ارزان جم ارزان جم
5 09010380181
سوپر مدال کلش

سوپر مدال کلش اف کلنز : نحوه جمع آوری، خرج کردن و موارد دیگر

راهنمای Super Medals کلش اف کلنز : نحوه جمع آوری، خرج کردن و …

مکعب یخ و سوپر مدال کلش اف کلنز دو ارز منحصر به فرد رویداد Super Dragon Spotlight هستند که در حال انجام است.

این رویداد همچنین یک ساختمان Super Ice Bath را در Home Village معرفی کرده است که به طور منظم مکعب های یخ تولید می کند. همچنین می توانید با انجام حملات چند نفره و فتح پایگاه دشمن، این مکعب های یخ را جمع آوری کنید.

ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

انباشتن مکعب های یخ به شما کمک می کند تا در مسیر پاداش رویداد به جلو حرکت کنید. این جوایز مختلف، از جمله سوغات رویداد، سنگ معدن، و مدال های فوق العاده را به همراه دارد. سوپر مدال کلش اف کلنز ارز دیگری است که برای خرید اقلام مختلف در Trader Shop کلیدی است.

از آنجایی که می توانید مقدار محدودی از سوپر مدال های کلش آف کلنز را جمع آوری کنید، ممکن است تعجب کنید که چگونه باید آنها را خرج کنید.

مقالات مرتبط »     رویداد Rubble Rumble کلش اف کلنز : تاریخ ها، جوایز و موارد دیگر

سوپر مدال کلش اف کلنز

نحوه جمع آوری مدال ها

کسب سوپر مدال کلش آف کلنز یکی از حیاتی ترین کارها در رویداد در حال انجام Super Dragon Spotlight است. انجام این کار مستلزم جمع آوری مکعب های یخ است.

برای جمع آوری مکعب های یخ، تا حد امکان حملات چند نفره را انجام دهید و سعی کنید پایگاه دشمن را سه ستاره کنید. همچنین، اضافه کردن Super Dragon را در ترکیب ارتش خود در نظر بگیرید. مقدار اضافی مکعب یخ به دست می آید.

بازیکنان F2P می‌توانند بیش از 3150 مدال سوپر را جمع‌آوری کنند. در حالی که کسانی که دارای ایونت پس برای کلش آف کلنز Super Dragon Spotlight هستند، می‌توانند بیش از 5000 مدال سوپر را جمع‌آوری کنند. بنابراین، اگر می‌خواهید تا حد امکان مدال‌های فوق‌العاده جمع‌آوری کنید، این بلیط رویداد را خریداری کنید.

جایزه رویداد 449 روپیه است. با خرید آن، مبلغ اضافی 800 مکعب یخ به شما پاداش می‌دهد. که به شما کمک می‌کند در مسیر پاداش رویداد پیشرفت کنید و مدال‌های فوق‌العاده کسب کنید.

علاوه بر این، مراقب هدایای سازندگان محتوای COC باشید. زیرا آنها اغلب در طول رویدادهایی مانند Super Dragon Spotlight، موارد رایگان را توزیع می کنند. یکی از این هدایا در حال انجام است و توسط جودو اسلات، یک سازنده محتوای COC محبوب انجام می شود.

به پروفایل Judo Sloth در X بروید و پستی را پیدا کنید که رایگان است.

نحوه خرج کردن سوپر مدال ها

بهترین راه برای گذراندن سوپر مدال کلش اف کلنز، خرید تجهیزات قهرمان فایربال برای گرند واردن است. این به این دلیل است که توسعه دهنده، Supercell، می تواند مدتی طول بکشد تا تجهیزات را دوباره پس از رویداد ارائه دهد. بنابراین، خرید آن در اولین فرصت یک تصمیم عاقلانه است.

از طرف دیگر، کسانی که دارای مجوز رویداد هستند، ابتدا باید تجهیزات Fireball را خریداری کنند. زیرا ممکن است در جمع آوری تمام مدال های فوق العاده شکست بخورند و از این رو، در حالی که روی خرید سایر اقلام در Trader Shop تمرکز می کنند، آن را از دست بدهند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت