ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تریلر جدید کلش

تریلر جدید کلش اف کلنز در 6 دسامبر منتشر شد : TH16 جدید و تاریخ انتشار

Clash of Clans تریلر 6 دسامبر را منتشر کرد : TH16 جدید و تاریخ انتشار مورد انتظار

در 6 دسامبر 2013، سوپرسل یک تیزر تریلر جدید کلش اف کلنز با محوریت تاون هال 16 (TH16) منتشر کرد. نگاهی گذرا طرحی با مضمون طبیعت را برای مرکز دهکده آینده نشان داد که با تأثیرات درخت مانند و یک انفجار خورشیدی چشمگیر از نظر بصری متمایز می شود.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

این تریلر Clash of Clans ارتباط عمیق تری را با رویداد Clash for Nature نشان داد که در طراحی TH16 منعکس شده است. این رویداد که در حمایت از جنبش سبز برگزار شد، تعهد بازی را به تأثیرگذاری مثبت در خارج از محیط مجازی به نمایش گذاشت.

مقالات مرتبط »    راهنمای تاون هال 16 در کلش اف کلنز ؛ برای برنده شدن آماده شوید

TH16 جدید در تریلر جدید کلش اف کلنز به نمایش گذاشته شد

بخش مرکزی این مکاشفه، تاون هال 16، دارای طراحی با مضمون طبیعت است که تحت تأثیر درختان قرار گرفته است. نمایش بصری برداشتی متمایز از معماری کلاسیک کلش اف کلنز را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده انشعاب از استاندارد است. پرتو جهنمی گیگا همراه – یک انفجار خورشیدی تقویت‌شده که با نیروی خورشید کار می‌کند – یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های این طراحی است.

همزمانی موضوع طبیعت تاون هال 16 و رویداد کلش اف نیچر (Clash for Nature) نشان دهنده ادغام دقیق محتوای درون بازی با مشکلات دنیای واقعی است. رویداد کلش اف نیچر یک عنصر مسئولیت اجتماعی را به تجربه بازی اضافه می کند. همچنین بازیکنان را دعوت می کند تا در هدفی بزرگتر از خودشان مشارکت کنند.

مکانیسم های مشارکت به طور کامل توسط حساب رسمی رسانه های اجتماعی این بازی استراتژی موبایل آشکار شده است. و بازیکنان را برای شرکت در رویداد و حمایت از جنبش سبز هیجان زده می کند.

پوستر تریلر که یادآور تبلیغات جذاب GTA VI بود، شامل پوستری بود که طرفداران را با سوالات بیشتری نسبت به پاسخ مواجه کرد. به نظر می رسد این استراتژی هدفمند است و حدس و گمان را برانگیخته و به بحث و جدل در میان بازیکنان دامن زده است. با بررسی دقیق، مشخص می شود که این بازی در حال آماده سازی برای ارتقاء قریب الوقوع است.

تاریخ انتشار مورد انتظار تاون هال 16

با انتشار تریلر جدید کلش اف کلنز، طرفداران کلش آف کلنز در حال شمارش معکوس دو هفته ای برای تاریخ احتمالی انتشار تاون هال 16 هستند. این بازه زمانی با استانداردهای صنعت برای سازندگان بازی های موبایلی سازگار بود، که اغلب محتوای جدید را بلافاصله پس از انتشار آن در تریلرها منتشر می کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت