ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کلش فست 2023

کلش فست 2023 : نحوه کسب جوایز رایگان درون بازی در CoC و CR

Clash Fest 2023 : چگونه در کلش آف کلنز و کلش رویال جوایز درون بازی رایگان دریافت کنیم؟

کلش فست 2023 آماده می شود تا نبردهای کلش شدیدی را برای طرفداران ارائه دهد تا از آن لذت ببرند. زیرا ما مشتاقانه در فینال های جهانی لیگ کلش رویال (CRL) و فینال های قهرمانی جهانی کلش آف کلنز 2023، هر دو از 24 تا 26 نوامبر 2023 (یکشنبه، ۵ آذر)، هماهنگ می شویم. انتظار برای مسابقات هیجان انگیز و درگیری های شدید زیاد است. با این حال، برخی از جوایز نیز برای شرکت فعال در این رویدادهای بزرگ توزیع می شود.

برای خرید جم کلش آف کلنز تنها به ایمیل سوپرسل آیدی نیاز است و سپس همکاران ما کدی که به ایمیل شما ارسال شده را از شما میگیرند و بدون اطلاعات دیگری جم به اکانت شما در کمتر از 30 دقیقه واریز می شود.

بنابراین، در این راهنما، بیایید یاد بگیریم که چگونه به جشن کلش فست 2023 بپیوندیم. و از فرصت استفاده کنیم و جوایز رایگان درون بازی را هم در کلش آف کلنز و هم در کلش رویال به دست آوریم!

مقالات مرتبط »    کلن گیم نوامبر کلش اف کلنز : همه جوایز و نحوه باز کردن قفل

چگونه با کلش فست 2023 جوایز رایگان درون بازی کسب کنید؟

در اینجا روند گام به گام نحوه کسب جوایز درون بازی رایگان در کلش فست 2023 با شروع فینال های جهانی 2023 کلش آف کلنز و کلش رویال آورده شده است.

  • از وب‌سایت رسمی Clash Fest 2023 بازدید کنید که می‌توانید آن را اینجا پیدا کنید.
  • با شناسه سوپرسل متصل به بازی های کلش آف کلنز و کلش رویال وارد شوید و حساب خود را تأیید کنید.
  • مرحله بعدی این است که ببینید آیا با حساب صحیح در سمت راست بالای سایت وارد سیستم شده اید یا خیر. با کلیک بر روی آن به صفحه جوایز هدایت می‌شوید که در آن می‌توانید لیست پاداش‌هایی را که می‌توانید از جمع‌آوری امتیاز برای هر دو بازی کسب کنید، مشاهده کنید.
  • با اسکرول کردن به پایین، می توانید رویدادهای فعال را پیدا کنید. در حال حاضر، ما پیش بینی هایی برای کسب امتیاز داریم.
  • روی رویداد پیش‌بینی‌ها کلیک کنید و به فینال‌های آینده در کلش آف کلنز و کلش رویال رأی دهید، که گزینه‌هایی برای رأی دادن برای هر سه روز رویداد دارید. توجه داشته باشید که شما به یک رای در هر بازی محدود هستید.
  • بر اساس دقت پیش‌بینی در کلش آف کلنز و کلش رویال امتیاز جمع کنید تا در بخش جوایز پیشرفت کنید. برای شرکت در هر دو بازی امتیاز نیز دریافت می کنید.
  • پیشرفت خود را زیر نظر داشته باشید و با رسیدن به نقاط عطف، جوایز در حساب‌های کلش آف کلنز و کلش رویال شما منعکس می‌شود.

برای پاداش آسان،

مطمئن شوید که هر دو کلش آف کلنز و کلش رویال را بازی می‌کنید. حتی اگر به یک ID سوپرسل متصل شده باشد. در غیر این صورت، برای دریافت جوایز هر دو بازی، باید با ایجاد یک نمایه جایگزین در وب سایت کلش فست شرکت کنید.

همچنین با تنظیم جریان زنده و شرکت فعال در فینال جهانی امتیاز کسب خواهید کرد. مهم است که توجه داشته باشید که هر روز فرصتی برای باز کردن پاداش های جدید ارائه می دهد و این تا پایان رویدادها ادامه می یابد. با جمع آوری 1000 امتیاز، می توانید 10 جایزه را به دست آورید. که هر پاداش در فواصل زمانی 100 امتیازی باز می شود.

شایان ذکر است که ممکن است در دریافت جوایز تاخیر وجود داشته باشد. بنابراین، مطمئن شوید که به طور منظم در تعاملات استریم زنده شرکت کنید. تا جمع‌آوری امتیاز خود را به حداکثر برسانید و از مزایای آن در حین وقوع رویدادها لذت ببرید. اگر به‌روزرسانی‌های جدیدی در آن وجود داشته باشد، این فضا را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت