ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش نگهبان آینده کلش

چالش نگهبان آینده کلش اف کلنز : بهترین استراتژی برای 3 ستاره شدن

بهترین استراتژی Clash of Clans برای سه ستاره شدن آسان در چالش Future Warden

اولین چالش این ماه، چالش نگهبان آینده کلش اف کلنز، پایگاهی برای فتح دارد. اگر به 3 ستاره برسید، 50 جم، 800 XP و دو معجون تحقیقاتی به شما پاداش می دهد. با این حال، فتح آن چالش برانگیز است. که شامل تاون هال 15 احاطه شده توسط Scattershots و سه لایه دیوار سطح 12 است.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

کلش آف کلنز یازدهمین سال خود را در آگوست امسال به پایان رساند. و ماه پرباری را برای گیمرهای COC به ارمغان آورد. Clashiversary، همانطور که توسعه دهندگان آن را می نامند، با فصل جدید، پوسته Future Warden و چندین رویداد و چالش دیگر معرفی شده است. توسعه دهندگان یک تقویم هولناک برای ماه آگوست برنامه ریزی کرده اند. از جمله چالش Future Warden Challenge، Clan War League، Future King Challenge و بسیاری رویدادهای دیگر.

مقالات مرتبط »   برنامه مسابقات کلش آف کلنز در August 2023 : چالش Future Warden، لیگ Clan War، و …

استراتژی‌هایی برای 3 ستاره کردن چالش نگهبان آینده کلش اف کلنز

جودو اسلات، طراح چالش نگهبان آینده کلش اف کلنز، پایگاه را با سرنخ های پنهان پر کرده است. برای شروع، او اعداد طراحی شده بر روی دیوار را در گوشه ها علامت گذاری کرده است. جایی که می توانید نیروهای خود را به صورت سریال مستقر کنید. علاوه بر این، نام این چالش تأیید می کند که Grand Warden نقشی حیاتی در این چالش ایفا می کند.

برای تسخیر پایگاه، باید آن را ارزیابی کنید و حرکات خود را در عین توجه به زمان تعیین شده مشخص کنید. علاوه بر این، انبارهای Castle و Dark Elixir به دور از تالار شهر در پایگاه قرار دارند تا وقت اضافی شما را صرف کنند. بنابراین، شما باید حمله خود را به دقت برنامه ریزی کنید.

برای تسخیر چالش سرپرست آینده در کلش اف کلنز حرکت می کند

Grand Warden را روی زمین قرار دهید و او را روی فلش نزدیک Dark Elixir Storages سمت راست قرار دهید. فقط چهار هیلر را به همراه گرند واردن مستقر کنید زیرا با استفاده از املای یادآوری پس از یک لحظه، پنجمین شفا دهنده شما را پشت سر می گذارد. پس از از بین بردن Dark Elixir Storages، از Recall Spell در Warden and Healers استفاده کنید.

بعد، از یک Rage Spell در فلش سمت چپ نزدیک دیوار دو شکل استفاده کنید و Warden، همه Healers و Blimp را در داخل اسپل قرار دهید. در حالی که Warden در حال کار است، زلزله را در تالار شهر و Rage Spell را در گوشه ای که Blimp نزدیک می شود، بنویسید. وقتی Blimp مستقیماً به مرکز راه پیدا کرد، آن را بالا بیاورید تا Super Archers خود را مستقر کنید. برای محافظت از کمانداران خود در برابر حملات مرگبار Scattershots، از اسپل نامرئی بر روی آنها استفاده کنید.

اکنون،

کسب موفقیت آمیز دو ستاره می تواند شما را از خود راضی کند. اما مراقب باشید، ممکن است مین های پنهانی وجود داشته باشد که می تواند نیروهای شما را بیرون بکشد. برای محافظت از آنها در برابر خطرات احتمالی، بالون را قبل از نگهبان مستقر کنید تا هیلرهای خود را از هر گونه مین هوایی در امان نگه دارید. هنگامی که روند شما به دوزخ های تک هدفه می رسد، از طلسم غول پیکر و اسکلت استفاده کنید تا جهنم های خطرناک را در حالی که سرپرست از آنها مراقبت می کند، مشغول نگه دارید.

اگر طلسم فریز خود را تا کنون ذخیره کرده اید، در آخرین حمله به برج های جادوگر از آن استفاده کنید.

به دنبال این حرکات، باید مطمئن شوید که وقت خود را تلف نمی‌کنید. زیرا می‌تواند شما را از 3 ستاره چالش نگهبان آینده کلش اف کلنز باز دارد.

 

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت