ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Untitled 32

قیمت گلد پس کلش اف کلنز در جولای 2023 افزایش پیدا کرد

سوپرسل قیمت Gold Pass کلش اف کلنز را افزایش داد – قیمت جدید، همه جوایز، و …

سوپرسل لیست دقیقی از قیمت گلد پس کلش اف کلنز و تمام تغییراتی که در حرکت رو به جلو ایجاد خواهد شد، ارائه کرده است.

گلد پس در کلش اف کلنز مورد علاقه کسانی بوده است که بدشان نمی آید که برای پیشرفت سریعتر پول واقعی خرج کنند. از جولای 2023، سوپرسل قیمت خود را در تمام مناطق افزایش خواهد داد. توسعه دهندگان قبلاً این تصمیم را در یک پست عمومی اعلام کرده اند، اما موارد بیشتری در فروشگاه وجود دارد. از ماه آینده، نسخه پریمیوم گذر ماهانه همچنین شامل جوایز بیشتری برای بازیکنان و حساب‌های درون بازی آن‌ها می‌شود.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

هدف اصلی Gold Pass فراهم کردن منابعی بوده است که بتواند پیشرفت سریع‌تری را تضمین کند. در حالی که بازیکنان باید جلسات درون بازی خود را در ماه آینده تمدید کنند، در ازای آن آیتم های بیشتری دریافت خواهند کرد.

مقالات مرتبط »   افزایش سطح تاون هال در کلش اف کلنز با این 5 نکته مخصوص مبتدیان

قیمت گلد پس کلش اف کلنز چقدر خواهد بود؟

قابل توجه ترین تغییر قیمت گلد پس کلش اف کلنز جدید 6.99 دلار است. این همه مالیات‌ها را که بر اساس منطقه بازیکن اعمال می‌شود، شامل نمی‌شود. با این حال، تعداد جوایز برای مسیرهای طلای ممتاز و نقره‌ای رایگان بهبود یافته است.

Gold Pass دارای 40 ردیف پاداش برای باز کردن است، اما امتیازهای لازم برای رسیدن به آخرین ردیف تغییر نکرده است. از این رو، بازیکنان می توانند با بازی با همان نرخ، قفل پاداش های اضافی را باز کنند. مسیر پریمیوم شامل هر پنج ران خواهد بود و سوپرسل هزینه پرش های ردیفی را از 100 جم به 90 کاهش داده است. مسیر نقره ای رایگان اکنون 20 ردیف دارد (در حال حاضر دارای 15 طبقه است).

تمامی تغییرات Gold Pass در کلش اف کلنز

مکانیزم جدید بیلدر بانک نیز در کلش اف کلنز معرفی می شود. بازیکنان می توانند طلای هر حمله و اکسیر دفاع موفق را به این بانک اضافه کنند و حداکثر ظرفیت از طریق جوایز پاس قابل افزایش خواهد بود.

Gold Pass همچنین شامل ضرایب جداگانه Builder و Season Banks می شود. با پاس پریمیوم، بازیکنان می‌توانند از ضریب 2 برابری منابع برای Season Bank و ضریب 4 برابری در بانک سازنده خود لذت ببرند.

چند تغییر مهم در ماه جولای در کلش آف کلنز ارائه خواهد شد. این ترفندها به بازیکنان اجازه می‌دهد منابع بیشتری را در بانک‌های فصل مربوطه خود ذخیره کنند.

  • ظرفیت پایه: 5M Gold/5M Elixir/50K Dark Elixir
  • ارتقاء اول: 10M Gold/10M Elixir/100K Dark Elixir
  • ارتقاء دوم: 15M Gold/15M Elixir/150K Dark Elixir
  • ارتقاء سوم: 20M Gold/20M Elixir/200K Dark Elixir
  • سطح نهایی: 30M Gold/30M Elixir/300K Dark Elixir

در نهایت، نسخه پریمیوم پاس با یک فورج خودکار جدید عرضه می‌شود. که 50 درصد از منابع کمتری استفاده می‌کند و هیچ سازنده‌ای را استخدام نمی‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت