ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دریافت رایگان گلد پس

دریافت رایگان گلد پس در کلش اف کلنز : معرفی 5 راه برتر

پنج بهترین راه برای کسب رایگان Gold Pass در بازی Clash of Clans

در این مقاله پنج بهترین راه برای دریافت رایگان گلد پس در کلش اف کلنز بدون خرج کردن یک ریال مورد بحث قرار خواهد گرفت.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

کلش آف کلنز گلد پس دسامبر و آهنگ جایزه فصل جدید خود را منتشر کرده است. که آیتم‌های هیجان‌انگیز درون بازی مانند پوسته افسانه‌ای نگهبان شیرینی زنجبیلی، ضرب‌کننده‌های Season و Builder Bank و Rune of Gold را ارائه می‌کند. این مقالات کمیاب از طریق گلد پس با اشتراک پریمیوم به دست می آیند. بازیکنان رایگان با پاس نقره ای اغلب چنین آیتم های ممتازی را از دست می دهند.

مقالات مرتبط »    چالش تالار شهر 15 کلش اف کلنز : چگونه چالش TH15 را 3 ستاره کنیم؟

نحوه دریافت رایگان گلد پس در کلش اف کلنز در دسامبر 2023

1) امتیاز اجرای بازی

فروشگاه Google Play می‌تواند بزرگترین کمک شما برای دریافت کارت طلایی COC رایگان باشد. این بازار آنلاین وظایفی را به شما اختصاص می‌دهد که باید در روزهای خاصی تکمیل شوند، مانند نصب یا استفاده از یک برنامه از پیش نصب‌شده و ارسال نظر به Play Store بر اساس تجربه شما.

با تکمیل این وظایف، امتیازهای Play به دست می‌آید که می‌توان آن‌ها را با کالاهای درون‌برنامه‌ای مختلف، مانند COC’s Gold Pass، پول نقد یا بازخرید کرد. با این حال، هنگام نصب و استفاده از این برنامه ها، کاربران باید محتاط باشند، زیرا برخی از آنها می توانند اعتیادآور باشند یا با شرط بندی پول همراه باشند.

2) Google Opinion Rewards

جوایز نظر گوگل یکی از محبوب ترین رسانه ها برای دریافت رایگان در هر عنوانی است. و کلش آف کلنز نیز از این قاعده مستثنی نیست. این برنامه از شما می خواهد نظرات خود را در مورد نظرسنجی های درون برنامه ای ساده ای که به طور مرتب انجام می دهد، ارسال کنید. همچنین از کاربران می‌خواهد پس از بازدید از هر مکان معروف، بازخورد خود را ارسال کنند. که با اعتبار گوگل پلی یا کارت‌های هدیه آی تونز پاداش می‌گیرد.

این اعتبارها را می توان با مقالات مختلف درون برنامه ای یا درون بازی، مانند پاس گلد کلش آف کلنز، نقد یا ردیم کرد.

3) ردیم کدها

یکی دیگر از راه های ترجیحی برای دریافت رایگان گلد پس در کلش اف کلنز، ردیم کدها هستند. اگرچه این کدها به راحتی پیدا نمی شوند، اما همیشه باید مراقب آنها بود.

این کدها می توانند ارزهای پریمیوم درون بازی مانند جم کلش اف کلنز را تولید کنند. اگر خوش شانس باشید، آنها همچنین می توانند در دریافت رایگان گلد پس در کلش اف کلنز به شما کمک کنند.

4) برنامه های کاربردی پول درآور

چندین برنامه به شما امکان می دهند بازی کنید یا کارهای تعیین شده را برای به دست آوردن توکن های درون برنامه ای انجام دهید. با نصب چنین برنامه‌هایی، ارزهای از قبل موجود را برای شما به ارمغان می‌آورد که با انجام بازی‌های بیشتر یا شرط‌بندی، آنها را افزایش می‌دهید. پس از گذشتن از یک آستانه خاص، می توانید این توکن ها را نقد کنید و از آنها برای خرید Gold Pass استفاده کنید.

توجه داشته باشید:

این برنامه ها باید با نهایت احتیاط مورد استفاده قرار گیرند. زیرا نیازی به گفتن نیست، آنها شانس از دست دادن پول واقعی را به همراه دارند و احتمال اعتیاد آور شدن آنها بیشتر است.

5) بازی‌های گوگل پلی پیشنهاد می‌دهد

در نهایت، بازی های گوگل پلی اغلب پیشنهادهای سودآوری را برای کمک به شما برای دریافت رایگان گلد پس اعلام می کند. اخیراً، به عنوان پاداشی برای نصب برنامه بر روی رایانه شخصی، 830 INR تخفیف در اولین خرید در هر عنوان ارائه کرد.

بسیاری از بازیکنان با دریافت رایگانگلد پس دسامبر 2023 بهترین استفاده را می‌کنند. با این حال، برای مدت محدودی به طور انحصاری برای گیمرهای رایانه شخصی در دسترس بود. با این وجود، می‌توانید مراقب چنین پیشنهادهایی باشید که اپلیکیشن در آینده می‌تواند اعلام کند.

در حال حاضر، بازی‌های Google Play برای خریدهای درون‌بازی برای گیمرهای رایانه شخصی ۱۲۰ INR تخفیف ارائه می‌کند که تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ (یکشنبه، ۱۰ دی) در دسترس است. بازی‌کنندگان رایانه‌های شخصی که مشتاقانه منتظر خرید Gold Pass در کلش آف کلنز هستند، باید این پیشنهاد را در نظر بگیرند.

کلش اف کلنز احتمالا تاون هال 16 را در به روز رسانی آینده منتشر خواهد کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت