ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت اکتبر کلش اف

آپدیت اکتبر کلش اف کلنز : Goblin Mines، Mega Sparky و موارد دیگر

به روز رسانی October کلش اف کلنز : معادن گابلین، مگا اسپارکی و …

جامعه بازی غرق در انتظار است! زیرا بالاخره آپدیت اکتبر کلش اف کلنز که مدت‌ها منتظرش بودیم رسید. چنین نسخه‌هایی بسیاری از ویژگی‌ها و عناصر تازه را ارائه می‌کنند تا به تغییر رویکرد بازیکنان در استراتژی و مبارزه کمک کنند. آخرین آپدیت باعث سر و صدا در بین کسانی که منتظر تغییرات در بازی هستند، شده است.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

این هیجان بر جذابیت کلش آف کلنز و توانایی آن در تکامل با هر به‌روزرسانی تأکید می‌کند و بازیکنان را درگیر و مشتاق برای چالش‌های استراتژیک‌تر نگه می‌دارد. این مقاله به نکات مهم آپدیت اکتبر کلش اف کلنز می پردازد.

مقالات مرتبط »    وقفه تعمیر و نگهداری کلش اف کلنز، تغییرات تعادل Town Hall جدید، و …

آپدیت اکتبر کلش اف کلنز

منطقه کپیتال جدید: معادن گابلین

یکی از موارد قابل توجه به این به روز رسانی، معرفی Goblin Mines، یک ناحیه پایتخت جدید است. قفل آن در سطح 9 کپیتال هال باز می شود و قلمروی ناشناخته را برای تسخیر و اکتشاف در اختیار بازیکنان قرار می دهد. در محدوده آن، بازیکنان با دو ساختمان جدید سرباز روبرو خواهند شد: کارگاه مگا اسپارکی و سربازخانه سوپر ماینر.

این سربازان جدید با قابلیت ها و نقاط قوت متمایز خود آماده هستند تا دینامیک نبرد را متحول کنند.

علاوه بر این، منطقه معادن گابلین، پرتاب کننده مهیب گابلین را معرفی می کند. یک ساختار دفاعی قدرتمند که برای مخالفان چالش ایجاد می کند. برای حفظ سطحی از تعلیق و چالش برای بازیکنان، به روز رسانی Spear Trap را ارائه می دهد. یک مانور دفاعی جدید که برای تزریق عنصر غیرقابل پیش بینی به استراتژی های دفاعی تاکتیکی ساخته شده است.

علاوه بر این، گنجاندن طلسم سرمایه جدید، عجله بی پایان، ابزاری هیجان‌انگیز را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا جریان نبرد را به نفع خود تغییر دهند. بازیکنان همچنین با ساختارها، تزئینات و موانع مختلف خنثی در منطقه Goblin Mines برخورد خواهند کرد. و عمق و پیچیدگی را در ساخت پایگاه و استراتژی‌های دفاعی القا می‌کنند.

مگا تروپ جدید: مگا اسپارکی

آپدیت اکتبر کلش اف کلنز، ورود Mega Sparky، یک مگا تروپ با ابهت را که قول تغییر بازی را می دهد، خبر می دهد. این جوگرنات هدف خود را روی دفاع قرار می‌دهد و آسیب‌های مخرب منطقه‌ای اسپلش را ایجاد می‌کند. مگا اسپارکی با داشتن فضایی 100 نفری، نیرویی قدرتمند در میدان جنگ است.

بازیکنان باید در مورد چگونگی ادغام یکپارچه این سرباز جدید در ارتش خود برای آزاد کردن پتانسیل کامل آن فکر کنند.

کپیتال تروپ جدید: سوپر ماینر

همراه با مگا اسپارکی Super Miner، رمانی از Capital Troop می آید. این واحد متمایز فاقد اولویت هدف خاص است، اما در رساندن آسیب تک هدف دقیق به واحدهای زمینی عالی است.

با فضای خانه 25 و سرعت حرکت چشمگیر 24، Super Miner به بازیکنان افزوده ای همه کاره به نیروهای خود ارائه می دهد که برای مجموعه ای از رویکردهای استراتژیک مناسب است.

آپدیت اکتبر کلش اف کلنز به لطف معرفی منطقه جذاب Goblin Mines در کنار مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید، به‌عنوان یک نسخه متحول کننده بازی است. آماده شوید تا وارد این مرز جدید شوید و تجربه Clash of Clans خود را دوباره تعریف کنید!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت