ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
الکترو دراگ لون در کلش

الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز : بهترین استراتژی حمله هوایی تاون هال 11

Electro DragLoon : بهترین استراتژی حمله هوایی Town Hall 11 در کلش اف کلنز

در این مقاله به الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز ، قوی ترین استراتژی حمله هوایی می پردازیم.

دفاع زمینی مانند خمپاره‌ها، توپ‌ها و برج‌های بمب نمی‌تواند با نیروهای هوایی درگیر شود. در نتیجه حملات هوایی علیه پایگاه‌های تاون هال در کلش اف کلنز بسیار کارآمد هستند. تاون هال 11 با توپخانه عقاب و یک برج اینفرنو اضافی یکی از بهترین های بازی است. بنابراین، بازیکنان باید از یک استراتژی هجومی هوشمند برای شکست دادن چنین پایگاه هایی استفاده کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

برای حمله به درگیری‌های چند نفره و جنگ قبیله‌ای، بازیکنان می‌توانند با استفاده از Dark Elixir، Elixir و Super Troops، استراتژی تهاجمی خود را بسازند. تکنیک‌های حمله طراحی‌شده توسط طراحان و بازیکنان با تجربه می‌توانند توسط بازیکنان برای برتری در تاون هال 11 استفاده شوند.

مقالات مرتبط »    5 بهترین ترکیب حمله تاون هال 14 در کلش اف کلنز

نگاهی دقیق تر به استراتژی حمله الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز

الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز یک استراتژی حمله سه ستاره فوق العاده مؤثر است. که می تواند توسط بازیکنان تاون هال 11 یا بالاتر استفاده شود. برای گیم پلی بهینه، گیمرها باید به دنبال پایه های بسته باشند تا از افکت زنجیره رعد و برق Electro Dragons استفاده کنند.

الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز قدرتمندترین واحدها هستند. زیرا می توانند آسیب زنجیره ای به ساختمان ها وارد کنند. یکی از موثرترین تکنیک های تهاجمی تاون هال 11، ترکیب الکترو دراگ لون ها با بالون ها است.

برای استفاده از آسیب زنجیر، باید آنها را بر روی پایه هایی با سازه های بسیار نزدیک به هم استفاده کرد. از Baby Dragons و Minions نیز می توان برای پاکسازی سازه ها و ساختمان های بیرونی استفاده کرد.

در مقابل پایگاه هایی با دفاع هوایی سطح پایین، تاکتیک حمله تاون هال 11 الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز بسیار مؤثر است. این روش هجومی در بین بازیکنان مبارز چند نفره و جنگ قبیله ای محبوب است. زیرا می تواند سه ستاره و منابع زیادی را در مدت زمان کوتاهی به بازیکنان اختصاص دهد. در زیر ترکیب ارتش برای استراتژی حمله تاون هال 11 الکترو دراگ لون است:

  • 7 الکترو اژدها
  • 10 بادکنک
  • 3 طلسم خشم
  • 5 طلسم فریز
  • Balloons, Rage Spell, and Stone Slammer (کلن کستل)

اگر بازیکنان از قبل از دو یا سه Electro Dragon استفاده کنند، Eagle Artillery فعال نخواهد شد. اثر زنجیره رعد و برق Electro Dragon به پاکسازی ساختمان های بیرونی و دفاع نزدیک دیوارها کمک می کند. باقیمانده اژدها و بالون های الکتریکی باید برای خالی کردن هسته پایه استفاده شوند. اسپل ها و استون اسلمرها باید مطابق با استراتژی حمله استفاده شوند.

نحوه استفاده از استراتژی حمله الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز

بسته به سطح تاون هال و پایگاه حریف، بازیکنان می توانند ترکیب ارتش و طرح حمله را تغییر دهند. در زیر راهنمای گام به گام استراتژی حمله تاون هال 11 الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز آمده است:

  1. همراه با قهرمانانی مانند Barbarian King و Archer Queen، تعدادی Electro Dragon را برای پاکسازی ساختمان ها، دفاع ها و سازه های بیرونی مستقر کنید.
  2. با باقیمانده اژدها و بادکنک‌های الکتریکی، پایه اصلی و حداکثر دفاع را از بین ببرید.
  3. از اسپل ها و استون اسلمر باید مطابق با سلامت نیروها و استراتژی تهاجمی استفاده شود.

در نهایت، استراتژی هجومی الکترو دراگ لون در کلش اف کلنز یکی از بهترین تکنیک‌های حمله در بازی است. و می‌توان از آن در نبردهای چند نفره و کلن وار استفاده کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت