ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کپیتال گلد در کلش

کپیتال گلد در کلش اف کلنز چیست؟ چگونه از آن استفاده کنیم؟

Capital Gold در Clash of Clans چیست؟

شاید تعجب کنید که کپیتال گلد در کلش آف کلنز چیست – هدف این راهنما پاسخگویی به این سؤال است. به خواندن ادامه دهید تا درباره کپیتال گلد، نحوه به دست آوردن آن و هر کاری که می توانید با آن انجام دهید بیشتر بدانید.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

کپیتال گلد در کلش اف کلنز چه می کند؟

کپیتال گلد یک ارز ضروری برای حالت Clan Capital در کلش آف کلنز است.

کلن کپیتال یک حالت بازی ویژه است. که شامل قبیله‌ها می‌شود که در آن اعضا می‌توانند به پیشرفت کلی قبیله برای تعمیرات، ساختمان‌ها و ارتقاء کمک کنند. وقتی قبیله شما به سطح 2 رسید، قفل آن را باز خواهید کرد.

مقالات مرتبط »    کلش اف کلنز در مقابل کلش اف لوردز 2 : کدام بازی برای اجرا در سال 2023 بهتر است؟

Capital Gold یک منبع ویژه است که در این حالت بازی استفاده می شود. در درجه اول برای تعمیر خرابه ها یا ارتقاء ساختمان ها در Clan Capital شما استفاده می شود. هر منطقه دارای چندین خرابه است که می تواند توسط هر یک از اعضای قبیله با استفاده از Capital Gold تعمیر شود.

هرکسی می‌تواند کپیتال گلد خود را برای تعمیرات یا ارتقاء کمک کند، اما تنها رهبر یک قبیله و رهبران مشترک آن قدرت جابه‌جایی ساختمان‌ها و تنظیم مجدد پایتخت را دارند.

چگونه در کلش اف کلنز Capital Gold بدست آوریم؟

اکنون می دانید که کپیتال گلد در کلش اف کلنز چیست و برای چه مواردی استفاده می شود. اما چگونه می توانید آن را در بازی دریافت کنید؟

راه های زیادی برای دریافت کپیتال گلد در کلش اف کلنز وجود دارد. یکی از راه ها دریافت آن در Raid Weekends است. اگر در این تعطیلات آخر هفته به دیگر پایتخت‌های قبیله حمله کنید، می‌توانید برای تلاش‌های خود سرمایه طلا کسب کنید.

شما همچنین می توانید کپیتال گلد را با ساخت آن با Forge بدست آورید. از Forge می توان برای تبدیل منابع Home Village و Builder Base به Capital Gold استفاده کرد. که سپس می توانید از آن برای ارتقاء یا تعمیرات خود در Clan Capital استفاده کنید. Forge در تاون هال 6 باز می‌شود. هرچه با سالن‌های مختلف سطح بیشتری داشته باشید، می‌توانید منابع بیشتری را به طلای سرمایه تبدیل کنید.

چالش های فصلی راه دیگری برای به دست آوردن کپیتال گلد برای سرمایه قبیله شما است. تکمیل آنها گاهی اوقات می تواند مقداری کپیتال گلد اضافی برای استفاده به شما بدهد.

اینها همه راه هایی است که در حال حاضر برای کسب کپیتال گلد در کلش اف کلنز می شناسیم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت