ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت دسامبر 2023 کلش

آپدیت دسامبر 2023 کلش اف کلنز : تاون هال سطح 16 و ویژگی‌های جدید

به روز رسانی December 2023 کلش اف کلنز : Town Hall سطح 16، ویژگی‌های جدید و …

آپدیت دسامبر 2023 کلش اف کلنز با برخی ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیز آغاز می‌شود. اما موارد بیشتری وجود دارد! زیرا بهترین افزوده در این به‌روزرسانی جدید، ورود تاون هال سطح 16 مورد انتظار خواهد بود. منتظریم؟ بیایید غواصی کنیم و ببینیم این به‌روزرسانی مگا چه چیزی در راه است!

مقالات مرتبط »    کلن گیم نوامبر 2023 کلش اف کلنز : همه جوایز و نحوه باز کردن قفل

آپدیت دسامبر 2023 کلش اف کلنز : سطح 16 تاون هال در راه است

یک هفته پیش، استوارت مک‌گاو، مدیر کل کلش آف کلنز، وبلاگی مرتبط با بآپدیت دسامبر 2023 کلش اف کلنز در نظر گرفته شده بود، به اشتراک گذاشت. و یک برنامه بلندپروازانه را برای سال 2024 ترسیم کرد. با شروع آن، ما به عنوان یک جامعه شایعات مربوط به ورود احتمالی سطح تاون هال که اکثر بازیکنان با پایه های حداکثر منتظر آن بودند. و اکنون، اطلاعات رسمی دریافت کرده ایم که در حال آمدن است.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

اگر خاطره خوب باشد، آخرین به‌روزرسانی مهم برای کلش آف کلنز در اکتبر 2022 بود. که تاون هال 15 را به همراه مجموعه‌ای از دفاع‌ها، نیروها، حیوانات خانگی و ویژگی‌های مختلف دیگر معرفی کرد. بسیار بزرگ بود! زیرا ما ویژگی های جدید زیادی را دیدیم. به‌روزرسانی اکتبر 2023 از نظر محتوا نیز عالی بود. اما این به‌روزرسانی آینده مطمئناً با توجه به اینکه چگونه پویایی بازی را تغییر می‌دهد، بزرگ‌تر خواهد بود.

در حال حاضر، ما در تاریکی هستیم – بدون نگاهی پنهانی، بدون اشاره، nada. تاون هال 16 به سختی به دست می آید و تمام ویژگی های جدید خود را حفظ می کند و کاملاً به نظر می رسد. ممکن است خبر بدی به نظر برسد، اما، صبر نام بازی است. ما مطمئناً هنگام آمدن آنها پوشش خواهیم داد. بنابراین در این فضا با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم شد که همه اخبار را به محض رسیدن به اشتراک می گذاریم!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت