ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Charge Buster Ring

رویداد Charge Buster Ring فری فایر مکس جدید به بیرون درز کرد

ahmadian

ایونت Charge Buster Ring فری فایر مکس جدید لو رفت : پاداش ها، سرورها و …

رویداد Charge Buster Ring فری فایر مکس جدید در نشت جدیدی از بازی فاش شده است. که نشان دهنده معرفی حلقه جدید Charge Buster در بازی است. VIPClown، یک استخراج کننده داده محبوب، در پست های اخیر خود در اینستاگرام، پوسترهای Luck Royale آینده را به اشتراک گذاشت. همچنین ویدیویی از رابط رویداد را نیز منتشر کرد. با توجه به جزئیات فاش شده، رویداد Charge Buster Ring می تواند در سرورهای منتخب برای بازیکنان در دسترس باشد. و پوسته تفنگ Charge Buster Good Job به عنوان جایزه بزرگ در آن وجود دارد.

برای خرید جم فری فایر می توانید به ارزان جم بهترین فروشگاه فروش جم بازی مراجعه و بسته مورد نظر خود را به راحتی انتخاب و تهیه کنید.

افراد باید برای جمع آوری جوایز یا دریافت کدهای مورد نیاز برای بازخرید پوست، الماس را برای چرخش خرج کنند.

مقالات مرتبط »   آیتم های 6 سالگی فری فایر به بیرون درز کرد : پوسته ها و ایموت ها

رویداد Charge Buster Ring فری فایر مکس جدید به بیرون درز کرد

به گفته این دیتا ماینر، لاک رویال با Charge Buster Good Job برای بازیکنان Free Fire در هند، بنگلادش و سرورهای سنگاپور در دسترس خواهد بود. بر اساس جزئیات پوستر فاش شده، از 8 ژوئن 2023 شروع شد. به احتمال زیاد در 22 ژوئن 2023 (پنج شنبه، ۱ تیر) به پایان می رسد.

رویداد Charge Buster Ring همچنین ژتون های حلقه جهانی ویژه ای را ارائه می دهد. که می توان از آنها برای بازخرید جوایز در رویدادهای Luck Royale و آینده Ring با استثنائات خاص استفاده کرد و رویداد کلی را حتی بیشتر خواستنی کرد.

VIPClown پیش نمایش لاک رویال را در یک پست جداگانه به اشتراک گذاشت. بر این اساس، انتظار می‌رود استخر جوایز تنها دارای پوسته تفنگ در کنار ژتون‌های حلقه جهانی باشد. مشابه برخی از لوک رویال های قبلی با مضمون حلقه در سرور هند، انتظار می رود قیمت هر چرخش 20 الماس باشد. در مقابل، چرخش 10+1 احتمالاً 200 الماس قیمت دارد.

از آنجایی که این موارد درز هستند و در حالی که از چند استخراج کننده داده می آیند که در گذشته چندین جزئیات دقیق از رویداد آینده ارائه کرده اند، باید به این جزئیات توجه کرد. Garena هنوز رویداد یا جایزه را اعلام نکرده است. با این حال، بازیکنان می توانند به زودی خبر رسمی از توسعه دهندگان دریافت کنند.

پوست تفنگ Evo فری فایر

استخراج کنندگان داده همچنین جزئیات مربوط به پوسته اسلحه Evo آینده را به اشتراک گذاشتند. MP40 – Chromasonic نامیده می شود و تمام امتیازات از جمله جلوه های انیمیشن، توانایی ها، جلوه های کشتن و غیره را ارائه می دهد. مانند سایر پوسته های اسلحه Evo، به احتمال زیاد در فیدد ویل در دسترس خواهد بود. جایی که می توانید برای به دست آوردن پوسته تفنگ الماس خرج کنید. با این حال، همه امتیازات تنها پس از ارتقاء آن به بالاترین سطح در دسترس خواهند بود.

توجه داشته باشید:
با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط دولت بر روی Free Fire در هند، به بازیکنان این کشور توصیه می شود که این بازی را انجام ندهند. در عوض، ممکن است از همان ویژگی‌های Free Fire MAX بهره ببرند که در لیست برنامه‌های ممنوعه نیست.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت