ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کتاب مبارزه کلش

کتاب مبارزه کلش اف کلنز و سایر اشکالات کشف شد

Book of Fighting کلش اف کلنز و سایر glitche ها کشف شد

بسیاری در کلش آف کلنز با باگی مواجه شده اند که در هنگام استفاده از کتاب مبارزه کلش اف کلنز، کتاب طلسم ها یا کتاب همه چیز، جواهرات درون بازی خود را خرج می کند. برای کسانی که نمی‌دانند، این آیتم‌های جادویی درون بازی برای تکمیل فوراً ارتقاء مداوم در آزمایشگاه‌ها استفاده می‌شوند. به دلیل این نقص، بسیاری از بازیکنان هنگام استفاده از آیتم های جادویی بازی فوق، جواهرات COC گرانبهای خود را از دست داده اند.

از خرید جم کلش اف کلنز برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

برای اطمینان گیمرها، COC پستی را در دسته های رسانه های اجتماعی خود منتشر کرده است که این موضوع را تایید کرده است. در این مقاله مراحل انجام شده توسط توسعه دهندگان برای رفع اشکال بررسی می شود.

مقالات مرتبط »    چگونه چالش clan capital را شکست دهیم؟

اصلاح موقت برای از دست دادن جم های درون بازی به دلیل باگ کتاب مبارزه کلش آف کلنز اعلام شد

در یک پست اخیر، کلش آف کلنز نقص Gem/Book را تایید کرد و قول داد که به زودی یک اصلاح را منتشر کند. در حال حاضر، COC راه حلی موقتی ابداع کرده است تا از از دست دادن Gems در بازی توسط بازیکنان جلوگیری کند.

طبق این راه حل موقت، اگر Gems کافی برای پرداخت هزینه Gem ندارید، نمی توانید از یک کتاب برای تکمیل ارتقاء مداوم در آزمایشگاه خود استفاده کنید. با این حال، با داشتن Gems کافی، می‌توانید با استفاده از سایر آیتم‌های جادویی در بازی، ارتقا را به پایان برسانید.

در این پست آمده بود:

“به منظور جلوگیری از خرج تصادفی Gems توسط بازیکنان به دلیل این باگ، ما یک اصلاح موقت برای مشکل Gem/Book اجرا کرده‌ایم. اگر بخواهید در آزمایشگاه یا خانه حیوانات خانگی خود با استفاده از یک کتاب ارتقا دهید، این کار انجام نمی‌شود. اگر Gems کافی برای پرداخت هزینه Gem ندارید، اجازه دهید تکمیل شود. اگر Gems کافی برای پرداخت هزینه Gem دارید، می‌توانید ارتقا را با استفاده از Magic Items خود تکمیل کنید اما از Gems شما استفاده نمی‌شود. باز هم، این فقط موقتی است در حالی که ما در حال کار بر روی یک راه حل دائمی تر هستیم.”

علاوه بر این، کسانی که COC Gems خود را به دلیل باگ کتاب مبارزه کلش اف کلنز از دست داده‌اند، می‌توانند برای بازیابی آنها در پورتال Player Support شکایت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت