز، این مقاله نحوه دریافت 300 اکسیر شیرین در کلش اف کلنز به صورت رایگان را آورده است. تا به شما کمک کند برای تقویت پیشرفت خود مقداری مدال اکسیر شیرین و کوکی دریافت کنید.

Clashmas 2023 از شما می‌خواهد که اکسیر شیرین را در کلش آف کلنز جمع‌آوری کنید تا در مسیر پیشرفت حرکت کنید و جوایزی کسب کنید. در حالی که Goblin Baker سعی می کند مقدار زیادی از آن را در نانوایی خود تولید کند، و شما همچنین می توانید آنها را از نبردهای چند نفره بگیرید، ممکن است همیشه برای جمع آوری تمام مدال های کوکی مورد نیاز برای Trader Shop کافی نباشد.

پس از خرید جم کلش اف کلنز ، از آن برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

با این حال، سوپرسل قبل از این رویدادها آیتم های رایگان زیادی را برای سازندگان محتوای COC خود ارائه می دهد. بسیاری از آنها برای کمک به کلاشرز در جامعه هدایایی با خود می گیرند.

مقالات مرتبط »    سه بهترین کالا برای خرید از Trader Shop در Clashmas 2023 کلش اف کلنز

راهنمای کامل گرفتن 300 اکسیر شیرین در کلش اف کلنز به صورت رایگان

@ClashDotNinja نامی محبوب در میان سازندگان محتوای COC است. که به‌طور مرتب به‌روزرسانی‌ها، شایعات درز و سایر اخبار مرتبط با بازی را منتشر می‌کنند. پست رسمی X او در 20 دسامبر 2023، شامل پیوندی است که می تواند به شما کمک کند 300 اکسیر شیرین در کلش اف کلنز کسب کنید.

در اینجا یک راهنمای کامل در مورد چگونگی ادعای آن وجود دارد.

  • مرحله 1: X را راه اندازی کنید و به نمایه او برسید.
  • مرحله 2: روی لینک موجود در پست کلیک کنید (بازی را روی گوشی شما راه اندازی می کند).
  • مرحله 3: هنگامی که پیام “پاداش ادعا” نشان داده شد، روی “ادعا” کلیک کنید و پاداش به حساب می آید.

علاوه بر این، فرصتی برای کسب 150 مدال کوکی در کلش اف کلنز وجود دارد. سایر سازندگان محتوا، مانند @GaladonGaming، پیوندهایی را برای کمک به شما در جوایز ارسال کرده‌اند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که ادعای جوایز از پیوند یک سازنده مانع از دریافت پاداش از پیوندهای دیگر می شود.

چرا در کلش اف کلنز به اکسیر شیرین نیاز دارید؟

رویداد Cookie Rumble در Clashmas 2023 به همراه چند سرباز جدید به نام‌های C.O.O.K.I.E و Ram Rider جوایز شگفت‌انگیز زیادی به همراه داشته است. این نیروها با قابلیت‌های عظیمی برای خسارات وارد می‌شوند.

این رویداد مسیر پیشرفتی مشابه رویداد ماهانه مجموعه Elixir را دنبال می‌کند. و جوایز زیادی مانند Ores برای به‌روزرسانی‌های تجهیزات قهرمان، مدال‌های کوکی و موارد دیگر وجود دارد. گردآوری اکسیر شیرین در کلش اف کلنز به پیشرفت سریع‌تر شما کمک می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کند در ازای آن مدال‌های کوکی، اولین تجهیزات قهرمان حماسی (Giant Gaunlet) را در تریدر شاپ بگیرید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت