ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش شیرینی زنجبیلی کلش

چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز در کریسمس 2024

چگونه به چالش 3 ستاره Clashmas Gingerbread کلش اف کلنز بپردازیم؟

در این مقاله به راهکارهای غلبه بر چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز در کریسمس 2024 می پردازیم.

کلش آف کلنز فصل معروف Clashmas سالانه خود را با موضوع شیرینی کلاسیک تعطیلات – شیرینی زنجفیلی منتشر کرد. علاوه بر این، سوپرسل پوسته نگهدارنده نان زنجبیلی را به عنوان جایزه در مسیر پاداش فصل معرفی کرده است. این بازی تقویم رویدادهای دسامبر را برای جشن گرفتن این فصل، از جمله چالش فصل و شیرینی زنجفیلی و لیگ کلن وار باز کرد.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

چالش جاری Clashmas Gingerbread شامل پایگاهی است که باید فتح شود. در صورت موفقیت، جوایز درون بازی، اکسیرها، جواهرات و بسیاری موارد دیگر به شما تعلق می گیرد.

مقالات مرتبط »     چالش تاون هال 15 کلش اف کلنز : مدت زمان رویداد، جوایز و موارد دیگر

چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز : جوایز و ترکیب

چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز در 1 دسامبر 2023 پخش شد. و در 10 دسامبر 2023 (یکشنبه، ۱۹ آذر) به پایان خواهد رسید. این چالش شامل یک پایگاه است که در دیوارهای سطح 16 پوشانده شده است. که دارای تاون هال 15 است که توسط دفاع های سطح بالا بسیار قدرتمند محافظت می شود. فتح پایگاه به شما 25 جم، 400 XP، یک معجون تحقیقاتی، 500000 طلا و اکسیر و 5000 دارک اکسیر پاداش می‌دهد.

در زیر ترکیب ارتشی که در این چالش به دست خواهید آورد آمده است:

2 عدد دیوار شکن (سطح 11).
6 برابر بادکنک (سطح 10).
5x Super Dragons (سطح 10).
2x لاوا هوند (سطح 2).
2x بولر (سطح 7).
پادشاه بربر (سطح 90).
ملکه کماندار (سطح 90).
سرپرست (سطح 65).
قهرمان (سطح 40).
طلسم‌ها: 2 برابر رعد و برق (سطح 10)، خشم (سطح 6)، 2 برابر نامرئی (سطح 4)، 3 برابر زلزله (سطح 5)، 2 برابر اسکلت (سطح 8).

استراتژی‌هایی برای 3 ستاره کردن چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز در کریسمس 2024

قبل از استقرار نیروها، به دهکده دسترسی داشته باشید و نقاط ضعفی را که می تواند به شما کمک کند تا ارتش را به داخل پایگاه منتقل کنید، پیدا کنید. در مرحله بعد، استراتژی های خود را از قبل برنامه ریزی کنید و اینکه چگونه می توان از ترکیب ارتش اختصاص داده شده به طرز ماهرانه ای در زمان معین استفاده کرد. در زیر حرکاتی که می توانید برای تسخیر پایگاه امتحان کنید آورده شده است:

  1. Warden را در حالت Air قرار دهید.
  2. یک Bowler را در لبه سمت چپ پایگاه در نزدیکی Elixir Storage مستقر کنید تا سنگ‌های آن بتوانند روی دیوار بپرند و دفاع هوایی را از بین ببرند. این حرکت را با استقرار Bowler دیگری در نزدیکی Elixir Storage در گوشه سمت راست بالای پایگاه تکرار کنید.
  3. با استقرار دیوار شکن های خود، هر کدام در نزدیکی دو موشک در بخش پایین سمت راست دهکده، دیوارها را باز کنید.
  4. برای از بین بردن گروه کشنده Infernos، Super Dragon را در نزدیکی آنها مستقر کنید و با استفاده از طلسم های لایتنینگ در دفاع های مذکور به آن کمک کنید.
  5. یک لاوا هاند را در نزدیکی دو موشک باقی مانده مستقر کنید. در حالی که آن‌ها را مشغول نگه می‌دارد، از سوپراژدهای باقیمانده برای از بین بردن این دفاع هوایی استفاده کنید.
  6. پادشاه، نگهبان و ملکه را در نزدیکی دیوارهایی که با استفاده از دیوار شکن‌ها تخریب کرده‌اید، مستقر کنید و سپس تمام توپ‌ها را برای از بین بردن دفاع‌های مجاور از بین ببرید.
  7. از طلسم خشم هنگام حرکت روند به مرکز پایگاه و در صورت نیاز از توانایی Warden استفاده کنید.
  8. از طلسم زلزله در نزدیکی تاون هال برای ضربه زدن به X-Bows و طلسم نامرئی ارتش خود در حالی که تاون هال را پایین می آورند استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت