ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ژانویه 2024 کلش

نقشه راه ژانویه 2024 کلش اف کلنز شایعه شده است

نقشه راه ژانویه 2024 شایعه شده کلش ف کلنز : لیگ های کلن وار، رویدادهای تروپ و …

این مقاله مروری بر آنچه در ژنقشه راه ژانویه 2024 کلش اف کلنز شایعه شده است ارائه می دهد.

نقشه راه شایعه شده کلش آف کلنز برای ژانویه 2024 بالاخره ظاهر شد. طبق حساب We Clash در X (توئیتر سابق)، بازیکنان می توانند در طول ماه منتظر رویدادها و چالش های هیجان انگیز باشند. هم گیمرهای باتجربه و هم تازه واردان می توانند مشتاقانه منتظر تقویت پروفایل بازی خود از طریق رویدادهای مختلف آینده در ژانویه 2024 باشند.

مقالات مرتبط »    چالش پایگاه سازنده شمال در کلش اف کلنز : به راحتی 3 ستاره بگیرید

شایعه نقشه راه ژانویه 2024 کلش اف کلنز

لیگ های کلن وار در مرکز صحنه قرار می گیرند

احتمالاً ژانویه 2024 کلش اف کلنز با لیگ های کلن وار آغاز می شود که از 1 ژانویه تا 11 ژانویه (پنج شنبه، ۲۱ دی) برگزار می شود. اگر این اتفاق بیفتد، این رقابت قبیله ها را درگیر نبردهای شدیدی می کند. زیرا آنها در تلاش برای صعود به رتبه ها و بیرون آمدن پیروز هستند.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

رویداد جایزه دو ستاره

بازیکنان باید در یک رویداد 2x Star Bonus از 1 ژانویه تا 3 ژانویه شرکت کنند. اگر نقشه راه شایعه شده دقیق باشد، این محتوا شانس فوق العاده ای را برای جمع آوری یک جایزه ستاره و پیشرفت سریعتر در بازی ارائه می دهد.

چالش از شمال

انتظار می رود که از 1 ژانویه تا 14 ژانویه (یکشنبه، ۲۴ دی) اجرا شود. چالش Of The North مهارت های استراتژیک و خلاقیت بازیکنان را در حالی که آنها بر موانع منحصر به فرد غلبه می کنند، آزمایش می کند.

رویدادهای Troop در چهار مرحله رونمایی شد

علاقه مندان به سربازان خوشحال خواهند شد که بدانند ژانویه شاهد رخدادهای سربازی در چهار مرحله مجزا خواهد بود:

  • فاز 1 – 4 تا 6 ژانویه
  • فاز 2 – 11 تا 13 ژانویه
  • فاز 3 – 18 تا 20 ژانویه
  • فاز 4 – 25 تا 27 ژانویه

چالش بیلدر بیس

از 5 ژانویه تا 20 ژانویه (۱۵ تا ۳۰ دی)، انتظار می رود چالش بیلدر بیس این فرصت را برای بازیکنان فراهم کند تا مهارت های خود را در بیلدر بیس به نمایش بگذارند. این محتوا به احتمال زیاد دارای یک ارتقاء برای Builder Base موجود در بازی خواهد بود.

تخفیف پر زرق و برق سوپر تروپ

نقشه راه فاش شده حاکی از آن است که یک رویداد تخفیف 70 درصدی Super Troop در 8 ژانویه آغاز و در 10 ژانویه (چهارشنبه، ۲۰ دی) به پایان می رسد. این معامله بر روی Super Troop های موجود متمرکز است. و باید فرصتی عالی برای تقویت ارتش ها و به دست آوردن یک برتری استراتژیک در نبردها ایجاد کند.

1 Gem Army Boost

از 15 ژانویه تا 17 ژانویه (چهارشنبه، ۲۷ دی)، بازیکنان می توانند در رویداد 1 Gem Army Boost شرکت کنند. و به آنها اجازه می دهد تا با هزینه ای باورنکردنی کم نیروهای خود را تقویت کنند.

1 Gem Hero Boost

ژانویه احتمالاً با خوشی به پایان می رسد زیرا کلش آف کلنز میزبان رویداد 1 Gem Hero Boost از 29 ژانویه تا 31 ژانویه (چهارشنبه، ۱۱ بهمن) است. این می تواند فرصتی فوق العاده برای بازیکنان باشد تا توانایی های قهرمان خود را با حداقل هزینه افزایش دهند.

کلن گیم ژانویه

انتظار می‌رود بازی‌های Clan از 22 تا 28 ژانویه (۲ تا ۸ بهمن) برگزار شود. جایی که بازیکنان باید بتوانند در رویدادهای یک هفته‌ای شرکت کنند که Clan XP و همچنین شش ردیف جوایز را ارائه می‌کنند. این احتمالاً گیمرها را تشویق می کند تا با هم قبایل خود همکاری کنند و به اهداف مشترک دست یابند.

نتیجه گیری

انتظار می‌رود ژانویه 2024 کلش اف کلنز رویدادها، چالش‌ها و نبردهای مربوط به کلن را به نمایش بگذارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت