ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Rubble Rumble کلش

رویداد Rubble Rumble کلش اف کلنز : تاریخ ها، جوایز و موارد دیگر

ایونت Clash of Clans Rubble Rumble : تاریخ ها، پاداش ها و …

سوپرسل در آخرین رویداد Rubble Rumble کلش اف کلنز جوایز شگفت انگیزی را اعلام کرده است و جامعه فرصتی برای دریافت Ores رایگان دارد. با این حال، بازیکنان باید برای انجام یک کار ساده با هم کار کنند. در حالی که اعلام رسمی مدت زمان رویداد یا برخی جزئیات دیگر مانند جایزه نهایی را فاش نمی کند، جامعه در مورد آخرین رویداد که در 21 مارس 2024 فرا می رسد هیجان زده است.

از خرید جم کلش اف کلنز برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

چیزهای زیادی برای جذب بازیکنان وجود دارد! بنابراین یکی از شگفت انگیزترین هدایای توسعه دهندگان به جامعه و نحوه دریافت آنها را بخوانید.

مقالات مرتبط »     بهترین استراتژی حمله تاون هال 14 در کلش اف کلنز در سال 2024

رویداد Rubble Rumble کلش اف کلنز

جوایز

آخرین رویداد کلش آف کلنز رابل رامبل، کل جامعه COC را به چالش می کشد تا تا حد امکان تاون هال را برای تکمیل برخی نقاط عطف نابود کنند. تکمیل هر نقطه عطف، پاداش های هیجان انگیزی را باز می کند.

طبق جزئیات رویداد درون بازی، رویداد Rubble Rumble کلش اف کلنز در 21 مارس 2024 پخش زنده شد. و تا 28 مارس 2024 ادامه خواهد داشت. زمان بندی در اینجا آمده است:

  • تاریخ شروع: 21 مارس 2024 ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت هلسینکی (GMT +2)
  • تاریخ پایان: 28 مارس 2024 (پنج شنبه، ۹ فروردین) ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت هلسینکی (GMT +2)

این رویداد از بازیکنان می خواهد که سه نقطه عطف را تکمیل کنند. اینها هستند:

  • نقطه عطف اول: تاون هال 100 متری را نابود کنید
  • نقطه عطف دوم: تاون هال 220 متری را نابود کنید
  • نقطه عطف نهایی: تاون هال 450 متری را نابود کنید

شما 2 برابر جایزه ستاره برای تکمیل اولین نقطه عطف، 3 برابر جایزه ستاره برای دومین و 4 برابر جایزه ستاره برای تکمیل نقطه عطف نهایی را باز خواهید کرد.

پس از باز کردن تمام جوایز، انجمن فرصتی برای باز کردن یک جایزه ستاره چهار بار (بونوس ستاره 4 برابر) برای همه خواهد داشت. شما همچنین می توانید Ores رایگان را باز کنید. که می تواند به شما کمک کند تجهیزات قهرمان خود را سریعتر ارتقا دهید. پس از رسیدن به نقطه عطف نهایی و باز کردن قفل پاداش ستاره 4 برابر، شما 500 سنگ Shiny و 100 سنگ Glowy به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

با این حال، لطفا توجه داشته باشید:
جوایز در 29 مارس 2024، ساعت 8:00 صبح به وقت HEL (GMT +2) فعال خواهند شد. و تا 1 آوریل 2024، ساعت 8:00 صبح به وقت HEL (GMT +2) قابل مطالبه خواهند بود.

بنابراین آماده شوید تا تاون هال ها را برای دریافت جوایز شگفت انگیزی که می تواند به شما در پیشرفت هموار در روزهای آینده کمک کند، نابود کنید. قبل از این رویداد، می‌توانید نکات مهمی را در مورد مدیریت E-Drags در کلش آف کلنز بررسی کنید.

نگاهی کوتاه از تریلر رسمی رویداد Rubble Rumble کلش اف کلنز

تریلر رسمی فقط به این موضوع اشاره می کند که برای باز کردن نقاط عطف باید تاون هال را نابود کنید. با این حال، در یک نقطه از ویدئو، برخی از نشانه های رویداد در بالای قلعه قبیله ظاهر شد که شبیه به تکه های یخ بود.

اخیراً برخی اطلاعات درز در جوامع COC در Reddit منتشر شده است که یک مانع درخشان و پرشور فوتبال را در بازی نشان می دهد. بنابراین، ممکن است یک رویداد جدید دیگر به زودی در بازی رخ دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت