ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گلد پس دسامبر 2023 کلش

گلد پس دسامبر 2023 کلش اف کلنز : تاریخ شروع، زمان و موارد دیگر

Gold Pass دسامبر 2023 Clash of Clans : تاریخ شروع، زمان، افشاگری ها و …

هر آنچه تاکنون درباره گلد پس دسامبر 2023 کلش اف کلنز منتشر شده است اینجاست!

علاقه مندان به کلش آف کلنز اغلب منتظر آپدیت سالانه دسامبر هستند. که معمولاً بر اساس جشنواره کریسمس است. امسال انتظار می رود تاون هال 16 موردانتظار را به همراه گلد پس جدید معرفی کند.

برای خرید جم کلش آف کلنز تنها به ایمیل سوپرسل آیدی نیاز است و سپس همکاران ما کدی که به ایمیل شما ارسال شده را از شما میگیرند و بدون اطلاعات دیگری جم به اکانت شما در کمتر از 30 دقیقه واریز می شود.

سوپرسل قبلاً در تیزرهای مختلف خود و رویداد در حال اجرا Hammer Jam به این نسخه بزرگ اشاره کرده است. علاوه بر این، توسعه‌دهنده نمی‌توانست در پخش زنده اخیر خود و این تیزرها، تعداد زیادی easter egg درباره این به‌روزرسانی ارائه دهد.

اگرچه تاکنون هیچ اعلام رسمی اعلام نشده است، اما بسیاری از سازندگان محتوای کلش آف کلنز حدس و گمان را زده اند و سعی کرده اند از ویژگی های به روز رسانی آینده رونمایی کنند. این مقاله برخی از این موارد را بر اساس تخم مرغ های عید پاک اخیر و الگوی انتشار قبلی Supercell مورد بحث قرار می دهد.

مقالات مرتبط »    تاون هال 16 در کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، ویژگی‌های لو رفته، ارتقاء و موارد دیگر

گلد پس دسامبر 2023 کلش اف کلنز ممکن است شامل پوسته قهرمان جدید، مناظر و موارد دیگر باشد

همانطور که قبلاً دیده شد، بازی تقریباً در هر فصل جدید Gold Pass یک پوسته قهرمان جدید را معرفی کرده است. گلد پس دسامبر 2023 کلش اف کلنز ممکن است از این قاعده مستثنی نباشد. در زیر نسخه‌های اخیر پوسته قهرمان COC در سال 2023 فهرست شده است:

  • Ghost Champion در آهنگ قبلی جایزه Gold Pass منتشر شد.
  • Ghost Warden در یک پیشنهاد ویژه Clash-O-Ween در اکتبر امسال منتشر شد.
  • New Ghost Queen در رویداد اخیر Mashup Madness ارائه شد.
  • Ghost King در یک پیشنهاد ویژه Clash-O-Ween در اکتبر امسال معرفی شد.
  • قهرمان قهرمانان جدید در مسیر جایزه Gold Pass فعلی موجود است.

با بررسی دقیق این نسخه‌های گذشته، بسیاری از کهنه‌کاران COC پیش‌بینی کرده‌اند که پوسته قهرمان آینده در گلد پس دسامبر 2023 کلش اف کلنز می‌تواند یک پوسته Warden باشد. علاوه بر این، با توجه به اینکه این به‌روزرسانی در زمستان امسال منتشر می‌شود، پوسته قهرمان نیز می‌تواند در سراسر فصل تم‌بندی شود.

همچنین، بسیاری از علاقمندان COC حدس می‌زنند که به‌روزرسانی پیش‌رو می‌تواند مناظر جدیدی را در مسیر جایزه Gold Pass خود معرفی کند، زیرا مدت زیادی است که سوپرسل یکی از آن‌ها را منتشر نکرده است.

شانس بزرگی وجود دارد که سوپرسل تاون هال جدید را با به‌روزرسانی ماه دسامبر منتشر کند، و بسیاری از متخصصان COC مانند جودو اسلات این ایده را تایید کردند.

ظاهراً توسعه‌دهنده تاون هال‌های جدید را در نزدیکی رویدادهای Hammer Jam منتشر کرده است، و تمام ایستر اگ‌ها و نشت‌ها به احتمال انتشار تاون هال 16 جدید در به‌روزرسانی دسامبر اشاره می‌کنند.

کلش آف کلنز کی گلد پس جدید را منتشر می کند؟

اگر به آپدیت دسامبر قبلی از جمله Gold Passes جدید نگاهی بیندازیم، احتمال زیادی وجود دارد که نسخه بعدی در هفته دوم، احتمالا بین 10 تا 15 دسامبر (۱۹ تا ۲۴ آذر) منتشر شود. با این حال، از آنجایی که سازنده هیچ اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده است، ما نمی توانیم از تاریخ انتشار مطمئن باشیم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت