ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Clashmas 2023 در کلش

Clashmas 2023 در کلش اف کلنز : تاریخ راه اندازی، نیروهای جدید و موارد دیگر

Clashmas در Clash of Clans : تاریخ راه اندازی، نیروهای جدید و …

Clashmas 2023 در کلش اف کلنز یک رویداد تکراری است که هر سال در فصل تعطیلات بازمی‌گردد. سوپرسل ورود Clashmas امسال را با یک پست رسمی X در 17 دسامبر 2023 اعلام کرد و کل جامعه را به هیجان آورد. ویدیوی رسمی از ورود یک سرباز انحصاری رویداد جدید و مقدار زیادی محتوای تازه دیگر پرده برداری کرد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

نانوای گابلین شروع به تهیه خوراکی های شگفت انگیز برای فصل تعطیلات در روستای شما می کند! برای اطلاع از تمام محتوای جدیدی که Clashmas 2023 در کلش اف کلنز امسال به ارمغان می آورد، ادامه مطلب را بخوانید.

مقالات مرتبط »    سه بهترین استراتژی حمله TH16 در کلش اف کلنز

Clashmas 2023 در کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، رویدادهای جدید و موارد دیگر

بازی Clashmas در کلش اف کلنز در 18 دسامبر 2023 با دو سرباز فصلی، یک طلسم فصلی، آخرین تجهیزات قهرمان و بسیاری ویژگی های دیگر عرضه می شود.

گابلین بیکر به کلشرز در دهکده خانگی آنها خوش آمد می گوید و آنها را به نانوایی Gingerbread خود دعوت می کند. درست مانند رویداد Mashup Madness با Clash-O-Ween، این Clashmas برای پیشرفت به نوع خاصی از اکسیر (یعنی Sweet Elixir) نیاز دارد.

شما می توانید با حمله به دهکده های دشمن در نبردهای چند نفره، اکسیر شیرین را بدست آورید. بیشتر Sweet Elixir همچنین به شما کمک می‌کند مدال‌های کوکی را جمع‌آوری کنید. که سپس می‌توانید آن‌ها را در Trader’s Shop برای پاداش‌های بیشتر مبادله کنید.

این رویداد در تاریخ 1 ژانویه 2023 (دوشنبه، ۱۱ دی) به پایان می رسد. پس از آن دیگر نمی توانید Sweet Elixir را جمع آوری کنید. با این حال، فروشگاه معامله گر برای چند روز دیگر باز خواهد بود تا به شما کمک کند تمام مدال های کوکی خود را خرج کنید.

همه نیروهای جدید، جادوها و موارد دیگر در Clashmas 2023 در کلش اف کلنز

C.O.O.K.I.E

گابلین بیکر مشهور جهان با معروف ترین دستور پخت خود، C.O.O.K.I.E، که نسخه کوچک P.E.K.K.A است، وارد پایگاه شما می شود. آسیب سنگین این نیرو به شما کمک می کند تا هر ساختمانی را با یک ضربه تخریب کنید.

Ram Rider

Ram Riders در Clashmas 2023 در کلش اف کلنز بازگشته اند. این نیروهای با تحرک بالا به سمت نزدیک‌ترین دفاع‌ها حرکت می‌کنند. و دیوارها را در مسیر خود از جمله کوه‌های گولم‌ها در پایتخت قبیله‌تان تخریب می‌کنند. پس از از بین بردن پدافندها، آنها همچنان از حملات برد برای تخریب ساختمان های مجاور استفاده می کنند.

طلسم Bag of Frostmite

هنگامی که این طلسم منحصر به فرد رویدادهای منحصر به فرد در یک پایگاه دشمن مستقر شود، فراستمیت ها ظاهر می شوند. در حالی که اثرات فوری طلسم کیسه فراستمیت، دفاع ها را برای مدتی منجمد می کند، Frostmites برای مدت طولانی به کاهش سرعت آن ها ادامه می دهند.

ویژگی های دیگر

همانطور که با جمع‌آوری اکسیرهای شیرین در مسیر پیش می‌روید، در صورت خرید پاس انحصاری، می‌توانید جوایز رایگانی مانند سنگ‌های براق و درخشان را جمع‌آوری کنید.

جمع‌آوری مدال‌های کوکی به شما کمک می‌کند تا برای پادشاه بربر خود، یعنی Giant Goblin، تجهیزات قهرمان جدید بخرید. این تجهیزات قهرمان جدید، پادشاه بربر شما را در نبردها بزرگ و بسیار قدرتمند می کند.

Clashmas 2023 ویژگی های زیادی را به همراه دارد تا سفر شما را در به روز رسانی زمستانی هیجان انگیز کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت