ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استراتژی حمله Raid Weekend کلش

بهترین استراتژی حمله Raid Weekend کلش اف کلنز

آخرهفته یورش Clash of Clans : بهترین راهبرد حمله

Raid Weekend کلش اف کلنز به عنوان یکی از جذاب ترین رویدادهای معرفی شده توسط سوپرسل برجسته است. اگرچه حذف کل منطقه کلن کپیتال با یک حمله عملاً غیرممکن است، اما با یک استراتژی حمله Raid Weekend کلش اف کلنز  بی عیب و نقص می توان تعداد حملات مورد نیاز را به حداقل رساند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد

رویداد Raid Weekend حول محور حمله به مناطق و جمع آوری نقاط حمله می چرخد. با این حال، بازیکنان فقط به حملات 5 + 1 محدود می شوند، با حمله اضافی پس از نابودی موفقیت آمیز یک دهکده با ظرفیت 100٪ اعطا می شود. هدف اصلی چنین رویدادهایی جمع آوری هرچه بیشتر نقاط حمله است، با برخی از بازیکنان حتی در سناریوهای خاص از مرز 20000 نیز فراتر می رود.

مقالات مرتبط »   چگونه در کلش اف کلنز Giant Dragon را بکشیم؟

در اینجا برخی از بهترین استراتژی حمله Raid Weekend کلش اف کلنز وجود دارد که می‌توانید برای برتری در رویداد استفاده کنید :

چگونه ترکیبی از Battle Ram و Sneaky Archers می تواند بهترین استراتژی حمله Raid Weekend کلش اف کلنز باشد؟

Raid Weekend: Sneaky Archers + Battle Ram

  • Sneaky Archers
  • Battle Ram
  • Rage Spell
  • Graveyard Spell

اگرچه ممکن است یک استراتژی ساده به نظر برسد، ترکیب Battle Ram و Sneaky Archers شاید مرگبارترین استراتژی حمله Raid Weekend کلش اف کلنز باشد که قادر به رسیدن به آستانه 20000 امتیازی است. طرح اولیه این حمله شامل استفاده از Battle Ram برای ایجاد مسیری برای کمانداران یواشکی است. که می توانند پس از آن حمله ای ویرانگر را به دفاع سنگین دشمن انجام دهند.

دلیل استفاده از آرچرهای یواشکی به جای سایر نیروهای آسیب‌رسان، توانایی آن‌ها در نامرئی شدن در چند ثانیه اولیه پس از استقرار است. این باعث می‌شود که آن‌ها در از بین بردن آسان دفاع‌های دشمن بسیار مؤثر باشند. زیرا می‌توانند بدون شناسایی توسط دفاع‌هایی مانند توپ یا برج‌های کماندار این کار را انجام دهند.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که وقتی نامرئی آنها از بین رفت، آرچرهای یواشکی آسیب پذیر می شوند. و می توانند به راحتی توسط دفاع دشمن مورد هدف قرار گیرند. بنابراین، نجات آنها با استقرار استراتژیک آنها در اهداف مختلف ضروری است.

به عنوان مثال، Battle Ram می تواند به عنوان یک ابزار استراتژیک برای شکستن دیوارها عمل کند. در حالی که Stealthy Archers می تواند سپس در مسیر تازه ایجاد شده حرکت کند. در صورتی که محفظه یک پایگاه به طور متراکم با تجهیزات دفاعی تقویت شده باشد، ممکن است توصیه شود که از طلسم خشم در این منطقه خاص استفاده شود. با آغشته کردن کمانداران به اثرات طلسم خشم، سهم کلی آنها در حمله می تواند به طور قابل توجهی تقویت شود.

طلسم خشم بهتر است هنگام استقرار نیروها در مجاورت اهداف با ارزشی مانند کپیتال هال، برج های اینفرنو، توپخانه موشکی یا کمان انفجاری استفاده شود. زیرا اینها برخی از نیرومندترین سازه های دفاعی در پایگاه های دشمن هستند.

علاوه بر این، اثربخشی آرچرهای یواشکی تحت تأثیر طلسم خشم را می توان با ریختن طلسم قبرستان بیشتر کرد. فقط باید در جهت کمی متفاوت از مسیر اصلی حمله مستقر شود. سپس اسکلت‌هایی که توسط طلسم احضار می‌شوند با سایر دفاع‌ها درگیر می‌شوند. در نتیجه به کمانداران ما امکان می‌دهند تا احتمال بیشتری برای از بین بردن طرح پایه داشته باشند.

پتانسیل محض این استراتژی حمله Raid Weekend کلش اف کلنز را می توان با این واقعیت ارزیابی کرد که اجرای موفقیت آمیز سه حمله جداگانه با استفاده از کمانداران یواشکی می تواند یک حمله پاداش اضافی برای مهاجم به همراه داشته باشد. این رویکرد به طور گسترده ای به عنوان یکی از مؤثرترین روش ها برای ادعای تعداد قابل توجهی از نقاط حمله شناخته می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت