ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مناظر مصر در کلش

مناظر مصر در کلش اف کلنز : آموزش کامل نحوه دریافت رایگان

چگونه می توان Egypt Scenery را در کلش اف کلنز رایگان دریافت کرد؟

این مقاله راهنمای گام به گام بازیکنان برای دسترسی به مناظر مصر در کلش اف کلنز را ارائه می دهد.

پس از خرید جم کلش اف کلنز ، از آن برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

مناظر مصر در کلش اف کلنز در ۳ آوریل ۲۰۲۴ در فروشگاه درون‌بازی منتشر شد. و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا روستای خود را با تزییناتی با مضمون مصری جاز کنند. قبل از راه اندازی برنامه ریزی شده، این مناظر برای اولین بار در چالش شن طلایی کلش آف کلنز به نمایش گذاشته شد. که بازیکنان را ملزم به جمع آوری 3 ستاره با یورش به دهکده ای مزین به این دکوراسیون می کرد.

مقالات مرتبط »     پوسته قهرمان پادشاه مصر کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

درباره پیشنهاد بازی‌های گوگل پلی و هزینه مناظر مصر

بازی‌های Google Play به طور منظم کدهای کوپن رایگان را برای تبلیغ پلتفرم خود منتشر می‌کند. که بازی‌های تلفن همراه را در رایانه شخصی تسهیل می‌کند. به عنوان بخشی از تلاش های تبلیغاتی خود، آنها اخیراً یک پیشنهاد تخفیف جهانی کلش اف کلنز برای خریدهای درون بازی راه اندازی کرده اند. در نظر داشته باشید که این تخفیف بستگی به محل سکونت بازیکنان دارد و هزینه آن بر اساس ارز محلی آنها محاسبه می شود.

به عنوان مثال، بازیکنان ساکن ایالات متحده 10 دلار تخفیف دریافت می کنند. در حالی که بازیکنان هندی 500 روپیه تخفیف در خرید درون برنامه ای دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، مناظر مصر در کلش اف کلنز نیز دارای متغیرهایی است که تحت تأثیر اقتصاد کشور قرار دارند. برای بازیکنان ایالات متحده، این بسته 6.99 دلار ارزش دارد که کمتر از تخفیف 10 دلاری است که گوگل ارائه می دهد. از این رو، آنها می توانند این دکوراسیون ممتاز را بدون خرج کردن پول خود دریافت کنند.

مراحل دریافت مناظر مصر در کلش اف کلنز یصورت رایگان

در اینجا تمام مراحلی که برای به دست آوردن دکوراسیون مورد نظر نیاز دارید آورده شده است:

  1. وب‌سایت Google Play Games بتا را در رایانه شخصی خود باز کنید
  2. برای شروع فرآیند، روی دکمه «Download Beta» کلیک کنید
  3. پس از دانلود، تنظیمات را باز کنید و دکمه Install را انتخاب کنید
  4. مجوزهای مختلف مورد نیاز برای نصب این برنامه را بدهید
  5. برنامه نصب شده را روی رایانه شخصی خود باز کنید
  6. برنامه Clash of Clans را در پلتفرم Google Play Games جستجو و نصب کنید
  7. این بازی سوپرسل را اجرا کنید و برای ادامه روی دکمه خرید کلیک کنید
  8. بسته منظره مصر را انتخاب کنید. تخفیف به صورت خودکار اعمال می شود و فقط باید مراحل پرداخت را تکمیل کنید تا پاداش مورد نظر را دریافت کنید

اعتبار این پیشنهاد Google محدود است. بنابراین بازیکنان باید فوراً از مزایای آن استفاده کنند. همچنین لازم به ذکر است که پلتفرم Google Play Games فقط در کشورهای منتخب قابل دسترسی است. به این معنی که برخی از بازیکنان ممکن است واجد شرایط استفاده از این پیشنهاد نباشند. کسانی که نمی توانند این کار را انجام دهند می توانند یک حساب جیمیل ایالات متحده ایجاد کنند و از VPN برای دسترسی به مناظر مصر در کلش اف کلنز استفاده کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت