ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نوامبر 2023 در کلش

نوامبر 2023 در کلش اف کلنز چه می گذرد – تقویم رویداد و برنامه زمانی

نقشه راه Clash of Clans نوامبر 2023 : تقویم رویدادها، زمان بندی و …

این مقاله تمام رویدادهای نوامبر 2023 در کلش اف کلنز، از جمله ورود پوسته مورد انتظار رویال قهرمان و موارد دیگر را روشن می کند.

کلش آف کلنز تقویم رویدادهای نوامبر 2023 خود را از طریق یک پست X از صفحه رسمی خود منتشر کرد. پست مربوط به 31 اکتبر 2023، موضوع قهرمانی آینده را به همراه برنامه زمانبندی برای همه رویدادهای مختلف نیروها و موارد دیگر نشان می دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

این فصل پس از پایان رویداد Clash-O-Ween در تاریخ 1 نوامبر 2023 آغاز می شود. برجسته ترین بخش فصل جدید، پوسته ویژه Royal Champion با طراحی الهام گرفته از قهرمان است.

مقالات مرتبط »    3 بهترین استراتژی حمله تاون هال 9 در کلش اف کلنز (ژانویه 2023)

نوامبر 2023 در کلش اف کلنز چه می گذرد؟

نوامبر 2023 در کلش اف کلنز با Champion’s Champion Champion و لیگ های کلن وار آغاز می شود.

چالش قهرمان قهرمانان

پوسته رویال قهرمان اکنون در بازی در دسترس است. سوپرسل پوسته های Champion Barbarian King، Archer Queen و Grand Warden را به بازیکنان کلش معرفی کرده است.

با ورود اسکین قهرمان جدید رویال چمپیون به کلش آف کلنز در نوامبر 2023، بازیکنان کلش می‌توانند در نهایت کلکسیون پوسته‌های قهرمان خود را تکمیل کنند.

فصل نوامبر با Champion Champion شروع می شود. و به شما فرصتی می دهد تا پوسته جدید را امتحان کنید. این رویداد از 1 نوامبر تا 13 نوامبر برگزار می شود. شما می توانید با کسب یک پیروزی سه ستاره در برابر پایگاه چالش برانگیز جوایزی کسب کنید.

لیگ های کلن وار

در حالی که پوسته قهرمان رویال قهرمان برجسته فصل Clash of Clans نوامبر 2023 است، رهبران و رهبران قبیله نیز نگاه دقیقی به لیگ جنگ قبیله خواهند داشت که از 1 نوامبر تا 11 نوامبر برنامه ریزی شده است.

ساختار لیگ پایه فصلی Clan Wars از قبیله‌ها دعوت می‌کند در یک فصل یک هفته شرکت کنند، که در طی آن هر روز به مدت یک هفته با سایر قبیله‌های دارای سطوح مهارت مشابه مبارزه می‌کنند. قهرمان سلطنتی خود را لباس جدیدی بپوشید و او را برای شکوه نهایی قبیله خود به جنگ ببرید.

One Gem تقویت می شود

ین رویدادها در نقشه راه Clash of Clans نوامبر 2023 برای کمک به Clashers برای تقویت کشاورزی خود هستند. سه رویداد “One Gem Boost” در این فصل جدید وجود دارد.

One Gem Army Boost از 6 نوامبر تا 8 نوامبر (۱۵ تا ۱۷ آبان) آغاز شد. از آنها برای حملات بیشتر و غارت بیشتر استفاده کنید.

رویداد دوم One Gem Resource Boost است که در آن می‌توانید تولید منابع خود مانند Elixir و Dark Elixir Collectors، Gold و Gem Mines را افزایش دهید تا منابع را سریع‌تر پرورش دهید. این رویداد از 13 نوامبر تا 15 نوامبر (۲۲ تا ۲۴ آبان) برگزار می شود.

One Gem hero Boost به شما کمک می کند تا قهرمانان خود را برای هر یک جواهر تقویت کنید. این رویداد از 20 نوامبر تا 22 نوامبر (۲۹ آبان تا ۱ آذر) به صورت زنده برگزار می شود.

کلن گیمز و جایزه ستاره 2 برابری

Clan Game های هر فصل یکی از مورد انتظارترین رویدادهای هر ماه است. این رویداد در آخرین هفته ماه (یعنی از 22 نوامبر تا 28 نوامبر 2023 / ۱ تا ۷ آذر) اجرا می شود. و جوایز زیادی برای کل قبیله به ارمغان می آورد.

همچنین می توانید با پایان یافتن نوامبر 2023 در کلش اف کلنز از یک جایزه ستاره 2 برابری بهره مند شوید. این رویداد از 27 نوامبر تا 29 نوامبر (۶ تا ۸ آذر) به صورت زنده برگزار می شود. و دومین رویداد آخر فصل و پس از آن یک رویداد سربازی خواهد بود.

رویدادهای دیگر

جدای از اینها، پنج رویداد نظامی دیگر در ماه نوامبر 2023 در کلش اف کلنز برگزار خواهد شد. هر کدام از شما نیاز دارند که تعداد خاصی از سربازان خاص (بر اساس رویداد) را در استراتژی‌های حمله خود برای کسب پاداش بگنجانید. اولین رویداد از 2 نوامبر تا 5 نوامبر برگزار می شود.

رویداد نوامبر 2023 در کلش اف کلنز جوایز هیجان انگیز زیادی را به همراه دارد. نیروهای خود را برای اقدامات درگیری بیشتر آماده کنید و جوایز را بگیرید تا تاون هال خود را سریعتر ارتقا دهید.

به لطف بازی‌های Google Play، اکنون می‌توانید عنوان Supercell را روی رایانه شخصی خود امتحان کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت