ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Whirl Power کلش

رویداد Whirl Power کلش اف کلنز : معرفی 3 استراتژی برتر

3 بهترین استراتژی کلش اف کلنز برای تکمیل آسان رویداد Whirl Power

این مقاله به سه مورد از بهترین استراتژی ها برای تکمیل سریع رویداد Whirl Power کلش اف کلنز می پردازد.

کلش آف کلنز یک بازی استراتژیک موبایل معروف است که توسط سوپرسل ساخته شده است. که در آن بازیکنان دهکده های خود را می سازند و ارتقا می دهند، ارتش ها را آموزش می دهند و با بازیکنان دیگر مبارزه می کنند. رویدادهای ویژه ای دارد که مهارت های استراتژیک بازیکنان را در معرض آزمایش قرار می دهد. رویداد Whirl Power کلش اف کلنز نمونه‌ای است که در آن شرکت‌کنندگان با پایگاه‌های قدرتمند روبرو می‌شوند و باید هوشمندانه بازی کنند تا پیروز شوند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

برای غلبه بر گردباد مشکلات پیش رو، رویداد Whirl Power کلش اف کلنز نیاز به برنامه ریزی کامل، استقرار دقیق نیرو و اجرای ماهرانه دارد. با تکمیل این چالش ها، بازیکنان می توانند جوایز قابل توجهی به دست آورند و شایستگی خود را نشان دهند.

مقالات مرتبط »   5 آسان ترین دستاورد فری فایر مکس که می توانید دریافت کنید

توجه داشته باشید:
این فهرست ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند

بررسی بهترین استراتژی ها برای تکمیل رویداد Whirl Power کلش اف کلنز به راحتی

والکری با کوئین واک

رویکرد Valkyrie with Queen Walk قدرت و اقتدار ملکه کماندار را با نیروی مرگبار والکری ها در نبرد ترکیب می کند. این رویکرد شما را قادر می سازد تا به طور روشمند دفاع حیاتی دشمن را حذف کنید و راه را برای نیروی اصلی تهاجمی خود در کلش اف کلنز باز کنید.

با استقرار آرچر ملکه خود و چند شفادهنده شروع کنید تا در حین اجرای Valkyrie با رویکرد Queen Walk، او را شفا و محافظت کنید. مسیر او را با دقت برنامه ریزی کنید و روی سنگرها و ساختارهای با ارزشی که به طور جدی فشار را تهدید می کنند، تمرکز کنید. با استفاده از Wall Breakers یا Jump Spells به ملکه اجازه دسترسی به فضای داخلی پایه را بدهید.

همانطور که ملکه در سراسر پایگاه حرکت می کند، از مهارت های دوربرد و آسیب زیاد او برای از بین بردن ساختمان های دفاعی و نیروهای Clan Castle در پایگاه دشمن بهره ببرید. این امر دفاع دشمن را به شدت تضعیف می‌کند و به والکری‌ها و نیروهای پشتیبانی شما اجازه می‌دهد تا به پایگاه نفوذ کنند.

Valkyries را در کنار سربازان پشتیبانی اضافی مانند جادوگران، مستقر کنید تا سازه های مجاور را پاک کنید و همزمان قدرت شلیک بیشتری را تامین کنید. این تضمین می کند که مردان شما از مسیر ملکه نهایت استفاده را می برند و به سرعت دفاع های باقی مانده در نبرد را حذف می کنند.

والکری با هاگ رایدر

Valkyries و Hog Riders یک نیروی قدرتمند را تشکیل می دهند که در آسیب منطقه و تخریب هدفمند در بازی برتری دارد. این تاکتیک در برابر پایگاه هایی با دفاع متمرکز یا خوشه ای بسیار خوب عمل می کند.

برای استفاده از این رویکرد، با تشکیل یک قیف با استفاده از سربازانی مانند جادوگران یا بولرز شروع کنید تا Valkyries خود را به سمت مرکز پایگاه هدایت کنند. برای جذب آسیب اولیه و سردرگمی نیروهای مدافع دشمن، Valkyries خود را در کنار یک Golem یا چند جاینت مستقر کنید.

Hog Riders خود را در پشت والکری ها مستقر کنید. که از پایگاه می گذرند و به دفاع ها و زیرساخت های با ارزش حمله می کنند. قابلیت‌های آسیب منطقه والکری‌ها راه را برای Hog Riders باز می‌کند. و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به سرعت دفاع‌های حیاتی حریف را در کلش اف کلنز از بین ببرند.

با طلسم هایی مانند Heal، Jump یا Rage از نیروهای خود حمایت کنید تا کارایی و سلامت آنها را در طول درگیری شدید افزایش دهید. این طلسم‌ها می‌توانند Hog Riders شما را التیام بخشند، به آن‌ها اجازه دهند از روی دیوارها بپرند و خروجی آسیب‌شان را در کلش اف کلنز افزایش دهند.

والکری با گولم

Valkyries و Golems یک هم افزایی قوی ایجاد می کنند که می تواند با موفقیت پایگاه های حریف را در Clash of Clans نابود کند. دومی به عنوان واحد تانک، جذب آسیب و منحرف کردن توجه مدافعان عمل می کند. در حالی که اولی آسیب های منطقه ای ویرانگر را به سازه های همسایه در نبرد وارد می کند.

برای اجرای این طرح، گولم‌های خود را در نزدیکی اهداف با ارزشی مانند برج‌های دوزخی یا برج‌های جادوگر قرار دهید تا آتش آن‌ها را بکشید. سپس، والکری ها را رها کنید و مطمئن شوید که در شعاع حفاظتی گولمز باقی می مانند.

والکری ها از طریق پایگاه غوغا می کنند، به سرعت دفاع را در هم می کوبند و مسیری را برای نیروهای حامی شما هموار می کنند. زیرا گولم ها آسیب می بینند. نیروهای بیشتری مانند Wizards یا Bowlers را مستقر کنید تا آسیب بیشتری وارد کنید و دفاع حیاتی حریف را در کلش اف کلنز از بین ببرید.

سلب مسئولیت:
برای تکمیل رویداد Whirl Power کلش اف کلنز باید حداقل از پنج سرباز Valkyrie استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت