ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Mashup Madness کلش

رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز : هر آنچه باید بدانید

Mashup Madness کلش اف کلنز : اکسیر ترش، نیروهای کلش-او-وین و …

رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز تعداد زیادی سرباز جدید، آیتم های جادویی و موارد دیگر را برای مدت محدودی به ارمغان می آورد. بیلدر مشغول درست کردن چیزی به طرز شیطانی در دهکده برای کلش اووین است. این رویداد در 13 اکتبر 2023 آغاز شد. و موارد فقط برای تاون هال 6 و بالاتر در دسترس هستند. می‌توانید مدال‌های Mashup را کسب کنید که می‌توانند در Trader برای جوایز انحصاری بیشتر استفاده شوند.

پس از خرید جم کلش اف کلنز ، از آن برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

به حریفان خود حمله کنید تا اکسیر ترش را دریافت کنید، جوایز بیشتری دریافت کنید و نیروهای انحصاری Clash-I-Ween را برنده شوید.

مقالات مرتبط »    Clash Of Clans : چگونه چالش clan capital را شکست دهیم؟

برای اطلاع از جزئیات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز چیست؟

ورود رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز توسط سوپرسل در یک پست X (توئیتر سابق) از صفحه رسمی بازی در تاریخ 13 اکتبر 2023 اعلام شد. این رویداد در همان روز پخش شد. و تا 1 نوامبر 2023 (چهارشنبه، ۱۰ آبان) در بازی زنده خواهد بود.

Clashers جشن Clash-O-Ween، جشن هالووین را در دهکده بازی خود جشن می گیرند. رویداد موقت Mashup Madness اینجاست تا جشن ها را بالا ببرد. شما برای جمع آوری مدال های اکسیر ترش و Mashup به عنوان منابع موقت بازی خواهید کرد.

مسیر جوایز اکسیر ترش مسیری مشابه چالش‌های فصلی را دنبال می‌کند، در حالی که می‌توان از مدال‌ها در Trader برای دریافت جوایز بیشتر استفاده کرد.

رویداد اصلی تا روز اول نوامبر در بازی زنده خواهد بود. پس شما می توانید دو روز دیگر از جوایز مدال استفاده کنید، زیرا تا 3 نوامبر 2023 در دسترس خواهند بود.

اکسیر ترش (Sour Elixir) چیست؟

Sour Elixir در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز یک نوع منحصر به فرد اکسیر است. انحصاری این رویداد، این اکسیر به شما کمک می کند تا نیروهای جدید Clash-O-Ween را آموزش دهید.

برای آوردن دیگ اکسیر ترش جدید به دهکده خانه خود ارتقا پیدا خواهید کرد. این دیگ که توسط یک سازنده قرار داده شده است، یکی از انبارهای اکسیر شما را برای نگهداری اکسیر ترش خراب می کند. این باعث تولید اکسیر ترش با سرعت کمتری می شود. شما می توانید از غارت در نبردهای چند نفره بیشتر از آن درآمد کسب کنید.

شایان ذکر است که این اکسیر ویژه پس از جمع آوری از بین نمی رود. مقدار غارت شده توسط حریف شما توسط بازی ایجاد می شود.

نیروهای ویژه Clash-O-Ween و عملکردهای آنها

رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز تعدادی Mashup Troops (سربازان Clash-O-Ween) فوق العاده را به ارمغان می آورد. که می توانند به شما کمک کنند در نبردهای چند نفره بیشتری برنده شوید. چهار سرباز جدید Mashup وجود دارد و جزئیات آنها در اینجا آمده است:

 1. Barcher:
  بارچر ترکیبی از دو نفر از اولین نیروهای کلشزر است. بربرها و کمانداران وقتی با هم ترکیب می شوند نیرویی رام نشدنی ایجاد می کنند.
 2. Hog Wizard:
  هاگ ویزارد ترکیبی از Hog Riders و Wizards است. Hog Riders دارای قدرت های Wizard خواهد بود و آسیب های متعددی به دفاع دشمن وارد می کند.
 3. Lavaloon:
  لاوالون یک استراتژی حمله محبوب در رویداد Clash of Clans Mashup Madness است. بالون ها به دفاع دشمن حمله می کنند و در صورت کشته شدن به عنوان سگ های کوچک لاوا حمله می کنند.
 4. Witch Golems:
  جادوگر گولم یکی دیگر از نیروهای منحصربه‌فرد است که می‌توانید در تیم خود داشته باشید. گولمز با قدرت های جادوگر در این Clash-O-Ween قدرتمندتر می شود.

همه چیز درباره مدال های Mashup را در اینجا بررسی کنید

مدال های Mashup راه دیگری برای کمک به بازیکنان برای کسب جوایز بیشتر در جشن های Clash-O-Ween است. با استفاده از این موارد، می توانید پیشنهادات ویژه ای را از معامله گر خریداری کنید.

شما می توانید این مدال های Mashup را با تکمیل مسیر پاداش به دست آورید. این کار را می توان با جمع آوری اکسیر ترش در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز انجام داد.

این آخرین رویداد درست پس از به‌روزرسانی اکتبر به شما کمک می‌کند تا جوایز شگفت‌انگیزی کسب کنید.

در کل، کلش-او-وین اینجاست تا یک هالووین ترسناک دیگر را با روسای دهکده جشن بگیرد. این بار، با مدال های Mashup کلش اف کلنز، جوایز جدید و هیجان انگیز زیادی را به ارمغان می آورد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت