ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Hammer Jam کلش اف کلنز

Hammer Jam کلش اف کلنز : همه نکات ویدیویی بررسی شدند

Clash of Clans Hammer Jam : همه نکات ویدیویی بررسی شدند

در این مقاله، هر نکته ممکنی را که درباره Hammer Jam کلش اف کلنز وجود دارد، مورد بحث قرار می‌دهیم.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

در جدیدترین ویدیوی کلش آف کلنز، طرفداران نکات جالبی را مشاهده کردند. که ممکن است یک به‌روزرسانی بزرگ را پیش‌بینی کند. کلشرها در سراسر جهان تمام فریم های تبلیغاتی Hammer Jam را کالبدشکافی کرده اند. و مجموعه ای از اسرار را کشف کرده و بازیکنان را در مورد آینده این بازی استراتژی گمانه زنی کرده اند.

مقالات مرتبط »   سایت طرفداران Clash of Clans با عنوان House of Clashers پس از 10 سال تعطیل می شود

ویدیوی Hammer Jam کلش اف کلنز کاوش شد

1) برج جادوگر قرمز سیخ دار و ارتقاء ایر سوئیپر

یکی از قابل توجه‌ترین افشاگری‌ها در این ویدیو، قاب یک برج جادوگر سیخدار قرمز و خیره‌کننده است. که احتمالاً اشاره‌ای به اضافه شدن جدید به بازی دارد. این قاب همچنین حاوی یک جاروی هوا با رنگ زرد بود که ممکن است نشان دهنده ارتقاء آتی آن باشد.

بازیکنان در حال بررسی تأثیر بالقوه این تغییرات بر استراتژی‌های دفاعی خود هستند. و این سؤال را مطرح می‌کنند :

  • آیا معرفی برج جادوگر میخ‌دار قرمز می‌تواند دفاع پایگاه را با افزایش قدرت شلیک تقویت یا یک واحد هجومی جدید را راه‌اندازی کند؟

2) ادغام برج های آرچر

ویدیوی Hammer Jam کلش اف کلنز نشان می‌دهد که Archer Towers در حال ادغام هستند. و باعث افزایش ابروها در بین بازیکنان می‌شود. این جزئیات ظریف اما قابل توجه بحث هایی را در مورد امکان ادغام ساختمان ها تبدیل به یک ویژگی در به روز رسانی آینده شده است. چنین پیاده سازی می تواند منجر به طراحی های مبتکرانه پایه و ملاحظات استراتژیک شود. زیرا بازیکنان با پویایی جدید ساختارهای ادغام شده سازگار می شوند.

3) نگاهی اجمالی به سطح جدید Bomb Tower

یک سرنخ وسوسه انگیز دیگر به عنوان نگاهی اجمالی به ساختمانی است که به نظر می رسد سطح جدیدی از برج بمب باشد. این ارتقاء بالقوه به تقویت سیستم دفاعی پایگاه در برابر حملات زمینی اشاره می‌کند. و لایه‌ای از استراتژی را به بازیکنان اضافه می‌کند که در هنگام تقویت دهکده‌های خود در نظر بگیرند.

4) ساعت هایی که به 1 و 6 اشاره می کنند : اشاره به تاون هال 16

ساعت‌های متعددی در ویدیو به‌طور آشکار روی 1 و 6 تنظیم شده‌اند. و به شعله‌های گمانه‌زنی در مورد شایعه تاون هال 16 دامن می‌زنند. سوپرسل در مورد احتمال ایجاد سطح جدید تالار تالار چشم پوشی کرده است. اما این نشانه بصری طرفداران را مشتاقانه پیش‌بینی می‌کند. تکامل بعدی پایگاه های خانگی آنها در کلش اف کلنز.

5) تم «پالس الکتریکی» و P.E.K.K.A

یک اشاره مرموز به “پالس الکتریکی” در ویدئو ممکن است نشان دهنده به روز رسانی با مضمون P.E.K.K.A در کلش آف کلنز باشد. این ویدیو ارتقای پادگان ها را به سطح قدیمی P.E.K.K.A نشان می دهد و نشان می دهد که ممکن است چیزی مهم در رابطه با نیروهای قدرتمند در حال انجام باشد. در نتیجه، بازیکنان تعجب می کنند که آیا یک واحد جدید P.E.K.K.A یا یک رویداد موضوعی در افق است.

همانطور که جامعه بازی این نکات مرموز Hammer Jam کلش اف کلنز را رمزگشایی می کند، انتظار برای به روز رسانی دسامبر همچنان ادامه دارد. این هیجان محسوس است. زیرا بازیکنان با صبر و حوصله منتظر اعلامیه های رسمی سوپرسل هستند و آماده هستند تا استراتژی های خود را تطبیق دهند و ویژگی های جدیدی را که در ویدیوی Hammer Jam کلش اف کلنز به آنها اشاره شده است در آغوش بگیرند.

قبل از به‌روزرسانی دسامبر، بازیکنان می‌توانند منتظر جوایز انحصاری در کلن گیم های نوامبر در کلش اف کلنز باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت