ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
قهرمان نقاش کلش اف کلنز

چالش قهرمان نقاش کلش اف کلنز : چگونه سه ستاره کسب کنیم؟

چگونه می توان چالش قهرمان نقاش را در Clash of Clans تکمیل کرد؟

این بازی زمانی دارای یک چالش جدید به نام Painter Champion Challenge است.

این مقاله چالش قهرمان نقاش کلش اف کلنز و جوایز آن را در بر می گیرد.

به خوبی شناخته شده است که Clash of Clans یک بازی چند نفره آنلاین است. که در آن رویدادهای جدید در بازی توسط Supercell هر چند روز یکبار معرفی می شوند. کدام بازیکنان بسیار علاقه مند هستند زیرا بازیکنان می توانند در این رویدادها شرکت کنند و بازیگران بازی ، طلا ، اکسیر و سیاه اکسیر می توانند به صورت رایگان در این چالش ها شرکت کنند. تمام کاری که آنها باید انجام دهند این است که ارتش خود را حداقل با توجه به چالش ها اصلاح کنند. نحوه تکمیل چالش قهرمان نقاش در Clash of Clans

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید جم کلش آف کلنز است.

در این چالش ، در حال حاضر یک پایگاه داده می شود ، و سربازان نیز با آن فراهم می شوند. در چالش قهرمان نقاش کلش اف کلنز بازیکن می تواند فقط از سربازانی که توسط آنها داده می شود استفاده کند. بازیکن نمی تواند از ارتش خود استفاده کند. که به آنها موارد جادویی ، منابع و امتیازهای تجربه می دهد.

مقالات مرتبط »    راهنمای Queen Walk کلش اف کلنز : نحوه استفاده و ترکیبات ارتش

نحوه تکمیل چالش قهرمان نقاش کلش اف کلنز

در این چالش ، پایگاه شهر هال 11 باید با کمک ترکیب ارتش اژدها و قهرمانان نابود شود. قبل از حمله به پایگاه ، لازم است در نظر داشته باشید که معادن در برخی از گوشه های پایگاه وجود دارد که می توانند سربازان ما را بکشند. به همین دلیل قبل از حمله ، موقعیت معادن را در پایه پیدا کنید.

من مکان دقیقی را برای قرار دادن بادکنک های موشک به شما ارائه می دهم اما اگر شما پیکسل کامل نیستید ، ممکن است در جهت دیگری از بین برود که یک یا دو دفاعی از دست رفته خوب است. اگر فقط نیاز به راه اندازی مجدد چالش دارید.

در اینجا مراحل تکمیل چالش جدید کلش اف کلنز، قهرمان نقاش وجود دارد :

• ابتدا دو بادکنک موشک را در سمت چپ این برج کماندار سمت چپ در ساعت 9 قرار دهید.

• اکنون در بالای پایه (ساعت 12) یک طلسم زلزله را بین دفاع هوایی ، جاروبرقی و برج سمی قرار دهید. دو طلسم بین دفاع هوایی و برج دوزخ.

• یکی از بالای جارو و سم قهرمان سلطنتی در برج 12’0 ساعت کماندر و فوراً توانایی را فشار می دهد که دفاعی سقوط می کند و پس از پایین آمدن دفاع هوایی از شمال ، او به سمت غربی ترین دفاع هوایی هدایت می شود. بشر

• شما می توانید یک اژدها را در آن ذخیره سازی طلای برتر قرار دهید تا بعداً در حال تمیز کردن باشید. بعد از آنکه برج Inferno به پایین برود ، هر سه را پشت قهرمان سلطنتی خود قرار دهید تا وارد شوند. و سعی کنید قهرمان سلطنتی مدافع را بدست آورید. اکنون با طلسم اسکلت خود آماده شوید.

• همانطور که قهرمان سلطنتی به سمت دفاع هوایی حرکت می کند ، آن را در سمت چپ آن شات پراکنده قرار می دهد ، ایده این است که ما هر دو برج خشم را پاپ خواهیم کرد تا بعداً به اژدها کمک کنیم و در حال حاضر همه اژدها را از این قسمت پایین سمت راست قرار می دهیم به طور مساوی در کنار بادکنک ها پشت سر هم قرار بگیرید و سپس دو دوزخ هدف واحد را یخ بزنید.

• شما می توانید تالار شهر و عقاب را یخ بزنید و همچنین از بالای تالار شهر خشمگین شوید و سپس با دو طلسم یخبندان باقی مانده خود را از روی عکس پراکندگی استفاده کنید زیرا اژدها شما بسته به جایی که نیروهای قبیله ای مدافع قبیله شما می روند ، ممکن است اژدها شما بروند یا ممکن است به سمت یک یا شات پراکندگی دیگر کشیده نشود به همین دلیل ما روی بالون موشک نگه داشته شده ایم تا یک بار مسیر مشخصی برای شات پراکندگی داشته باشید ، می توانید آن را ارسال کنید تا بتوانید یکی را بفرستید.

• سرانجام ، پس از استفاده کامل از این روش ، این نبرد را به راحتی برنده می شوید و در چالش قهرمان نقاش کلش اف کلنز سه ستاره کامل را کسب می کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت