ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Chess Clash

رویداد Chess Clash با حضور کلش آف کلنز و کلش رویال در راه است

Chess.com قرار است رویداد Chess Clash را با حضور کلش آف کلنز و کلش رویال راه اندازی کند.

Chess.com رویداد Chess Clash خود را نشان داده است. که یک همکاری موفقیت آمیز از دو قلمرو معروف بازی استراتژی است. شطرنج بازان مشهور در این کراس اوور بی نظیر با ستارگان بازی های محبوب کلش آف کلنز و کلش رویال رقابت خواهند کرد. این رویداد برای هفته اول سپتامبر برنامه ریزی شده است. و نوید یک نمایش دراماتیک را می دهد که طرفداران هر دو گروه را به خود جلب می کند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

Chess.com در حال آماده شدن برای راه اندازی رویداد Chess Clash است که شامل کلش آف کلنز و کلش رویال می شود.

طرفداران استراتژی، تقویم های خود را علامت گذاری کنید! رویداد Chess Clash نوید یک نشست فوق العاده از ذهن های شطرنج و جهان های کلش را می دهد. چهره های قابل توجه از هر دو جهان گرد هم می آیند تا توانایی استراتژیک خود را نشان دهند. و در درگیری هایی شرکت کنند که از خطوط سنتی عبور می کند. ری انیگما، WFM Anna Cramling، NM کوین بوردی از BlitzStream، FM Luis Siles، SonicFox، و Wirtual به نیروهای مشهور شطرنج IM Levy Rozman و WFM Alexandra Botez خواهند پیوست.

مقالات مرتبط »    5 بهترین استراتژی حمله تاون هال 13 در کلش اف کلنز در سال 2022

Clash With Ash، Domingo، IamCristinini، OJ، Sapnap، SirTagCR، Xokas و xRhat از دنیای کلش، میدان نبرد مجازی را زینت خواهند داد. این رویداد نوید یک ترکیب ستاره‌دار با تقابل شدید دیدگاه‌های استراتژیک را می‌دهد.

استخر جوایز رویداد Chess Clash

خطرات برای رویداد “Chess Clash” نجومی است. شرکت‌کنندگان برای جایزه خیریه تا سقف 50000 دلار رقابت خواهند کرد. که با جمع‌آوری ستاره‌ها در طول رویداد، گسترش می‌یابد.

جدای از جایزه پولی، بازیکنان برای کسب عنوان مورد علاقه و حق بالیدن در انجمن های شطرنج و کلش رقابت خواهند کرد. اعضای تیم برنده در کل ماه سپتامبر در یک ربات در Chess.com جاودانه خواهند شد و جایگاه خود را در تاریخ این رویداد تثبیت می کنند.

تاریخ شروع رویداد Chess Clash

صحنه آماده شده است و انتظار بسیار است. رویداد «Chess Clash» در ۷ سپتامبر برگزار می‌شود و اسطوره‌های شطرنج و ستاره‌های جهان کلش را در نمایشی خیره‌کننده از قدرت استراتژیک گرد هم می‌آورد. اعلام این رویداد بی سابقه در جریان فینال زنده و هیجان انگیز PogChamps 5 منتشر شد که در آن پخش کننده CDawgVA پیروز شد.

کجا این رویداد شطرنج کلش را تماشا کنیم؟

هر شرکت کننده مسابقات خود را به صورت زنده در کانال های جداگانه Twitch و YouTube پخش می کند. و به تماشاگران اجازه می دهد رقبای مورد علاقه خود را در زمان واقعی تماشا کنند. این رویداد به طور گسترده در Chess.com و پلتفرم های Supercell پوشش داده می شود. و به طرفداران یک تجربه تماشای فراگیر ارائه می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت