ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویدادهای جولای 2023 کلش

رویدادهای جولای 2023 کلش اف کلنز : غارت پادشاه و لیگ های کلن وار

برنامه مسابقات کلش آف کلنز در ماه جولای – فستیوال غارت Goblin King ، لیگ های Clan War و …

رویدادهای جولای 2023 کلش اف کلنز می گوید که بازی استراتژیک موبایل معروف، در ماه جولای ماه پر اکشنی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. بازیکنان با طیف متنوعی از رویدادها، چالش‌ها و تخفیف‌ها، یک تجربه بازی دیدنی را تجربه می‌کنند. چیزی برای همه وجود دارد، از چالش‌های فصلی Goblin King’s Plunderfest گرفته تا لیگ‌های جنگ قبیله‌ای و Super Troops با تخفیف در بازی.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

چه یک کهنه سرباز با تجربه باشید و چه مبتدی، این ماه فرصتی برای نشان دادن مهارت های خود، کسب جوایز انحصاری، و حکومت بر میدان جنگ در کلش اف کلنز فراهم می کند.

برنامه رویدادهای جولای 2023 کلش اف کلنز شامل غارت غارت گوبلین کینگز و بسیاری از رویدادهای دیگر است.

مقالات مرتبط »    5 بهترین راه برای دریافت اکسیر بیشتر در کلش اف کلنز

نگاهی عمیق به نقشه راه تقویم رویدادهای جولای 2023 کلش اف کلنز

الش های فصلی بازی Goblin King’s Plunderfest:

چالش این فصل، ماه بازی را آغاز می کند. می توانید اهداف مختلفی را تکمیل کنید و در طول ماه جولای جوایزی دریافت کنید. این یک فرصت عالی برای نشان دادن توانایی های خود و به دست آوردن چیزهای منحصر به فرد است.

چالش Goblin King:

برای افزایش هیجان، این چالش از روز اول ماه به مدت یک هفته در دسترس خواهد بود. این چالش مهارت های استراتژیک شما را در حالی که با کمک Goblin King در پایگاه دشمن قرار می گیرید، آزمایش می کند.

لیگ های کلن وار:

از دیگر رویدادهای جولای 2023 کلش ، یک فرصت ایده آل برای شماست که از بازی های رقابتی برای نشان دادن قدرت قبیله خود لذت ببرید. قبیله ها می توانند از 1 ژوئیه تا 11 ژوئیه در جنگ های شدید شرکت کنند، با هدف موفقیت و صعود به رتبه ها برای پاداش های بزرگتر.

تخفیف 70 درصدی Super Troops:

با این رویداد تخفیف می توانید نیروهای خود را ارتقا دهید و ارتش خود را تقویت کنید. بازیکنان می توانند از 6 ژوئیه تا 9 ژوئیه، Super Troops خود را با نرخ بسیار کاهش یافته باز کرده و ارتقا دهند. این یک لحظه عالی برای افزایش قدرت تهاجمی خود و تسخیر میدان جنگ است.

بالون موشک، اژدها، گابلین:

از 8 تا 10 جولای این سه نیرو در کانون توجه قرار خواهند گرفت. با این واحدهای قدرتمند آزمایش کنید تا راه های جدیدی برای شکست دادن حریفان خود در کلش اف کلنز بیابید.

چالش قهرمان گوبلین:

از 8 جولای تا 14 جولای، این چالش در کانون توجه بازی خواهد بود. برای نبرد با این دشمن قدرتمند آماده شوید و مهارت تاکتیکی خود را در کلش اف کلنز نشان دهید.

1 Gem Army Boost:

این رویداد از 13 جولای تا 16 جولای در بازی انجام می شود. پادگان ها و کارخانه های طلسم سازی خود را فقط با یک قطعه جواهر تقویت کنید، به شما امکان می دهد سربازان را آموزش دهید و طلسم ها را سریعتر بسازید.

گابلین یواشکی، هاگ رایدر، بربر:

این سه نیرو از 15 تا 17 جولای در Clash of Clans در مرکز صحنه خواهند بود. با ترکیب‌ها و روش‌های مختلف نیرو آزمایش کنید تا پتانسیل آنها را در طول این رویداد در بازی به حداکثر برسانید.

2 برابر جایزه ستاره:

از 20 ژوئیه تا 23 جولای، بازیکنان می توانند برای هر حمله موفقیت آمیز در نبردهای چند نفره در طول رویداد 2x Star Bonus، دو برابر پاداش دریافت کنند.

بازی های قبیله ای:

در آخرین امتداد ماه از 22 جولای تا 28 جولای، Clan Games وظایف هیجان انگیزی را برای قبیله ها ارائه می دهد تا با هم فتح کنند. تکمیل فعالیت‌ها و کسب امتیاز، پاداش‌های قابل توجهی مانند مصنوعات جادویی، منابع و موارد دیگر را باز می‌کند.

سوپر کماندار، جادوگر، شفا دهنده:

بعد از رویداد اواسط ماه Sneaky Goblin، Hog Rider و Barbarian، این سه سرباز از 22 ژوئیه تا 24 جولای در مرکز صحنه خواهند بود. آنها دارای قدرت های منحصر به فردی هستند که می توانند جریان مبارزات را تغییر دهند.

1 Gem Hero Boost:

قهرمانان خود را تقویت کنید و پتانسیل کامل آنها را در دوره چهار روزه از 27 تا 30 جولای آزاد کنید.

Super Bowler، Wall Breaker، Giant:

در سه روز پایانی ماه، این سربازان جشن ژوئیه را با صدای بلند خواهند بست. از قدرت های پیشرفته آنها برای غلبه بر دفاع دشمن و غلبه بر حریفان خود در کلش آف کلنز استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت