ارزان جم ارزان جم
5 09010380181
1000 سنگ شاینی در کلش

نحوه دریافت 1000 سنگ شاینی در کلش اف کلنز بصورت رایگان

چگونه در کلش اف کلنز 1000 سنگ معدنی Shiny رایگان دریافت کنیم؟

این مقاله روند دریافت 1000 سنگ شاینی در کلش اف کلنز بصورت رایگان را نشان می دهد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

Shiny Ores در کلش آف کلنز یک منبع حیاتی هستند، به ویژه برای ارتقاء تجهیزات قهرمان در سطوح مختلف. این سنگ‌ها به‌عنوان فراوان‌ترین سنگ‌های موجود در بازی طبقه‌بندی می‌شوند. و زمانی که بازیکن به سطح 8 تاون هال می‌رسد و ساختمان Blacksmith را می‌سازد، قابل دسترسی هستند. ظرفیت ذخیره سازی Shiny Ores را می توان با ارتقاء سطح Blacksmith افزایش داد.

مقالات مرتبط »    سوپر مدال کلش اف کلنز : نحوه جمع آوری، خرج کردن و موارد دیگر

مراحل درخواست 1000 سنگ شاینی در کلش اف کلنز بصورت رایگان

در اینجا مراحلی وجود دارد که برای دریافت آیتم های درون بازی مورد نظر نیاز دارید:

 1. به صفحه بازخرید بروید.
 2. دکمه «Claim Reward» را در صفحه انتخاب کنید.
 3. شما به صفحه اصلی کلش آف کلنز هدایت خواهید شد. به دنبال درخواست باشید و دکمه “Claim” را انتخاب کنید تا 1000 سنگ شاینی در کلش اف کلنز دریافت کنید.

این جوایز کوپن معمولاً در دسترس هستند. بنابراین توصیه می شود که به سرعت مطالبه شوند. با این حال، اگر نتوانید در کلش آف کلنز مالکیت سنگ های درخشان را دریافت کنید، پاداش منقضی شده است و باید منتظر پاداش رایگان بعدی توسعه دهنده باشید.

روش های اصلی برای کسب سنگ های درخشان در کلش اف کلنز چیست؟

در اینجا روش هایی وجود دارد که از طریق آنها می توانید منبع مورد نظر را در کلش اف کلنز به غیر از استفاده از پیوند رایگان به دست آورید:

 • تکمیل پاداش ستاره:
  یکی از راه های اصلی برای به دست آوردن سنگ معدن های درخشان، تکمیل جایزه ستاره در زمانی که در لیگ برنز یا سطوح بالاتر هستید. Bonus III Tier به بازیکنان 125 سنگ براق پاداش می‌دهد، اما جکپات واقعی در Legend Tier قرار می‌گیرد، جایی که بازیکنان می‌توانند هر بار که پاداش ستاره را تکمیل می‌کنند، 1000 سنگ براق به دست آورند.
 • شرکت در کلن وار ها:
  درگیر شدن در clan wars همچنین می تواند سنگ معدن های درخشان را به همراه داشته باشد. حمله به سایر بازیکنانی که تاون هال سطح 8 یا بالاتر دارند و موفقیت در این نبردها می تواند برای شما سنگ های درخشان ارزشمندی به عنوان پاداش کسب کند.
 • تریدر شاپ:
  معامله گر گاهی سنگ معدنی درخشان را در مغازه خود عرضه می کند. اینها را می توان با استفاده از موارد مرتبط با رویداد خریداری کرد. برای مثال، در طول رویداد Super Dragon Spotlight، بازیکنان می‌توانند از Super Medals برای خرید سنگ‌های براق استفاده کنند.
 • فروشگاه درون بازی و جواهرات:
  برای بازیکنانی که به دنبال رضایت فوری هستند، سنگ های درخشان را می توان مستقیماً از فروشگاه درون بازی با استفاده از ارز واقعی خریداری کرد. علاوه بر این، از Gems می توان برای خرید سنگ های درخشان با نرخ تبدیل 1 Gem برای 1 سنگ درخشان استفاده کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت