ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد کلش اف نیچر

رویداد کلش اف نیچر در کلش اف کلنز : مدت زمان، جوایز و موارد دیگر

ایونت Clash of Nature کلش اف کلنز : مدت زمان، جوایز و …

رویداد کلش اف نیچر در کلش اف کلنز با هدف ترکیب لذت بازی با آگاهی محیطی برگزار می شود. این جشن با زمان محدود، از 27 نوامبر تا 11 دسامبر (دوشنبه، ۲۰ آذر) 2023 برگزار می شود. و کاربران را تشویق می کند تا بین Team Trees و Team Seas یکی را انتخاب کنند. تا آگاهی خود را در مورد عللی مانند احیای جنگل و پاکسازی اقیانوس ها افزایش دهند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

شرکت‌کنندگان این پتانسیل را دارند که با به دست آوردن طلای درون بازی از طریق حملات استراتژیک، بر تغییرات دنیای واقعی تأثیر بگذارند. سازندگان محتوا همچنین نقش مهمی در نمایندگی تیم ها و تشویق مشارکت جامعه ایفا می کنند. این رویداد همچنین انگیزه زیادی برای کار تیمی با جوایز جذاب ایجاد می‌کند و هر نبردی را در مبارزه با جنگل‌زدایی و آلودگی دریایی مهم می‌کند.

مقالات مرتبط »   رویداد Hammer Jam کلش اف کلنز : همه نکات ویدیویی بررسی شدند

رویداد کلش اف نیچر در کلش اف کلنز

مدت زمان

رویداد کلش اف نیچر در کلش اف کلنز از 27 نوامبر 2023، ساعت 13:01 UTC تا 11 دسامبر 2023 (دوشنبه، ۲۰ آذر)، ساعت 08:00 UTC ادامه خواهد داشت.

در کنار ادامه دعوای خود برای برتری مجازی، می‌توانید در این دوره در یک مسابقه جمع‌آوری سرمایه منحصر به فرد شرکت کنید.

هر آنچه باید درباره رویداد کلش اف نیچر در کلش اف کلنز بدانید

Team Trees و Team Seas هر کدام از یک خیریه متفاوت حمایت می کنند. آنها در رویداد رویداد کلش اف نیچر نقش اساسی دارند. اولی پروژه ای است که متعهد به کاشت درختان و مبارزه با جنگل زدایی است. دومی پروژه ای است که به پاکسازی زباله از اقیانوس ها اختصاص دارد. بسته به تیمی که به آن ملحق می شوید، یک دکوراسیون رایگان به شما داده می شود. که برای نشان دادن وفاداری خود باید آن را در پایگاه خود قرار دهید.

سازندگان محتوا نقش مهمی در این رویداد دارند. زیرا هر کدام از آنها یکی از دو تیم را انتخاب کرده اند. با کلیک بر روی پیوند یا اسکن کد QR ارائه شده توسط سازندگان مورد علاقه خود، بازیکنان می توانند به تیم مورد نظر خود بپیوندند.

در طول رویداد کلش اف نیچر ، هدف اصلی شرکت‌کنندگان جمع‌آوری هرچه بیشتر طلا با حمله به روستاها است. درآمد این رویداد مستقیماً با مقدار طلای کسب شده توسط بازیکنان در هر جامعه متناسب است. مایل استون ها به عنوان شاخص های پیشرفت عمل می کنند و با تکمیل آنها توسط بازیکنان، روز بعد موارد جدید اضافه می شود.

صندوق پستی درون بازی به عنوان مرکزی برای نظارت بر این نقاط عطف عمل می کند. و به بازیکنان اجازه می دهد سهم خود را در این هدف پیگیری کنند. هر چه طلای بیشتری جمع آوری شود، پول بیشتری برای معکوس کردن جنگل زدایی و پاکسازی اقیانوس ها جمع آوری می شود.

جوایز

رویداد کلش اف نیچر در کلش اف کلنز جوایز جذابی را برای تشویق و ارج نهادن به دستاوردهای جامعه ارائه می دهد. سازنده‌ای که بیشترین طلا را در جامعه خود داشته باشد 50 کیت برنده ویژه حاوی آیتم‌های ویژه Supercell دریافت می‌کند. که می‌تواند بین اعضای انجمن خود توزیع کند.

علاوه بر این، اعضای تیم پیروز، یک دکور اختصاصی کلش اف کلنز به عنوان یادآوری ماندگار از موفقیت خود در رویداد کلش اف نیچر دریافت خواهند کرد.

جوایز Milestone نیز مهم هستند. و در ساعت 08:00 UTC در هر روز هفته در طول رویداد تجدید می شوند. این نه تنها شتاب را حفظ می‌کند، بلکه به گیمرها دلایل جدیدی برای شرکت فعال در رویداد می‌دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت