ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش پادشاه دوران تاریکی

چالش پادشاه دوران تاریکی کلش اف کلنز را سه ستاره کنید!

چگونه در چالش Dark Ages King در کلش اف کلنز سه ستاره شویم؟

در چالش پادشاه دوران تاریکی کلش اف کلنز، از قبل یک پایگاه داده شده و نیروها نیز با آن ارائه می‌شوند. همچنین بازیکن فقط می‌تواند از نیروهای داده شده توسط آنها استفاده کند، بازیکن نمی‌تواند از ارتش خود استفاده کند. که به آنها آیتم های جادویی، منابع و امتیاز تجربه می دهد.

وبسایت ارزان جم با نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش آف کلنز است.

کلش آف کلنز یک بازی چند نفره آنلاین محبوب است. که دائما رویدادهای جدیدی را برای بازیکنان معرفی می کند تا از آن لذت ببرند. این رویدادها به بازیکنان این امکان را می دهد که شرکت کنند و به طور بالقوه برنده منابع ارزشمندی مانند طلا، اکسیر و اکسیر سیاه شوند. چالش پادشاه دوران تاریکی آخرین رویداد بازی است. که در آن یک پایگاه از پیش ساخته شده و یک مجموعه خاص از نیروها برای بازیکنان در اختیار شما قرار می گیرد.

نکته مهم این است که بازیکنان نمی توانند از ارتش خود استفاده کنند، فقط از نیروهایی که در اختیار آنها قرار می گیرد. با تکمیل چالش، بازیکنان می‌توانند آیتم‌های جادویی، منابع و امتیاز تجربه کسب کنند. این یک فرصت عالی برای بازیکنان است تا چیز جدیدی را امتحان کنند و در این فرآیند جوایزی کسب کنند. این مقاله چالش های جدید آینده و پاداش های آن را پوشش می دهد.

مقالات مرتبط »   5 بهترین استراتژی حمله Builder Base تاون هال 5 در Clash of Clans

سه ستاره زدن چالش پادشاه دوران تاریکی کلش اف کلنز

در این چالش، پایه تاون هال 7 باید با کمک ترکیب ارتشی از سوپر بربر و کینگ از بین برود. قبل از حمله به پایگاه، لازم است در نظر داشته باشید که در گوشه هایی از پایگاه مین هایی وجود دارد که می تواند نیروهای ما را بکشد. به همین دلیل است که قبل از حمله، موقعیت مین را در پایگاه پیدا کنید.

در اینجا مراحل شکستن یک پایگاه چالش پادشاه دوران تاریکی در کلش آف کلنز آمده است:

مرحله 1: سه بربر را در بالای شمشیر، چند کاشی دورتر از دیوار در دو طرف قرار دهید. این کمک می کند تا بمب های غول پیکر را در کنار هر چیز دیگری فعال کنید.

مرحله 2: برج سم را با استقرار یک باربر در سمت راست و سپس چند کاشی دورتر از دیوار در آنجا فعال کنید.

مرحله 3: بربرهای خود را به سرعت در سراسر شمشیر مستقر کنید، و این باید از شر همه تله ها خلاص شود و برج های سمی فعال شود.

مرحله 4: هر باربر باقی مانده را در بالای پایگاه مستقر کنید و سپس دو سوپر باربر و سپس بربر کینگ را به کار ببرید.

مرحله 5: وقتی اسکلت ها به Barbarians رسیدند، Poison Spell را روی آنها قرار دهید.

مرحله 6: یک Super Barbarian را در سمت راست مستقر کنید تا تسلا را بیرون بیاورید.

مرحله 7: همانطور که اسکلت ها نابود می شوند، حدود پنج Super Barbar را به سمت چپ و سپس پنج نفر را به سمت راست بفرستید. این کار را به صورت دوره ای انجام دهید در حالی که پادشاه شما به سمت پایین حرکت می کند.

مرحله 8: از Raged Barbarians تا زمانی که ممکن است در برابر هر تعداد تسلا که می توانید استفاده کنید.

مرحله 9: برج سمی بالا را زودتر بچرخانید و سعی کنید بمب‌های غول‌پیکر از دست رفته یا برج‌های سمی پایینی که دوباره فعال شده‌اند را کاهش دهید.

مرحله 10: از چند بربر برای فعال کردن دوباره برج سمی بالا استفاده کنید یا اگر قبلاً انجام شده است، آن را خارج کنید.

مرحله 11: یک Super Barbarian را روی هر تسلا مستقر کنید، هر زمان که مایل بودید از توانایی پادشاه استفاده کنید و این به شما کمک می کند تا این پایگاه را درهم بشکنید.

با انجام این مراحل می توانید به راحتی هر بیس را در کلش اف کلنز خرد کنید. به یاد داشته باشید که از Barbarians و Super Barbarians تا حد امکان برای بهترین نتایج استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت