ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
منظره سایه در کلش

نحوه دریافت منظره سایه در کلش اف کلنز به صورت رایگان

چگونه یک Shadow scenery کلش اف کلنز رایگان دریافت کنیم؟

این مقاله بیشتر درباره چگونگی دریافت رایگان منظره سایه در کلش اف کلنز صحبت خواهد کرد.

یکی از سازنده‌های محبوب محتوای کلش اف کلنز، @ClashDotNinja، اخیراً جایزه مناظر سایه کلش آف کلنز را اعلام کرد. برای تبلیغ این عنوان، توسعه دهنده، سوپرسل، اغلب آیتم های رایگانی را به سازندگان محتوای COC اعطا می کند تا هدایایی را انجام دهند. و فرصتی عالی برای بازیکنان برای گرفتن موارد رایگان ارائه می دهد.

تنها راه قانونی برای دریافت ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی، خرید جم کلش اف کلنز است.

منظره سایه در کلش اف کلنز مجموعه ای با تم اژدها و گدازه است که پس زمینه روستای خانگی شما را برجسته می کند. این یک سر اژدهای غول‌پیکر در قسمت سمت راست پس‌زمینه دهکده و گدازه‌ای که از دهانش جاری است، نشان می‌دهد.

این کلکسیون در فروشگاه درون بازی با قیمت 599 INR موجود است. اما می توانید آن را به صورت رایگان از هدیه زنده دریافت کنید.

مقالات مرتبط »     سه بهترین استراتژی حمله تاون هال 16 برای کلش اف کلنز در سال 2024

از منظره سایه در کلش اف کلنز به صورت رایگان لذت ببرید

در زیر راهنمای گام به گام شرکت در هدیه و فرصتی برای گرفتن مناظر آمده است:

  • مرحله 1: حساب X خود را در دستگاه خود باز کنید.
  • مرحله 2: @ClashDotNinja را جستجو کنید و سازنده را پیدا کنید.
  • مرحله 3: پستی را که رایگان ارائه می دهد پیدا کنید یا روی پست تعبیه شده در بالا کلیک کنید.
  • مرحله 4: اکانت سازنده را دنبال کنید، ریتوییت کنید و روی پست نظر دهید.
  • مرحله 5: در کانال YouTube سازنده مشترک شوید.

با اتمام این مراحل، نام شما در جایزه ثبت می‌شود و برندگان بعد از ساعت 12:00 صبح (UTC+0) در 7 آوریل 2024 (یکشنبه، ۱۹ فروردین) اعلام می‌شوند. علاوه بر این، می توانید دسته اینستاگرام سازنده را دنبال کنید تا شانس خود را برای برنده شدن رایگان افزایش دهید.

راه های دیگری برای به دست آوردن منظره سایه در کلش اف کلنز چیست؟

اگر نمی‌توانید منظره سایه در کلش اف کلنز را از این جایزه بصورت رایگان برنده شوید، می‌توانید آن را با پول واقعی از فروشگاه درون‌بازی خریداری کنید. با این حال، اگر تمایلی به خرج کردن پول برای یک آیتم درون بازی ندارید، می توانید به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کنید.

فروشگاه دیجیتال، Google PlayStore نیز وظایفی را به کاربران خود محول می کند، مانند نصب یک برنامه، استفاده از آن برای چند روز و ارسال نظرات بر اساس تجربه شما. انجام چنین کارهایی به کاربران با Play Points پاداش می‌دهد، یک توکن درون‌برنامه که می‌توان آن را با هر موردی مانند کلکسیون ذکر شده یا جم‌های کلش آف کلنز پول نقد یا ردیم کرد.

با این حال، هنگام انجام چنین کارهایی محتاط باشید! زیرا برخی از برنامه‌هایی که PlayStore از شما می‌خواهد نصب کنید، می‌توانند شامل شرط‌بندی پول یا اعتیادآور باشند.

یکی دیگر از برنامه های قابل اعتماد Google Opinion Rewards است. مانند PlayStore، دارای یک توکن درون برنامه‌ای، اعتبار Google Play است که می‌توان با تکمیل وظایف تعیین‌شده، که شامل شرکت در نظرسنجی‌های ساده و کوتاه است، جمع‌آوری کرد. علاوه بر این، هنگام بازدید از یک مکان معروف، می توانید در مورد تجربه خود در برنامه بنویسید.

پس از عبور از یک آستانه خاص، اعتبار انباشته شده Google Play را می توان با یک آیتم در هر عنوانی، مانند منظره سایه در کلش اف کلنز، نقد و ردیم کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت