ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش پایگاه سازنده شمال در کلش اف کلنز

چالش پایگاه سازنده شمال در کلش اف کلنز : به راحتی 3 ستاره بگیرید

چالش Builder Base of the North کلش اف کلنز : چگونه به راحتی 3 ستاره بگیریم؟

در این راهنما، ما مراحل کلیدی را برای به دست آوردن آسان یک برد 3 ستاره پیروزمندانه در چالش پایگاه سازنده شمال در کلش اف کلنز بررسی می کنیم.

چالش بیلدر بیس شمال در کلش اف کلنز جدیدترین چالش هجومی است. که برای دستیابی به یک پیروزی 3 ستاره به مهارت مطلوب، برنامه ریزی استراتژیک، استقرار دقیق نیروها و زمان بندی بی عیب و نقص نیاز دارد. با تم ابتکاری برفی خود، ابعاد هیجان انگیزی به بازی می بخشد. و بازیکنان می توانند تا هفته آخر ژانویه 2024 از آن لذت ببرند.

مقالات مرتبط »     راهنمای resell کلش اف کلنز : بهترین نرخ تبدیل Gem توضیح داده شده است

راهنمای 3 ستاره چالش پایگاه سازنده شمال در کلش اف کلنز

از وسط شروع کنید

کلید موفقیت در شروع حمله شما درست در قلب پایگاه دشمن نهفته است. با انداختن استراتژیک یک بالون در وسط شروع کنید. همانطور که بالون بر فراز تسلا مرکزی شناور است، توانایی آن را آزاد کنید.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

این حرکت مهم حداکثر آسیب را به مگا تسلا از کشتی دراپ تضمین می کند و زمینه را برای مرحله بعدی در Clash of Clans Builder Base of the North Challenge فراهم می کند.

قدرت جادوگر را آزاد کنید

جادوگر را اجرا کنید و روی آن ضربه بزنید تا به حالت الکتریکی تبدیل شود. این حالت به Wizard اجازه می دهد تا به الکترو بولت ها و رعد و برق شلیک کند. و مزیت قابل توجهی نسبت به پرتو استاندارد Inferno دارد. مطمئن شوید که حالت صحیح را انتخاب کرده اید. زیرا این یک نقش محوری خواهد داشت.

دقت بیبی دراگون و حمله مینیون ها

Baby Dragon را از پایین با زاویه محاسبه شده قرار دهید و از آن استفاده کنید. تمام Firecrackers را در مسیر خود از بین ببرید. این مرحله به دقت نیاز دارد. زیرا زاویه دادن صحیح به Baby Dragon برای از بین بردن تهدید ناشی از Firecrackerها بسیار مهم است. موفقیت در این مرحله، لحن را برای بقیه حمله در چالش پایگاه سازنده شمال در کلش اف کلنز تعیین می کند.

با استقرار مینیون ها به صورت استراتژیک برای از بین بردن کمانداران و هرگونه تهدید باقی مانده، پیگیری کنید. مینیون‌ها در کنار Baby Dragon کار می‌کنند و از نابودی قسمت پایینی پایگاه اطمینان می‌دهند. این زمینه را برای مرحله بعدی حمله آماده می کند.

جادوگران و ماشین نبرد را آزاد کنید

در آخرین مرحله حمله، ماشین نبرد و دو جادوگر را از سمت بالا مستقر کنید. صبر بسیار مهم است! پس صبر کنید تا برج ساعت از بین برود قبل از انتشار آنها. این تضمین می کند که نیروهای شما منحرف نخواهند شد. و به Witches و Battle Machine اجازه می دهد حداکثر آسیب را وارد کنند.

با شروع جنگ، سلامت ماشین نبرد خود را زیر نظر بگیرید. هنگامی که ماشین نبرد به یک چهارم از امتیازات خود رسید، توانایی آن را فعال کنید. این حرکت استراتژیک آسیب را از ماشین نبرد تغییر جهت می دهد و طول عمر بیشتری را تضمین می کند. به طور همزمان، جادوگران و خفاش ها همچنان به خرابکاری در دفاع های باقی مانده ادامه خواهند داد.

نتیجه گیری

این مراحل استراتژیک و دقت اجرا در استقرار نیروها به شما یک پیروزی 3 ستاره در چالش پایگاه سازنده شمال در کلش اف کلنز را پاداش می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت